چین در آینده نیست در هاوایی مذاکرات اما تعهد در تجارت: دیپلمات های ایالات متحده

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع جیمز Mattis برگزاری یک کنفرانس خبری مشترک با مقامات چینی در واشنگتن

توسط KETABKHOOOON در 30 خرداد 1399
وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع جیمز Mattis برگزاری یک کنفرانس خبری مشترک با مقامات چینی در واشنگتن

واشنگتن (العالم) - چین نگرش در مذاکرات با ایالات متحده در این هفته در هاوایی را نمی توان به عنوان آینده اگر چه آن را متعهد به طریق زیر در فاز اول ایالات متحده-چین تجارت, معامله, ارشد دیپلمات های ایالات متحده به شرق آسیا گفت: در روز پنج شنبه.

دیوید Stilwell صحبت کرد که پس از وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ملاقات چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi در هاوایی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: چند هفته آینده را نشان می دهد که آیا مذاکرات سازنده است.

"PRC (جمهوری خلق چین) طرف نمی تواند توصیف به عنوان واقعا آینده" گفت: Stilwell.

"این که آیا یا نه (آنها) بودند تولیدی ... نگاه کنید چه چیزی می آید تا در چند هفته آینده. آیا ما شاهد یک کاهش رفتار پرخاشگرانه یا نه؟"

در همان زمان چین را متعهد به طریق زیر در مرحله یک تجارت توافق با ایالات متحده در این سال Stilwell, گفت:, و اضافه کرد که تجارت خوبی خواهد بود اسید تست که آیا پکن بود یک تعاونی شریک است.

Stilwell گفت: اقدامات اخیر چینی بیش هندوستان در دریای جنوبی چین و بیش از هنگ کنگ تا به حال بوده است نه سازنده. او گفت واشنگتن نگاه به جلو به دیدن چین تجدید نظر دارد برای تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ.

جهان دو اقتصاد بزرگ شده اند در مواجهه بیش از مسائل متعدد و روابط را آغشته به آنچه که بسیاری از کارشناسان به عنوان پایین ترین جزر در دهه, در ماه های اخیر به عنوان coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین آمار ایالات متحده ،

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ایجاد توازن تجاری با چین یک اولویت تمدید یک تهدید به قطع روابط با پکن است.

چین وزارت امور خارجه گفت یانگ گفت Pompeo که واشنگتن باید احترام به پکن مواضع در مورد مسائل کلیدی توقف آن را دخالت در امور مانند هنگ کنگ و تایوان و سین کیانگ و کار به تعمیر روابط. [L1N2DU0QK]


(گزارش شده توسط دیوید Brunnstrom و Arshad محمد; ویرایش توسط ساندرا ملر و Alistair بل)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب