کودی سیمپسون سهام یک عکس "بهترین دوست" مایلی سایرس

غش کردن! مایلی سایرس و کودی سیمپسون's رعد و برق سریع عاشقانه شده است ساخت عناوین از اکتبر 2019. "اسلاید دور" s

توسط KETABKHOOOON در 12 مرداد 1399

غش کردن! مایلی سایرس و کودی سیمپسون's رعد و برق سریع عاشقانه شده است ساخت عناوین از اکتبر 2019.

"اسلاید دور" songstress شد برای اولین بار کشف بوسیدن استرالیا بازیگر نقش اول مرد در روز 3 اکتبر 2019 پس از تقسیم Liam Hemsworth. کوروش و Hemsworth که مورخ و برای یک دهه به نام آن واریز شده در ماه اوت سال 2019 پس از کمتر از هشت ماه از ازدواج.

این هانا مونتانا زاج سفید, که به طور خلاصه به تاریخ اماتور کارتر در میان او را به طلاق مجبور شد به دفاع از رابطه او با سیمپسون پس از دریافت واکنش از طرفداران.

"من می دانم که مردم احساس می کند سرمایه گذاری در گذشته ارتباط زیرا آنها احساس می کردم که آنها را دیدم آن را از طریق از ابتدا. من فکر می کنم که چرا مردم همیشه احساس تحت عنوان بیش از زندگی من و چگونه من در آن زندگی می کنند چرا که آنها را تماشا کرده ام من رشد... اما من رشد کرده و در حال حاضر" کوروش آغاز شد و در طولانی توییتر پست در ماه اکتبر 2019. "من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک فعالیت با کسی که من هستم دوستیابی و نمی شود گیر در خانه با تقریبا هیچ ربطی به اما 'Netflix و لرز.'"

کوروش رفت و به تأمل در او 10 سال در ارتباط با گرسنگی بازیگر.

"این 'آشنایی' چیز جدید به من بیش از حد. من هرگز یک 'بزرگسالان' / رشد, کون, زن با تجربه, این," او نوشت. "من در یک رابطه متعهد برای تقریبا تمام نوجوانی و اوایل 20s ; به غیر از یک استراحت چند که معمولا در آن زمان من مشغول به کار بود, کون کردن با مقدار R&R.... و " نشست / اعتماد مردم در موقعیت من واقعا توف. ... من در تلاش برای ایجاد نور و مانند همیشه سرگرم کننده را از خودم / و درک عمومی از من ! دریافت استفاده می شود به من دوستیابی – این جایی است که من در هستم !"

سیمپسون بخشی گفت: ما هفتگی است که رابطه اش با کوروش بود و نه "ناگهانی" از آنجا که آنها بوده ام برای "خیلی طولانی است."

"ما فقط باید یک توپ و که مهم ترین قسمت یک رابطه" سیمپسون گفت: در ماه اکتبر 2019. "ما هر دو ملاقات در روز هنگامی که ما مهمانی زیادی است. ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است ، اما در حال حاضر ما در بر داشت هر یک از دیگر در یک فضای که در آن ما نیست, مهمانی, کار سخت واقعی و درست مثل [به] نگه داشتن همه چیز سالم است."

هفته به رابطه خود استرالیا نوازنده منتشر شد یک آهنگ در مورد کوروش پس از او او را تشویق به اجازه عمومی در اینجا آن است.

"الماس تاج و تخت / همه در خود / قهوه پوست / او اجازه دهید من در" سیمپسون آواز می خواند "طلایی چیز" منتشر شده در اکتبر 18, 2019. "من شات / آن طلایی چیزی که او / آن را طلایی و I."

حرکت را از طریق به بطور منظم احساس سایرس و سیمپسون عاشقانه در عکس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب