چین می گوید ایالات متحده گفت: در این بسته به آن هوستون کنسولگری

کامیون های آتش نشانی دیده می شود در خارج از چینی کنسولگری در هوستونپکن (ایسنا) - چین روز چهارشنبه گفت: ایالات

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
کامیون های آتش نشانی دیده می شود در خارج از چینی کنسولگری در هوستون

پکن (ایسنا) - چین روز چهارشنبه گفت: ایالات متحده به طور ناگهانی گفت: آن را به نزدیک کنسولگری خود را در شهر هوستون یک حرکت است که پکن گفت: آن را به شدت محکوم و تهدید به اقدامات تلافی جویانه.

ایالات متحده به طرف چینی یک مهلت سه روز به ماموریت در تگزاس, شهرستان, وزارت خارجه چین گفت.

روابط بین ایالات متحده و چین بدتر شده به طور قابل توجهی پس از وقوع این رمان coronavirus در چین در شهر ووهان در آغاز سال است.

"یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین" چین سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: به طور منظم اخبار جلسه.

"ما مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از لغو این تصمیم اشتباه. باید آن اصرار بر پایین رفتن این مسیر اشتباه, چین واکنش نشان می دهند با شرکت اقدامات متقابل" او گفت:.

او همچنین گفت: کنسولگری عامل بود به طور معمول اما نه پاسخ به سوالات در مورد ایالات متحده آمریکا گزارش های رسانه ای در هوستون در سه شنبه شب که اسناد سوزانده شدن در یک حیاط در کنسولگری.

"به نظر می رسد باز سوزش در یک ظرف داخل حیاط چینی کنسولگری تسهیلات. به نظر نمی رسد به یک unconfined آتش اما ما اجازه داده نشده است دسترسی به" هوستون آتش نشانی رئیس ساموئل پنا به نقل از به نقل از KTRK https://abc13.co/30z3AGP یک ABC تلویزیون وابسته است.

"ما در حال ایستاده و نظارت است."

هوستون پلیس گفت: FOX 26 https://bit.ly/3jtalTe که کارکنان وجود دارد و سوزاندن اسناد و مدارک که به دلیل اخراج از ساختمان در بعد از ظهر جمعه.

دو کشور باید درگیر شدند به تازگی بیش از, تجارت, تکنولوژی, امنیت ملی قانون اعمال شده در هنگ کنگ و چین ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

همچنین در روز سه شنبه ، وزارت دادگستری آمریکا تحت تعقیب دو اتباع چینی برای یک دهه جاسوسی سایبر مبارزات انتخاباتی که در آن آنها متهم به سرقت اطلاعات در مورد سلاح های, طرح, اطلاعات دارویی, نرم افزار کد منبع و اطلاعات شخصی.


(گزارش شده توسط کیت Cadell نوشتن توسط Huizhong Wu; ویرایش توسط لوئیس آسمان رابرت Birsel)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن