تیک تاک ساعت است در مغلوب ساختن پیشی جستن باز گشت به عنوان اولیه رای گیری نزدیک

واشنگتن (AP) — آن را دیر زود است.رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به بخش خصوصی اطمینان خواهان اضطرا

توسط KETABKHOOOON در 13 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — آن را دیر زود است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به بخش خصوصی اطمینان خواهان اضطراب خود را در مورد کسری به دموکرات جو بایدن با اشاره به وجود سه ماه تا روز انتخابات و یادآوری آنها از اواخر شکستن اتفاقاتی که رو خود 2016 باز گشت.

اما چهار سال بعد در دینامیک بسیار متفاوت هستند.

مشاوران به طور فزاینده ای نگران است که سال 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر ممکن است, تعریف شده به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به COVID-19 همه گیر خواهد شد و از ویژگی های تاریخی تغییر به کنترل از راه دور و در اوایل رای گزینه های. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی تقلا برای تنظیم مجدد توقف تبلیغات در حالی که تلاش برای پیدا کردن هر دو منسجم پیام و یک راه برای ایمن قرار دادن رئیس جمهور در جاده ها در مقابل رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده به جنجال و هیاهو توسط عموم بدونم که اگر انتخابات باید به تعویق افتاد در حالی که این ادعای بی اساس است که شیب به سمت پست الکترونیکی-در انتخابات منجر به گسترده رای دهندگان تقلب. که پیشنهاد درو نادر ملامت از جمهوری خواهان و بسیاری از آنها بی سر و صدا هشدار داد کاخ سفید که این می تواند به معنای پذیرش آن است که رئیس جمهور شد از دست دادن و صدمه دیده است می تواند شانس خود را برای حفظ سنا.

و به آنها هشدار داد که زمان در حال اجرا است: برای اولین بار دولت برای برگزاری رای گیری اولیه حیاتی میدان نبرد کارولینای شمالی آغاز می شود روند سپتامبر. 4.

"او را از دست دادن و مسیر مسابقه در حال حرکت است به دور از او" سعید استیو اشمیت, مشاور ارشد در حزب جمهوری خواه جان مک کین در سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و حریف از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. "رای مردم در یک لحظه در زمان: حتی اگر چیزی وجود دارد سیاسی بازیابی برای رئیس جمهور در ماه اکتبر که بی ربط است برای کسانی که در حال حاضر رای دادند."

ناگهانی توقف در مغلوب ساختن پیشی جستن گران قیمت تبلیغات تلویزیون در هفته گذشته برجسته مبارزات انتخاباتی را به چالش بکشد. این اتفاق دو هفته پس از یک نیروی انسانی shakeup و دو ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی مدیر کمپین به راه انداخته یک "ستاره مرگ" آگهی حمله رعد اسا در بایدن که تنها همزمان با رئیس جمهور را از سقوط و حتی بیشتر.

کمپین عنوان آگهی مکث کرد و گفت که این کمپین جدید مدیر لایحه Stepien می خواستم به تجزیه و تحلیل زمانی که و که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های تبلیغاتی بود که تحویل داده شده است. مقدار قابل توجهی از آگهی های تلویزیونی زمان شده است محفوظ از کار روز تا انتخابات و مبارزات انتخاباتی گفت: این امر راه اندازی مجدد آن تبلیغات در روز دوشنبه.

خرید ساخته شده بود با یک چشم و در انتخابات جدید تقویم. ضرب المثل قدیمی که بیشتر از امریکا شروع نمی کند و با توجه به مبارزات انتخاباتی تا روز کارگر شده است پرتاب کنار در یک سال که در آن رمان coronavirus کشته شدن بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده و بازنویسی قوانین جامعه آمریکا است.

مبارزات انتخاباتی آگهی های جدید خواهد شد ملی خرید بلکه هدف متحده است که در میان اولین برای رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات گفت: تمرکز در ماه اوت خواهد بود در کشورهای که در آن بیش از نیمی از آراء خواهد بود بازیگران قبل از روز انتخابات.

"دیجیتال ساعت شمارش معکوس بر روی دیوار ممکن است می گویند 90-برخی از روزها اما همه ما می دانیم تقویم فشرده است با رای گیری اولیه" گفت: کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh.

هنوز برگ برنده مبارزات انتخاباتی شده است سستی برای هفته ها.

آن تلاش کرده است به زمین موثر ضربات در بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او به تازگی به دنبال کراوات بایدن به افراطی چپگرای از حزب خود مضطرب مناسب برای متوسط است که در چشم های عمومی برای بیش از چهار دهه است.

کمپین همه اما کشیده پلاگین در رقابت در میشیگان و خصوصی اذعان کسری در میدان نبرد حیاتی متحده مانند فلوریدا ویسکانسین و آریزونا هر چند آن اصرار حاشیه در حال کنترل و کوچکتر از آنچه منعکس شده است در رای گیری عمومی. آنها همچنین عنوان احتمال از دست دادن اعتماد جمهوریخواه متحده هر چند نسبت ناروا را به یک کمپین توقف در تگزاس هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از سقوط پس از همه گیر آمریکا رسیده سواحل و خرد و اقتصاد آن است. با کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه کوچک عقب و تظاهرات به ظاهر غیر ممکن است برای نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است از تیتر گرفتن مجموعه ای از قطعات به تغییر حرکت از مسابقه.

بسیاری از اطراف رئیس جمهور هستند متمرکز بر بحث که شاید بهترین فرصت برای بیش هل دادن درگیری با بایدن برای افزایش شانس خود را از معاون رئیس جمهور سابق در انگلیس به روی صحنه است.

"بسیاری از مردم در حال رفتن به شروع رای گیری قبل از سپتامبر. 29. این ایده که آنها را دیده اند یک مناظره ریاست جمهوری آن را به من به نظر می رسد مضحک" گفت: سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد. "من فکر می کنم ما باید در هر حرکت تاریخ و یا اضافه کردن بحث."

رئیس جمهور و مشاوران نیز در تلاش برای دوباره تصور کنید یک کمپین بدون علامت تجاری خود در تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر است به هر دو کوچکتر کمپین تجمعات و رویدادهای رسمی در نوسان متحده — روز جمعه با حضور او در یکی از هر در فلوریدا — و کاخ سفید دستیاران در حال آماده یک تقویم کامل از سفر روز برای هفته پیش رو.

کنوانسیون نیز دوباره ترسیم. مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد سفر چندین بار در طول هفته گذشته از ماه اوت زمانی که عظیم جمع آوری شد و در ابتدا برنامه ریزی شده. او انتظار می رود برای جلوگیری از در کارولینای شمالی در طول یک روز به طور چشمگیری تجدید نظر شده کنوانسیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز ارائه یک سخنرانی در بالا مشخصات محل در روز شنبه از آنچه می شده اند کنوانسیون هفته با توجه به مبارزات انتخاباتی و مقامات کاخ سفید که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد برنامه ریزی است.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است عادی گرفته multiweek تعطیلات در بدمینستر, New Jersey, زمین گلف در ماه اوت وجود ندارد در حال حاضر میله میله برای این ماه است.

رئیس جمهور اشاره کرده است به مشاوران که بعدها در ماه اوت سال 2016 زمانی که او در آورده استیو Bannon و کلیان کانوی به مبارزات انتخاباتی احتمالی برنده مبارزات انتخاباتی رهبری ترکیبی. اما رئیس جمهور شد که تا اواخر اکتبر هنگامی که FBI مدیر James Comey اعلام کرد بازگشایی رسیدگی به دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون یک رویداد لرزه ای که به شکل مسابقه است.

به عنوان برگ برنده کاشت شک و تردید در مورد صداقت از انتخابات این سال, سوالات در حال چرخش در مورد دسترسی به, رای گیری در همه گیر و همچنین پتانسیل برای بیشتر خارجی در انتخابات دخالت. کمپین مشاوران به طور فزاینده ای سنجاق امید خود را به این بعید است که اتفاق دیگری بزرگ اکتبر سورپرایز مانند توسعه coronavirus واکسن.

اما برخی از جمهوری خواهان بر این باورند که هنوز هم وجود دارد زمان به پاسخ موثر به این ویروس در این مرکز صورت خود را برای دور دوم.

"با سرعت که در آن اخبار و حوادث حرکت می کند در سال 2020 آن را لزوما این چنین نیست که او در حال اجرا خارج از زمان" گفت: آری فلایشر سابق مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. "خیلی از مردم نمی خواهد توجه به آنچه که او می گویند در نظم و قانون و اقتصاد تا زمانی که او می شود بیش از COVID مانع اول است."

___

Lemire گزارش از نیویورک است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب