چین انتقاد شدید ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله ویروس ادعا

پکن: چین را متهم کرد که ایالات متحده در روز پنج شنبه از تلاش برای تغییر سرزنش بیش از coronavirus رئیس جمهور

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

پکن: چین را متهم کرد که ایالات متحده در روز پنج شنبه از تلاش برای تغییر سرزنش بیش از coronavirus رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه گیر شد و بدتر "حمله" از پرل هاربر یا 9/11.

تنش بین جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای رسیده fever pitch در روزهای اخیر به عنوان آنها رد و بدل خاردار نظرات به یکدیگر را از دست داده و ویروس.

"ما می خواهیم با ما طرف برای جلوگیری از تغییر سرزنش به چین و به نوبه خود به حقایق" گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در یک کنفرانس مطبوعاتی.

روز چهارشنبه تهمت به خود جلب کرد شباهتها با این ویروس که به تازگی در چین در شهر ووهان در سال گذشته و بدنام نظامی و حملات تروریستی در ایالات متحده است.

"این واقعا بدترین حمله ما تا به حال," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "این است که بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی."

ژاپنی حمله به پایگاه دریایی پرل هاربر در هاوایی را به خود جلب کرد ایالات متحده به جنگ جهانی دوم است.

11 سپتامبر سال 2001 شبه نظامیان حملات که به کشته شدن حدود 3000 نفر و باعث دو دهه از جنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس "هرگز نباید اتفاق می افتاد".

"می تواند متوقف شده است در منبع. می تواند متوقف شده است در چین," او گفت:.

هوآ پاسخ داد: "آنها می گویند ممکن است این بیماری همه گیر است که قابل مقایسه با پرل هاربر یا 9/11 اما دشمن رو به ما رمان کروناویروس".

او گفت: واشنگتن باید "مبارزه side-by-side" با پکن به جای به عنوان "دشمنان".

هوآ اضافه شده است که "بسیاری از کشورهای خارجی و کارشناسان و دانشمندان تمام نظرات مثبت در چین موثر ویروس پیشگیری و کنترل است."

"اما ما به تنهایی ساخته شده است که برخی بسیار ناهماهنگ, کذب و مانور اظهارات گفت:" هوآ.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین مرکزی در اواخر سال گذشته در حال حاضر به کشته شدن بیش از 73,000 مردم در ایالات متحده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب