'جوان آمریکایی' بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

اگر چه داوسون کریک یکی از معروف ترین نوجوان سریال همه زمان های سری' spinoff انجام نمی به خوبی. در جولای سال 20

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

اگر چه داوسون کریک یکی از معروف ترین نوجوان سریال همه زمان های سری' spinoff انجام نمی به خوبی. در جولای سال 2000 — تابستان بین فصل 3 و 4 از داوسونجوان آمریکایی عرضه در WB. سری به دنبال خواهد Krudski یک دوست از پیسی Witter را (Joshua Jackson) که به نظر می رسد در سه قسمت از موفق Kevin Williamson سری.

طول قوس در داوسونخواهد بود و مختصر عاشقانه با اندی مکفی (Meredith Monroe) و تنها چیزی که نشان داد در مورد backstory بود که او در یک خانه زندگی.

جوان آمریکاییکه زد برای هشت قسمت از تاریخ 12 اوت 30 در محل Rawley آکادمی معتبر مدرسه شبانه روزی. اراده طبقه کارگر انگلند جدید به دست آورد ورود به مدرسه پس از فرود یک بورس تحصیلی و به منظور به دور از سوء استفاده, پدر, ثبت نام در جلسه تابستان. درام با تمرکز بر موضوعاتی مانند عشق ممنوع نقش های جنسیتی و طبقات اجتماعی.

در طول این سری را باید در پیدا کردن جای خود را در مدرسه شبانه روزی – حتی اگر او احساس می کند به او تعلق ندارد. در طول راه او می یابد یک گروه از دوستان: هم اتاقی خود را طلایه دار (Mark Famiglietti); یک دختر که خودش را پنهان به عنوان یک پسر بچه به مادرش توجه جیک (Katherine Moennig); دین که اشتباه جاذبه خود را به جیک همیلتون (Ian Somerhalder) و دوست دوران کودکی بلا (کیت باسورث). او همچنین butted سران اولیه-با پارو زدن مربی و معلم فین (Ed Quinn).

این spinoff همچنین برجسته متعدد قابل توجه ستاره مهمان شامل Matt Czuchry به عنوان خواهد شد در این زمان بهترین دوست Sean; Charlie Hunnam به عنوان بد-پسر گرگور; و میشل موناگان به عنوان عشق علاقه کارولین.

حرکت را از طریق گالری زیر ببینید که در آن بازیگران امروز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب