وبلاگ بستری آنها جراحی پلاستیک

اغلب فکر می کردم که مشهور است که تا به حال جراحی پلاستیک پنهان کردن این واقعیت در تمام هزینه. اما به عنوان ستا

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

اغلب فکر می کردم که مشهور است که تا به حال جراحی پلاستیک پنهان کردن این واقعیت در تمام هزینه. اما به عنوان ستاره از رونی Ortiz-Magro و آریل زمستان به کلی رولند و کورتنی کاکس نشان داده اند که فرض همیشه درست نیست.

برخی از بازیگران هالیوود و واقعیت تلویزیون ستاره — سلام, زنان خانه دار واقعی! — که رفته زیر تیغ هستند و به آن افتخار و عشق به جشن می گیرند این واقعیت است. دیگران به سادگی نمی خواهید به تداوم ننگ شرم است که می تواند از گرفتن زیبایی و ببینید هیچ نقطه ای در نگه داشتن آنها یک راز است. البته در مواردی مانند Montag هایدی's 10 روش در یک روز قبل و بعد از عکس ها را ساخته اند و انکار غیر ممکن است!

گاهی اوقات یک کمی nip/tuck و یا برخی از صورت پرکننده می تواند با پیری; اما دیگر وبلاگ صحبت کردیم در مورد گرفتن بینی شغل در سن جوانی یا پستان پیشرفت و یا کاهش آن کمک کرده اند با همه چیز از اعتماد به نفس به تسکین درد. در دیگر موارد به این دلیل است که صرفا زیبایی — لیپوساکشن برای بهتر abs برای بهترین ساحل بدن ممکن است; تزریق به صورت, پستان مصنوعي, لب; چانه ایمپلنت برای متعادل نگاه کنید. و هنوز هم در موارد دیگر ستاره مانند تلویزیون و روزنامه نگار Julie Chen گفته شد تغییر ویژگی های خود را کمک خواهد کرد تا حرفه خود را.

در زمان ستاره اعتراف آنها بیش از حد رفته با چهره-آسانسور و یا تا به حال جراحی پلاستیک کابوس. Montag برای مثال در حال توسعه مشکلات بهداشت از عمل جراحی و حال تغییر ذهن خود را در مورد زیبایی آرمان. پس از گرفتن برخی از پیشرفت معکوس های مختلف جراح پلاستیک او گفت: ما در سال 2013 که او تا به حال حتی در نظر گرفته شود و نه انجام آن. "من فقط نمی خواهم برای رفتن به عقب تحت عمل جراحی به دلیل آن را فقط پس از سانحه و چیزی است که من هرگز — من خسته از بودن عمل جراحی ، این آخرین چیزی که من می خواستم برای انجام: re-ارمغان می آورد که همه آن را فقط مانند یک کابوس در زندگی من," او گفت:. اما او متوجه او تا به حال به آن را انجام دهد: "من گفتم:" خوب این واقعا یک انتخاب از آنجا که در حال حاضر از آن موثر بر سلامت من.'"

Jillian Michaels, از سوی دیگر, تا به صحبت در مورد شادی, گرفتن بینی, در سن 16. "و من صادقانه باشد," او گفت: در سال 2015 "این بود زندگی من تغییر."

حرکت را از طریق برای دیدن افراد مشهور, جراحی پلاستیک قبل و بعد از عکس — و شنیدن آنچه که این ستاره تا به حال به می گویند در مورد روند و تغییرات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن