خود را خاموش تهویه مطبوع کارشناسان می گویند که پس از تغییر موضع در هوابرد coronavirus

واحدهای تهویه مطبوع که recirculate همان هوا در یک اتاق باید خاموش و یا تنها با استفاده از پنجره های باز, کارشن

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

واحدهای تهویه مطبوع که recirculate همان هوا در یک اتاق باید خاموش و یا تنها با استفاده از پنجره های باز, کارشناسان خواسته اند که در میان نصب نگرانی در اطراف نقش هوابرد انتقال به گسترش Covid-19.

کارشناسان گفته تلگراف که دستگاه تهویه مطبوع است که تنها با استفاده از recirculated هوا می تواند باعث تشدید گسترش ویروس ذرات اگر کسی آلوده شد با Covid-19.

Dr شان فیتزجرالد, یک همکار در آکادمی سلطنتی مهندسی گفت: دو نوع وجود دارد از واحدهای تهویه مطبوع - آنهایی را که هوا در خارج و اخراج آن را دوباره و یا کسانی که recirculate همان هوا است.

این نوع دوم شناخته شده به عنوان "تقسیم" واحد تساوی هوا در آن عبور بیش از حلقه های خنک کننده می فرستد و آن را به اتاق.

راهنمایی از اجاره موسسه خدمات ساختمان مهندسین که دکتر فیتزجرالد کمک کرد تا در قرعه کشی هشدار می دهد که تقسیم واحدهای تهویه مطبوع است که "اختصاص داده شده منبع از خارج تامین هوا به یک اتاق... می تواند مسئول تیراژ و پخش هوابرد ذرات ویروسی به مسیر اجتماعی فاصله کاربران".

دکتر فیتزجرالد گفت که ممکن است در برابر عقل متعارف و گران تر می شود اما باز کردن یک پنجره در حالی که عامل این واحد بود که بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به.

"استراتژی توصیه می شود در حال حاضر, اگر شما یکی از این تقسیم واحد است به پرتاب از پنجره باز و قربانی تمایل خود را برای یک سرماخوردگی یا کولر محیط زیست است. اگر اندکی باد آن را به حرکت هوا در اطراف. اگر شما نمی توانید باز کردن یک پنجره به نوبه خود واحد است."

او گفت: این نوع دیواری واحد بودند اغلب از نصب هنگامی که مردم فقط نیاز به تهویه مطبوع برای چند روز در هر سال است.

کارشناسان را نگران کرده است و در مورد واحدهای تهویه مطبوع پس از انتشار یک پژوهش در ژورنال های در حال ظهور بیماری های عفونی است که در نگاه شیوع کروناویروس در میان 10 شام در یک رستوران در گوانگژو چین است. این شام نشسته بودند در سه جداگانه جداول و محققان بر این باورند که جریان هوا از یک واحد تهویه مطبوع می تواند گسترش قطرات بین سه گروه مشاهده نشد.

این سوال بیش از چگونه بیماری است انتقال داده شده است اضافه شده فوریت در روزهای اخیر پس از یک گروه از بیش از 200 دانشمندان نوشت, نامه ای سرگشاده خواستار سازمان بهداشت جهانی به رسمیت بشناسد امکان هوابرد انتقال ویروس است.

دستورالعمل های جاری از کسانی که می گویند این ویروس عمدتا از طریق قطرات از بینی یا دهان - و بنابراین بهترین استراتژی های پیشگیرانه در حال شستن دست و اجتماعی فاصله.

اما امضا کنندگان این نامه گفت: بیشتر تاکید قرار داده شود باید تضمین این ساختمان تا به حال تهویه مناسب و کاهش ازدحام بیش از حد.

در روز پنج شنبه منتشر شد که علمی جدید مختصری که اذعان کرد: "در حال ظهور شواهد" هوابرد انتقال Covid-19.

آن گفت که رستوران ها و کاباره ها و مکان های عبادت در جایی که افراد ممکن است فریاد صحبت کردن یا آواز خواندن و که در آن وجود دارد تهویه ضعیف شد و یک خطر برای هوابرد انتقال این بیماری است.

دکتر رابرت Redfield, مدیر, ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز خواست افراد جوان برای دور ماندن از میله پس از افزایش موارد در ایالت های جنوبی است که مربوط به بسته بندی nightspots.

دکتر جولیان تنگ, مشاور virologist در درمانگاه رویال لایسستر و یکی از مولفان این نامه به کسی که گفت: یک فرد ساطع حرارتی plume آنها به عنوان تنفس بالا می رود که در حدود یک و نیم متر در یک ثانیه است. اگر فرد در یک مشغول نوار یا رستوران بود و به فریاد این امر به افزایش سریع تر.

"اگر شما در حال نشستن در زیر یک واحد تهویه مطبوع آن ممکن است به ایجاد یک وضعیت که در آن شما می تواند به گسترش این ویروس در اطراف" او گفت:. "هوا گرم خواهد شد بیش از کویل و واحد تهویه مطبوع نخواهد فیلتر هر گونه ویروس و یا قارچ و آن را ممکن است در خدمت به انتشار هر گونه آلوده plume."

این ویروس به فکر رشد در شرایط سرد و خنک کننده نیز ممکن است به فعال کردن ویروس برای زنده ماندن,,,,, Dr تانگ اضافه شده است.

برخی از سیستم های تهویه مطبوع ادعا می کنند که خواص ضد باکتری اما او گفت: به دلیل وجود قوانین و مقررات آن را غیر ممکن بود برای این بررسی.

دکتر تانگ همچنین گفت که هواپیما به طور معمول مجهز به سیستم های تهویه که فیلتر کردن ویروس ها و باکتری ها. دو مطالعات منتشر شده در روزهای اخیر نشان داده اند که انتقال این ویروس در هواپیما نادر است - یک مطالعه در یک نگاه چهار و نیم ساعت پرواز با 365 مسافر و 16 آنها بود Covid-19. تنها یک نفر دیگر در پرواز شد با این ویروس آلوده.

"هواپیماهای بهترین سیستم های تصفیه موجود گفت:" دکتر تانگ.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایرانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب