Carrie Ann Inaba نشان می دهد که قضات در حال بازگشت به 'DWTS' فصل آینده

نتایج به دست آمده در ... و Carrie Ann Inaba می داند که دقیقا چه کسی خواهد بود بازگشت به رقص با ستاره ها قضات'

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

نتایج به دست آمده در ... و Carrie Ann Inaba می داند که دقیقا چه کسی خواهد بود بازگشت به رقص با ستاره ها قضات' جدول فصل آینده است.

در اوایل این هفته, طرفداران سالن رقابت شوکه شده بودند به شنیدن این که دیرین میزبان تام و ملجأ و ارین اندروز شد axed از سری جلوتر از آن آینده 29 فصل است. در طول یک قسمت جدید از این بحث, پخش جولای 21, Inaba, 52, اطمینان وفادار بینندگان که "همانطور که در حال حاضر" او هنوز هم قصد دارد به عنوان بخشی از نمایش — همراه با لن گودمن و برونو Tonioli.

Carrie Ann Inaba Reveals Which Judges Are Returning to 'Dancing With the Stars' After Recent Cast Shakeup
Carrie Ann Inaba. رایان میلر/شاتر

"من فقط می خواهم همه بدانند لن برونو و من — که طرح است که ما در حال آمدن" او توضیح داد. "اما آنها در حال رفتن را اعلام رسمی در چند هفته. آنها فقط رفتن به نگه داشتن ما اجازه می دانم که تمام جزئیات. من نمی خواهم مردم را به نگران باشید. به نظر می رسد همه چیز خوب است."

در دوشنبه, جولای 13, برگرون 65, طریق توییتر اعلام کرد که ABC واقعیت های رقابت های سری نیست از او بخواهید به بازگشت خود را برای فصل آینده است. ماساچوست بومی آغاز شد میزبانی این سری در سال 2005 و دریافت نه امی نامزد برای فرفره در طول این دوره از کار خود را. او پیوست اندروز, 42 در سال 2014 و پس از او به نظر می رسد به عنوان یک رقیب در نشان می دهد.

"فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من" و ملجأ روز دوشنبه گفت:. "این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است."

ABC و استودیو بعد از تایید مصاحبه shakeup در یک بیانیه مشترک به ما هفتگی. "تام و ملجأ برای همیشه خواهد بود بخشی از رقص با ستاره ها ، همانطور که ما سوار در یک خلاق جهت او حرکت نشان می دهد با ما از صمیم تشکر و قدردانی برای علامت تجاری خود را از شوخ طبعی و جذابیت کمک کرد که این نشان می دهد یک موفقیت" تولید کنندگان گفت. "ارین را نیز نمی توان بازگشت و ما قدردانی از همه که او را به سالن رقص. طرفداران شده اند ریشه برای او و پس از او در اصل رقابت به عنوان یک شرکت کننده در سال 2010 و امضای او حس شوخ طبعی تبدیل به یک مشخصه نشان می دهد."

ساعت بعد از خبر شکست از ملجأ و اندروز' خروجی ما تایید کرد که بانک Tyra خواهد بود مصرف بیش به عنوان میزبان. "من از طرفداران DWTS پس از آن آغاز" به آمریکا مدل بالا آلوم 46 در بیانیه ای گفت:. "تام مجموعه ای قدرتمند و من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه میراث قرار داده و بر من تهیه کننده اجرایی و میزبانی کلاه."

Inaba است که یک DWTS اصلی از سال 2005 بود که به اشک نقل مکان کرد خبری که همکاران نزدیک او نمی تواند بازگشت به سالن.

"من احساس می کنم آن را فقط به چنین ناگهانی اخبار" او گفت: در بحث. "گریه کردم وقتی شنیدم این خبر به عنوان به خوبی به عنوان من فکر می کنم بسیاری از طرفداران ما بود. ... من فکر می کنم ما در دست های خوب [با Tyra]. آن را متفاوت طرفداران در حال رفتن به باید برای رسیدن به آن استفاده می شود من را در درک که, اما من فکر می کنم ما باید به او خوش آمد."

رقص با ستاره ها بازگشت به ABC برای آن 29th, فصل پاییز امسال.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de