Christina Milian و بیشتر ستاره عشق ریحانا Savage x Fenty زیر خط

وبلاگ وسواس با ریحانا Savage x Fenty, لباس زیر زنانه! برای اثبات آن, Us Weekly شیک گرد است یک لیست از ستارهها

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

وبلاگ وسواس با ریحانا Savage x Fenty, لباس زیر زنانه! برای اثبات آن, Us Weekly شیک گرد است یک لیست از ستارههای که نمی توانید به اندازه کافی از اعتماد به نفس-تقویت نام تجاری.

این "خفه شو و رانندگی" hitmaker پرده برداری بسیار پیش بینی خط در مارس 2018 پس از موفقیت باور نکردنی از او مخل آرایشی نام تجاری Fenty زیبایی. او راه اندازی این اندازه فراگیر محدوده با بند زیر جامه, لباس خواب, لباس و بیانیه-ساخت ،

ریحانا طعنه میلیون ها نفر از پیروان با لباس زیر خط برای اولین بار در آوریل سال 2018 با ارسال یک عکس از خودش با پوشیدن یک ژاکت صورتی bodysuit. در حال حاضر بیش از دو سال بعد با نام تجاری مورد علاقه از شادمهر مانند Christina Milian, Hennessy, کارولینای, بلا حدید و Cardi B.

"این برای من مهم به مرزهای, اما همچنین ایجاد یک خط است که زنان می توانند خود را در" گفت: بنیانگذار در خط بروکلین راه اندازی حزب در سال 2018 است. "من می خواهم به مردم نگاه و احساس خوب و از آن لذت ببرید بازی در اطراف با سبک های مختلف."

"واقعا وجود دارد هیچ قانون با لباس زیر, زیبا و دلفریب, و مرزی زندگی می کنند در همان مجموعه" او ادامه داد. "خط جرات شما را به چیزی جدید را امتحان کنید در حالی که به طور کامل باقی مانده معتبر به خودتان است."

Normani بود به نام Savage x Fenty اولین سفیر جهانی در ماه نوامبر سال 2019. ریحانا نیز نام Tinashe و Dreezy چهره خط فقط چند روز بعد — و مگان تو کیک گوشت گاو در ماه مه سال 2020 است.

در طول COVID-19 قرنطینه ریحانا استخدام مد اثرگذارندهها نام تجاری سفیران و حتی خریداران برای ایجاد محتوا در صفحه اصلی برای نام تجاری Savage x تابستان سال 2020 مجموعه است. هنرمند Rafael Perez کلاژ خود را DIY عکس بر روی چشم نواز پس زمینه و نتیجه به پایان رسید غیر قابل انکار است یک کار هنری است.

باربادوس بومی به وضوح می داند که چه می رود به ایجاد یک نام تجاری موفق است که عاشق ستاره ها! نگه داشتن اسکرول برای دیدن برخی از وبلاگ های مورد علاقه قتل در Savage x Fenty باید-دارا!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن