شیکاگو خشونت: چهارده عزاداران خارج از خانه مراسم تشییع جنازه

خانه جنازه هدف قرار داده بود توسط سرنشینان یک خودرو در حال عبورحداقل 14 نفر شده است خارج از یک کفن در شیکاگو -

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
خانه جنازه هدف قرار داده بود توسط سرنشینان یک خودرو در حال عبور

حداقل 14 نفر شده است خارج از یک کفن در شیکاگو - یکی از بدترین تیرباران های دسته جمعی در یک شهر در حال حاضر دست و پنجه نرم با افزایش خشونت است.

عزاداران به ضرب گلوله کشته شد توسط سرنشینان یک عبور وسیله نقلیه به عنوان آنها در سمت چپ صفحه اصلی در Gresham در شیکاگو سمت جنوب در سهشنبه شب پلیس گفت:.

صدمات گزارش شده به طیف وسیعی از جدی برای مهم است.

تیراندازی میان می آید گزارش می دهد که ماموران فدرال به منظور اعزام به شهرستان برای کمک به مقابله با افزایش جرم و جنایت است.

شهردار لری Lightfoot گفت او مطمئن است که این عوامل را "مشترک" با شیکاگو نیروی پلیس, رسانه های محلی گزارش. او قبلا تهدید به شکایت ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او فرستاده شده در سربازان بدون اجازه او.

رئیس جمهور فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند اورگان و تهدید به انجام همین کار را با دیگر شهرستانها عمده ما سرزنش خود از حزب دموکرات به رهبران اجازه تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید به فرود به خشونت است.

در پاسخ به تیراندازی در مراسم تشییع جنازه در یک سری از توییت Ms Lightfoot خواست هر کسی با اطلاعات مربوط به این حادثه به "لطفا جلو آمده و یا ارسال اطلاعات به صورت ناشناس".

پلیس می گویند که آنها بر این باورند که تیراندازی شد-باند مرتبط است.

تیراندازی در گرشام اتفاق افتاده در اطراف 18:30 به وقت محلی (23:30 به وقت تهران) به عنوان عزاداران چپ تشییع جنازه یک مرد که بوده است به ضرب گلوله در بخش دیگری از این شهرستان در هفته گذشته. پلیس اتومبیل تا به حال گزارش شده است اختصاص داده شده برای محافظت از این رویداد.

پلیس گفت که یک خودرو با سرعت گذشته کفن باز کردن آتش بر روی آن می روم. برخی از عزاداران رد و بدل آتش تفنگ. ماشین سقوط کرد و در مجاور خیابان و اشغال آن از صحنه گریخت, اگر چه یک نفر گرفته شده است را بازداشت و مورد سوال توسط پلیس.

یک شاهد عینی به این حمله گفت: Chicago Sun-Times: "ما بیرون رفت و در کوچه و خیابان و همه ما شاهد بود بدن فقط تخمگذار در همه جا. آنها به ضرب گلوله کشته شدند تا در همه جا."

پلیس شیکاگو معاون اول Supt Eric Carter گفت: 60 گلوله در روده یافت می شد و در صحنه است.

او گفت: همه این قربانیان در بزرگسالان و درمان در پنج بیمارستان های مختلف در این منطقه است.

در چهارشنبه Supt David Brown توصیف تیراندازی به عنوان بخشی از "چرخه خشونت در شیکاگو".

"کسی شات که دهید شخص دیگری را انتخاب کنید تا تفنگ. این همان چرخه تکرار می شود و بیش از بیش و بیش از دوباره. این چرخه سوخت توسط باندهای خیابانی اسلحه و مواد مخدر."

پلیس به دنبال کسانی که در انجام عکسبرداری

رسانه های محلی می گویند این یکی از بدترین جرم تیراندازی در شیکاگو در تاریخ معاصر است.

تفنگ جرم و جنایت در شیکاگو رسید در هفته های اخیر. شهر را دیدم آن مرگبارترین روز در حداقل 30 سال در 31 مارس زمانی که 18 نفر کشته شدند در یک دوره 24 ساعته. این شهر 911 اورژانس مرکز تماس دریافت 50,000 تماس بیشتر از در روز به طور متوسط, Ms Lightfoot گفت.

مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در 25 مه برانگیخته موج از صلح آمیز تظاهرات در شهرهای آمریکا خواستار پلیس اصلاحات و برابری نژادی.

برخی از شهرهای این نیز شاهد افزایش خشونت ها و آتش سوزی و آسیب به اموال بازداشت و اتهامات خشونت پلیس.

  • چرا ما تظاهرات آنقدر قدرتمند این زمان
  • مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب پورتلند تظاهرات توضیح داد

پس از ارسال فدرال افسران به سرکوب خشونت در پورتلند, Mr تهمت و تهدید کرده است که برای انجام کار مشابه در شهرهای دیگر اجرا شده توسط "لیبرال دموکرات" که او گفت: ترس را به عمل می کنند. او شامل شیکاگو و نیویورک.

در روز سه شنبه, Ms Lightfoot گفت که او تا به حال شده است مطمئن باشید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که وجود خواهد داشت هیچ "پورتلند-سبک استقرار" اما که او را هوشیار باشند برای هر گونه سوء استفاده از قدرت اگر کمک های فدرال است که به این شهر داده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب