چین و کره جنوبی مشورت ژاپن در تسهیل کسب و کار-مسافرت محدودیت: Yomiuri

توکیو (ایسنا) - چین و کره جنوبی را به مشورت ژاپن در مورد کاهش کنترل مرز در مسافران کسب و کار برای کمک به احیای

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399

توکیو (ایسنا) - چین و کره جنوبی را به مشورت ژاپن در مورد کاهش کنترل مرز در مسافران کسب و کار برای کمک به احیای فعالیت های کسب و کار به Yomiuri روزنامه گزارش روز یکشنبه بدون استناد به منابع.

این ایده در حال حاضر اجرا بین کره جنوبی و چین اجازه می دهد به سرعت در مسیر ورود از مردم کسب و کار اگر آنها تست منفی برای جدید کروناویروس قبل از عزیمت و پس از ورود ،

اما توکیو است که با احتیاط در مورد آرامش بخش کنترل مرز در این نقطه به دلیل ترس از دیگری سنبله در عفونت و همچنین عدم کیت های آزمایش برای مسافران با توجه به گزارش.

ژاپن وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

نخست وزیر ژاپن روز پنج شنبه خود را برداشته وضعیت اضطراری برای 39 ژاپن 47 استان, کاهش محدودیت در 54 ٪ از جمعیت. بیشتر توکیو منطقه حسابداری برای یک سوم از اقتصاد این کشور و دیگر شهرهای بزرگ باقی می ماند تحت محدودیت.

ژاپن گزارش شده برخی از 16,300 موارد از coronavirus شمارش نمی عفونت بر روی یک کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما در اوایل این سال و 748 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به پخش عمومی NHK.

در حالی که ژاپن اجتناب نوع مواد منفجره شیوع بیماری دیده می شود در ایالات متحده و جاهای دیگر آن تست شده است در میان پایین ترین.


(گزارش شده توسط Makiko Yamazaki; ویرایش توسط ویلیام ملارد)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب