Chrissy Teigen ملکه شنا سبک و در اینجا 7 عکس آن را اثبات کند

Chrissy Teigen به طور جدی می داند که چگونه به کار با آن در شیک لباس شنا! این نویسنده کتاب آشپزی به طور مداوم ث

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

Chrissy Teigen به طور جدی می داند که چگونه به کار با آن در شیک لباس شنا!

این نویسنده کتاب آشپزی به طور مداوم ثابت کرده است که او می داند آنچه که او انجام می دهند هنگامی که آن را به نگاه خوب در یک لباس شنا. پس از همه, او به طور منظم Sports Illustrated Swimsuit , مدل ساخت او شکست بزرگ در سال 2014 ظاهر می شود بر روی جلد در کنار مزایا Nina Agdal و Lily Aldridge.

اما 34 ساله نیست یک غریبه به احساس خود آگاه است. هنگام صحبت با سلامت زنان در سال 2018 او را باز کرد تا در مورد فشار احساس او در طول زندگی حرفه ای خود را. "راستش من هرگز نمی باید در یک لباس شنا, دوباره," او گفت: انتشار. "از آنجایی که من 20 سال داشتم این وزن در ذهن من است که من یا که من قرار بود. من شده است به طوری استفاده می شود که به تعداد برای 10 سال در حال حاضر. و سپس من شروع به تحقق آن بود و یک لباس شنا-مدل وزن است. وجود دارد یک تفاوت بسیار بزرگ بین که مایل به این نوع مناسب و مایل به خوشحال-مناسب است."

اما وقتی که می آید به داشتن شکل او را در رسانه های اجتماعی او می کند تا با افتخار. زمانی که مادر از دو مشترک یک تصویری از خودش در یک فوق العاده شیک غوطه وری قطعه در ماه آوریل توییتر ترول اظهار داشت که او "به شکل باب اسفنجی." زمانی که یکی از طرفداران chimed در نوشتن "من متاسفم هر کس که بسیار بی ادب به شما. شما خیلی زیبا در داخل و خارج" Teigen پاسخ داد: "آن را ok من یک مستطیل تمام زندگی من است و آن را بدست من خیلی دور!"

بدون شوخی! نه تنها او برجسته شده است در چند موضوع SI شنا اما او راه می رفت طراح باند فرودگاه در itty-bitty حالا و لذت تعطیلات خانواده در سر عطف طراح قطعات ما با وسواس.

نگه داشتن اسکرول به اتمام Teigen داغترین شنا لحظات از همه زمان.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب