Christina Ricci اعطا اضطراری سفارش محافظ در برابر شوهر

Christina Ricci اعطا شد اضطراری سفارش محافظ در برابر شوهرش جیمز Heerdegen, Us Weekly می تواند به طور انحصاری ر

توسط KETABKHOOOON در 12 تیر 1399

Christina Ricci اعطا شد اضطراری سفارش محافظ در برابر شوهرش جیمز Heerdegen, Us Weekly می تواند به طور انحصاری را نشان دهد.

پس از اداره پلیس لس آنجلس در پاسخ به یک تماس به 40 سال بازیگر' وودلند هیلز, کالیفرنیا خانه در ژوئن 25, Ricci اعطا شد اضطراری سفارش محافظ در برابر Heerdegen منع هر گونه تماس بین زن و شوهر است. تهیه کننده فیلم بود دستگیر نشده است.

"در 06/25/20 حدود 9:20 صبح از افسران در پاسخ به یک باتری داخلی رادیو تماس" به پلیس لس آنجلس پیو تایید به مااضافه کردن "یک گزارش تکمیل شد."

ریچی و Heerdegen که سهم 5-year-old son فردی ملاقات در مجموعه ای از کوتاه ABC سریال Pan Am در سال 2011 اما نمی شروع آشنایی تا سال بعد. ما را شکست خبر نامزدی خود را در سال 2013.

"این قاطع تر از من فکر کردم آن خواهد بود" Ricci گفت: ما در ماه مه 2013 در مورد برنامه ریزی شهر نیویورک nuptials. "شایعات درست هستند: برنامه ریزی مراسم عروسی است که قریب به اتفاق قربانیان."

او افزود: در آن زمان که او به دنبال به جلو به مادری گفتن ما "من نمی توانم صبر کنید تا کمی خود ما جهان مملو از موجودات کوچک!"

در اوایل این ماه کاسپر بازیگر ارسال شده یک عکس از یک کارت روز پدر که فردی ساخته شده برای Heerdegen.

"ما ♥️ شما پدر! @jamesheerdegen ♥️," ریچی نوشت: در ژوئن 21 از طریق Instagram.

Heerdegen بخشی از اتحاد به ظاهر هرگز ارسال شده در مشخصات رسانه های اجتماعی. این جفت ارز در حال حاضر در زیر هر یک از دیگر در این برنامه ،

Ricci باز شده است در سال های اخیر در مورد چگونه مادری او تغییر کرده است.

"ازدواج به شما نشان می دهد نقص خود را در چگونه شما را در مقابله با مسائل و داشتن فرزند نیروهای شما را به رشد در سرعت نور. من یک فرد کاملا متفاوت از من بود قبل از من تا به حال فرزند من" کهنه بازیگر گفت ویرایش در سال 2017. "از آنجا که من خیلی جشن گرفته بودن فرزند من فکر می کنم من برگزار شد بر روی نارسی که برای یک زمان بسیار طولانی است. آن چیزی که من خاص است. سپس در یک نقطه خاص مانند 35 آن را بسیار ویژه به نابالغ است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن