سی ان ان Brianna Keilar قطع مصاحبه زنده با 'دروغ' تهمت کمپین رسمی

یک مقام رسمی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام زندگی در هوا توسط یک همشهری لنگر برای "انجام بدی

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

یک مقام رسمی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام زندگی در هوا توسط یک همشهری لنگر برای "انجام بدی واقعی" به آمریکایی ها است.

سی ان ان Brianna Keilar صحبت کرد به تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh روز سه شنبه بعد از ظهر در چه معلوم بود کاملا گرم گفتگو. در اوایل او و پسر او "دروغ" در مورد ملی ذخایر و در ادامه به توصیف دولت را "شکست" در COVID-19 تست.

Keilar ادامه داد: به واقعیت-بررسی Murtaugh در طول مکالمه که رفت و حتی بیشتر از ریل پس از این موضوع تبدیل به هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر تهمت قرار دادند به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

"آن جان مردم Tim" Keilar گفت Murtaugh.

اما به عنوان Murtaugh دفاع هیدروکسی کلروکین و تعجب "چگونه خطرناک می تواند احتمالا از آن بود" Keilar رشد بیشتر نا امید و در نهایت به پایان رسید و بحث بعد از گفتن Murtaugh او انجام "واقعی زیانی به سلامت از آمریکایی ها است."

"تیم ما با انجام این گفتگو" Keilar گفت. "من فکر می کنم که شما فقط واقعا گیج کننده وضعیت و آن را نشانی از هیچ خدمات به سلامتی هر کسی."

بسیار به عنوان یک تجاری شکستن Keilar بلافاصله تبدیل به یک متخصص در موضوع دکتر جیمز فیلیپس, برای پاسخ به آنچه که بینندگان شنیده از Murtaugh و روشن است که هیدروکسی کلروکین نشده است ثابت شده است به امن و یا موثر در درمان COVID-19 و که می تواند منجر به "جدی" بیماری.

"آنچه که به تازگی گفت: غیر مسئولانه بود و می شود گفت به دلایل سیاسی و من به طور کامل با آن مخالفت" فیلیپس گفت.داستان های بیشتر از theweek.com
ایران را افزایش جزر و مد از محبوبیت
مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بالای جمهوری خواهان تقسیم بیش از آنچه که برای قرار دادن در coronavirus امداد لایحه: "آنچه که در جهنم هستند که ما انجام?'
سرنا ویلیامز 2 سال است که در حال حاضر جوانترین مالک در نرم افزار ورزشیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب