Chrishell Stause می خواهد نام ازدواج ترمیم میان Justin Hartley طلاق

بازگشت به ریشه های خود را. Chrishell Stause درخواست به نام ازدواج ترمیم میان طلاق از Justin Hartley, Us Weekly

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

بازگشت به ریشه های خود را. Chrishell Stause درخواست به نام ازدواج ترمیم میان طلاق از Justin Hartley, Us Weekly تایید می کند.

این آگهی غروب ستاره, 38, یادداشت ها در اسناد دادگاه واصل در لس آنجلس در روز دوشنبه 13 ژوئیه به دست آمده و توسط ما است که او "تغییر نام او از 'Terrina Chrishell Stause' به 'Terrina Chrishell هارتلی'" هنگامی که او ازدواج این است که ما بازیگر 43 در اکتبر 2017. مدارک آمده است که زن و شوهر جدا "شرکت در یک حل و فصل داوطلبانه کنفرانس" در روز دوشنبه "در تلاش برای حل و فصل مسائل در [طلاق] مورد به طور کامل و حل و فصل تمام ادعاهای خود در آینده و حال است." در این جلسه آنها توافق کردند که Stause را "نام بلافاصله باید ترمیم شود" با توجه به تشکیل پرونده که هر دو طرف به امضا رسید.

هارتلی برای ثبت طلاق از Stause در تاریخ 22 نوامبر سال 2019 با استناد به "نمایند" به عنوان دلیل خود را تقسیم می شود. او ذکر شده خود را از تاریخ جدایی به عنوان ژوئیه 8 سال 2019 در حالی که بازیگر ادعا کرد که آنها راه جدا در تاریخ 22 نوامبر همان تاریخ که هارتلی ارائه کارهای اداری خود را برای پایان دادن به ازدواج خود را.

Chrishell Stause Asks for Maiden Name to Be Restored Amid Justin Hartley Divorce
Chrishell Stause و Justin Hartley استوارت کوک/شاتر

یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در آن زمان که جوان و بی قرار آلوم بود که قبلا بحباله نکاح در اوردن, به احساسات costar لیندسی Korman از سال 2004 تا سال 2012 "تا به حال شده است با داشتن مشکلات با این ازدواج در حالی که برای." اما خودی اشاره کرد که طلاق خبر هنوز "یک شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را."

Stause در اشک را شکست بیش از تقسیم او از هارتلی در فصل 3 تریلر برای Netflix بکشد سری. در این تیزر که در ماه مه منتشر شد او راننده سرشونو تکون دادن که یکی از دوستان پرسید که آیا او "blindsided" و در ادامه می گویند: "این فقط یک مقدار زیادی همه در یک بار به خاطر همه در تمام جهان می داند. من او را دوست دارم خیلی. این بهترین دوست من بود. که من صحبت کردن در حال حاضر؟"

Chrishell Stause Asks for Maiden Name to Be Restored Amid Justin Hartley Divorce
Chrishell Stause و Justin Hartley شاتر (2)

عامل املاک و مستغلات ساخته شده سرفصل دوباره در روز دوشنبه هنگامی که او costar کریستین کوئین ادعا کرد در مصاحبه با صفحه شش که Stause و هارتلی شده بود "در درمان" و "داشتن مشکلات ارتباطی در حالی که برای." در پاسخ Stause توییتی "او می داند که مطلقا هیچ چیزی در مورد وضعیت و بدیهی است که از جان گذشته برای به دست آوردن توجه با انجام این کار. هر چیزی از او است یا یک دروغ کامل و یا کل حدس در بخشی خود را. ... او مطلقا صفر آگاهی از ازدواج ما بود." Quinn, 31, بعد توییتی که او "نمی گویند هر چیزی در همه."

این Smallville آلوم بخشی از نقل مکان کرد با سابق خود را جوان و بی قرار costar Sofia Pernas است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب