ایسنا میزبان می گوید تهمت وفادار مدیون پخش عذرخواهی بیش از ویدئو در بر شنوایی

دولت از اتحادیه میزبان جیک Tapper انتقاد نماینده جمهوری خواه جیم اردن روز سه شنبه: (سی ان ان)ایسنا میزبان جیک

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399
State of the Union host Jake Tapper criticised Republican representative Jim Jordan on Tuesday: (CNN)
دولت از اتحادیه میزبان جیک Tapper انتقاد نماینده جمهوری خواه جیم اردن روز سه شنبه: (سی ان ان)

ایسنا میزبان جیک Tapper درخواست کرده است که کنگره جمهوری خواه جیم اردن عذرخواهی برای بازی در یک فیلم ویرایش شده که گمراه کننده خبرنگاران نشان داد توصیف جورج فلوید تظاهرات "مسالمت آمیز".

در روز سه شنبه دادستان کل ویلیام Barr در اولین کنگره شنوایی پس از او در زمان این نقش رو به سوالات در مورد موضوعات از جمله در واکنش به اعتراضات و پس از آن استقرار فدرال اجرای قانون نمایندگی به شهرستانها مانند پورتلند اورگان است.

طی بیانیه افتتاحیه در این جلسه در نقش خود به عنوان عضو ارشد کمیته قضایی مجلس, آقای, اردن یک کلیپ که در کنار خبرنگاران خواستار تظاهرات "مسالمت آمیز" با خشونت در برخی از تظاهرات.

اوهایو نماینده آوازی حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر شده Mr بار به صورت "ایستاده تا برای حکومت قانون" با استقرار ماموران فدرال.

دو نفر از خبرنگاران از جمله در مونتاژ شد ایسنا خبرنگاران جاش کمپبل و دایان گالاگر که طولانی گزارش ویرایش شد به تنها نشان می دهد آنها را توصیف تظاهرات به عنوان "تظاهرات مسالمت آمیز".

در سخنرانی خود در آغاز از خود نشان می دهد دولت از اتحادیهروز جمعه در Tapper انتقاد آقای اردن و گفت: "انگیزه بود به وضوح نشان می دهد اعضای رسانه ها از جمله بسیاری از ایسنا همکاران خواستار تظاهرات خشونت آمیز 'صلح آمیز است.'

"کنگره اردن غفلت کامل متن و از این نظر. بنابراین تیم من و من آن را برای او."

دق الباب پس از آن بازی این دو کلیپ از خبرنگاران گزارش از صحنه تظاهرات نشان داد که آنها توصیف یک متعادل تر نسخه ای از وقایع است.

"این بوده است که کانون در آن وجود داشته است تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در طول روز. در شب گاهی اوقات تبدیل خشونت آمیز با این درگیری ها بین معترضان و پلیس" آقای کمپبل شنیده است گزارش.

در حالی که گزارش از صحنه سوزانده ساختمان در مینیاپولیس Ms گالاگر می گوید: "این چیزی است که ما شده اند در اینجا مشاهده می کنید در خیابان های آتلانتا و بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

"و هنگامی که آن را یکی از خودشان که خشم که نا امیدی که درد به سادگی منفجر شد. و دیدیم که نتیجه آن یک شب و به صبح در آن تظاهرات."

او می افزاید: "دوباره در بیشتر قسمت ها در طول روز در روز شنبه تظاهرات پس از Rayshard بروکس' مرگ بودند مسالمت آمیز و آن را به عنوان شروع به تاریک همه چیز تغییر کرد."

تظاهرات که شکست ماه گذشته در مینیاپولیس به سرعت گسترش یافته و به هر کشور در سراسر آمریکا پس آقای فلوید مرگ بر 25 مارس در حالی که در بازداشت و سپس مینیاپولیس افسر پلیس است.

تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس در جریان تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و چندین خودرو آسیب دیده بودند و مجموعه ای شعله ور در شب در حالی که چندین افسران فیلم برداری با استفاده از نیروی بیش از حد.

پس از کلیپ Tapper در زمان هدف در نماینده اوهایو 4th کنگره منطقه برای عدم نمایش اعضای کمیته قضایی مجلس کامل متن گزارش.

"پس آیا شما را در درک آنچه در کنگره اردن و تیم خود را وجود دارد؟" Tapper گفت. "ما خبرنگاران دایان گالاگر و جاش کمپبل به عنوان شما را دیدم و با دقت شرح داده شده در تظاهرات مسالمت آمیز و پس از آن اغلب انفجار به چیز دیگری از جمله خشونت در شب.

"اما کنگره اردن شما فقط نقل بخشی از آنچه به آنها گفته است که گفت: 'تظاهرات' وقتی که نبود کامل بافت. این چیزی است که آنها گفتند. آنها خواستار تظاهرات خشونت آمیز 'صلح آمیز است.'"

دق الباب و سپس به طور مستقیم خواسته Mr اردن به عذرخواهی و گفت: "کنگره اردن شما را زیانی به آنها و از همه مهمتر شما را زیانی به مردم آمریکا و شما را زیانی به حقیقت است.

"کنگره اردن شما آنها را مدیون و هر کسی دیگری را در نظر شما به طور کامل تحریف امروز در کاپیتول هیل شما آنها را خود عذرخواهی. هر فرد از افتخار و هر کسی که مراقبت در مورد حقیقت خواهد انجام دهد. من حدس می زنم خواهیم دید که آنچه که شما میخوای انجام دهد."

در مورد خواسته Tapper نظرات در حالی که در فاکس نیوز, Mr اردن در دفاع از اقدامات خود گفت: "این ویدئو برای خود صحبت می کند.

"شما تا به حال دو خبرنگاران در این ویدئو گفت: این تظاهرات در حالی که وجود یک ساختمان در حال سوختن در پس زمینه به خاطر خوبی. بنابراین ما فقط ارائه حقیقت است."

ادامه مطلب

اسکندریه Ocasio-کورتز spars با جیک Tapper بیش از $40tn سیاستtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن