Coco Austin می گوید خانواده او است 'در حال سقوط از هم جدا' به عنوان پدر او جنگ COVID-19

تلاش برای قوی باقی بماند. Coco Austin داد عاطفی به روز رسانی در پدر Steve Austinسلامت در مدت کوتاهی پس از بستر

توسط KETABKHOOOON در 13 تیر 1399

تلاش برای قوی باقی بماند. Coco Austin داد عاطفی به روز رسانی در پدر Steve Austinسلامت در مدت کوتاهی پس از بستری در یک بیمارستان آریزونا برای علائم COVID-19.

"من فقط می خواهم او را به جلو و از طریق" 41 ساله و یخ را دوست دارد Coco star گفته صفحه شش در چهار شنبه, جولای 1. "من شده است ارسال عشق به همان اندازه که من می توانم اما تنها تا آنجا که من می توانید از راه دور است. من می خواهم به در اتاق با او در حال حاضر و نگه داشتن دست خود را و اجازه دهید او را می دانم که خانواده اش را دوست دارد او را به فشار از طریق, و این است که خیلی زود برای او را به رفتن."

یک روز زودتر کوکو, شوهر, Ice-T, از طریق توییتر اعلام کرد که پدرش در قانون 63 بود مبارزه رمان coronavirus به عنوان موارد در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده است. رپر 62 مشترک یک عکس از استیو در یک شب بیمارستان با یک ماسک اکسیژن بر صورت خود و وضعیت خود را در حال حاضر ممکن است بدتر.

Coco Austin Says Her Family Is Falling Apart as Her Dad Battles COVID-19
استیو آستین و Coco Austin حسن نیت ارائه میدهد از Coco Austin/Instagram

"او را در نقطه ای که او حتی نمی تواند صحبت" Coco توضیح داد: در روز چهارشنبه اشاره کرد که پزشکان با توجه به قرار دادن پدرش در یک ونتیلاتور. این مدل آخرین بازدید پدر او در آریزونا برای روز پدر در ژوئن و متوجه شد که او بیشتر "بی حال" بیش از حد معمول. "پدر من بسیار پر حرف-جعبه. او بسیار معروف به داماد و نبود او صحبت آن روز بسیار, بنابراین وجود دارد چیزی است که ما می دانستند."

قبل از اینکه به بیمارستان منتقل استیو تجربه تنگی نفس و تعدادی از دیگر علائم است که ساخته شده او را احساس به عنوان اگر او بودند "که چاقو در سراسر بدن خود را." با وجود دستورالعمل قرار داده و در محل توسط CDC سیاستمداران و دیگر مقامات بهداشت Coco اعتراف پدر او نبود "بهترین در [پوشیدن] ماسک های صورت" برای محافظت از خود.

Coco Austin Says Her Family Is Falling Apart as Her Dad Battles COVID-19
Coco Austin کریستین کالاهان/آس Pictures/Shutterstock

"من فکر می کنم که چرا او را در موقعیت او در حال حاضر" او گفت:, و اضافه کرد که دو تا از خاله او نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است. "آن را مانند," Oh my God, مانند خانواده من است سقوط از هم جدا.' ما در اینجا تفکر ما آمد به آریزونا به دور از دیوانگی در نیویورک و نیوجرسی و من احساس می کنم ما در حال حاضر آن را بلعیده در سنبله است که فقط در اینجا اتفاق افتاده است."

کوکو و Law & Order: SVU ستاره که سهم 4-year-old daughter, Chanel, گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای نگه داشتن خود را امن پس از بازدید از پدر در آریزونا حتی اگر تست است که در طول بیماری همه گیر. با وجود خانواده اش سختی های تلویزیون واقعیت شخصیت انجام بخشی خود را برای حفظ خودش و دیگران به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است.

"ماسک آن را!" او گفت صفحه شش. "چقدر سخت است که به آن ماسک؟"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب