چین هشدار می دهد "بسیار بالا" خطر جدید پکن COVID خوشه پخش كردن,

پکن — مقامات در چین سرمایه شهرستان گزارش 36 جدید محلی منتقل موارد COVID-19 روز دوشنبه. به روز رسانی به ارمغان

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

پکن — مقامات در چین سرمایه شهرستان گزارش 36 جدید محلی منتقل موارد COVID-19 روز دوشنبه. به روز رسانی به ارمغان آورد و در مجموع تعداد موارد جدید به 79 پس از پنج شنبه گذشته هنگامی که بیماری دوباره بعد از تقریبا دو coronavirus-رایگان ماه در پکن. سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد موارد در پکن افزایش یافته بود به 100 در طول روز از جمله به احتمال زیاد به گزارش صبح سه شنبه توسط دولت چین.

این خوشه در حال حاضر بزرگترین سرمایه تا به حال برای مقابله با از فوریه. ناگهانی ظهور مجدد این ویروس مربوط به Xinfadi بازار, بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار های آسیا و این باعث شده است تا مسئولان شهرستان به قفل کردن بازار و چند محله اطراف آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترده تر موج دوم از عفونت.

سهام سقوط به عنوان COVID موارد عود در آمریکا و چین

در یک شورای دولتی در جلسه روز یکشنبه چین معاون نخست وزیر خورشید Chunlan گفت: خطر شیوع جدید پخش شد "بسیار بالا" است و او خواستار اقدام قاطع برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد با توجه به دولتی خبرگزاری ایسنا.

"پکن وارد یک دوره فوق العاده" شهر دولت سخنگوی زو Hejian روز یکشنبه گفت. شهرستان رهبران اخراج چند مقامات در Fengtai که در آن جدید خوشه سرچشمه برای سوء رفتار در اجرای اپیدمی اقدامات کنترل.

پکن افزایش خطر سطح پس از 36 جدید تایید COVID-19 موارد

چینی بهداشتی کارگران انجام بررسی بر روی ساکنان جستجو برای هر کسی که به تازگی بازدید و یا زندگی در نزدیکی Xinfadi عمده فروشی بازار مواد غذایی در بسته Guangan مرکز ورزشی, 14 ژوئن 2020 در پکن ، Lintao ژانگ/گتی

پکن شیوع گسترش در حال حاضر به کشورهای همسایه استان هبی که در آن سه مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه و در استان لیائونینگ که در آن دو مورد تایید شده در روز یکشنبه. هر دو استانی مقامات بهداشت گفت: تمام موارد جدید بودند شناخته شده است در تماس نزدیک با بیماران از پکن است.

بیش از 21 محله در پایتخت قرار داده شده است به عقب در زیر کامل مستند با 90,000 ساکنان دستور داد به COVID-19 انجام شد. بیش از 8000 کارکنان از Xinfadi بازار تست شده اند و تحت قرنطینه و پزشکی مشاهده است.

Huaxiang یک منطقه در همان منطقه به عنوان بازار مواد غذایی خود را مطرح بیماری همه گیر در سطح خطر به "بالا" در روز یکشنبه تبدیل شدن به تنها منطقه ای در کشور به بازگشت کرده است.

در چند منطقه امنیتی 24 ساعته پست های بازرسی ایجاد شده است به carryout متوسط چک و بررسی شخصی کدهای سلامت در دولت برنامه گوشی های هوشمند همه شهروندان ملزم به استفاده از.

بسیاری از مدارس در چهار منطقه یا بسته شده اند به طور کامل و یا به سمت چپ باز تنها برای فارغ التحصیلی کلاس. ورزشی سرپوشیده و اماکن تفریحی در سراسر پایتخت که در حال حاضر بازگشایی شد و دستور به بستن دوباره و با هر برنامه ای برای باز کردن imminently گفته شد برای قرار دادن این برنامه در خود نگه دارد.

"مهار تلاش باید به سرعت وارد جنگ-حالت زمان," ارشد دولت در شهرستان رسمی زو یینگ گفت:, و اضافه کرد که 7,200 مجتمع های مسکونی شد و در "میدان جنگ" و اینکه از نزدیک تماشا کردند. او گفت: حدود 100.000 اپیدمی کنترل کارگران مستقر شده بودند.

شیوع ویروس چین

پلیس چین نگهبانی خارج ورودی به Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن در ژوئن 13 سال 2020 است. علامت Schiefelbein/AP

کنترل کارگران مستقر شدند به مجتمع های مسکونی برای آنچه که مقامات به عنوان یک توصیف سراسر شهر بود "knock-knock" عملیات برای شناسایی هر کسی که به تازگی تعداد بازدید Xinfadi بازار و یا کسانی که تا به حال شده است در تماس با شخص دیگری که وجود دارد.

برخی از 200 ، 000 نفر که برای بازدید از بازار پس از 30 مه تا به حال در حال حاضر پیش بینی شده است و دستور به خود قرنطینه با جمعه انتظار نتیجه COVID-19 آزمون که در حال مرتب.

بسیاری از شهرهای چین از جمله هاربین و دالیان خواسته اند که ساکنان به سفر به پایتخت و گزارش به مقامات اگر آنها انجام داده اند به تازگی.

جدید خوشه از عفونت های مرتبط به یک بازار مواد غذایی داده است برخی از مردم چین فلش بک به اواخر سال گذشته زمانی که اصلی شیوع کروناویروس بود به سرعت ترسیم به یک بازار در ووهان.

"پکن نمی خواهد به نوبه خود به یک دوم ووهان گسترش این ویروس به بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور و نیاز به یک [ملی] مستند" دولت اپیدمیولوژیک متخصص Zeng Guang گفت: دولت اجرای سلامت روزنامه تایمز در یک مقاله منتشر شده در روز یکشنبه ،

متخصص اپیدمیولوژی با پکن را به دولت پیشنهاد کرده است که توالی ژنوم این ویروس در Xinfadi بازار حاکی از آن ممکن است از اروپا است. "اما ما هنوز هم نمی توانید تعیین کنید که چگونه آن را در اینجا کردم. آن ممکن بوده است از غذاهای دریایی آلوده یا گوشت و یا منتقل شده توسط مردم در داخل بازار از طریق ترشحات خود," یانگ پنگ گفت: دولت شبکه تلویزیونی مدار بسته در روز یکشنبه.

وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی در چین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: تعداد موارد گزارش شده در پکن بیش از سه روز آینده را تعیین مقیاس مشکل.

"اگر تعداد موارد را افزایش نمی دهد به طور قابل توجهی به این معنی است که این بیماری همه گیر خواهد شد و اساسا ثبات," او گفت: دوربین مدار بسته.

آتلانتا تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس جرقه دومین شب از اعتراضات

آتلانتا رئیس پلیس استانبول پس از افسر ضرب شاخه های مرد

تظاهرات برگزار شده در پالم دیل کالیفرنیا پس از سیاه و سفید مرد مرده یافت حلق آویز از یک درختtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de