کیت Gosselin جشن پسر Aaden گرفتن پرانتز خاموش: عکس

همه لبخند! کیت Gosselin خداحافظی به پرانتز بعد از 16 سال Aaden کردم ارتودنسی لوازم خانگی برداشته شود. "پرانتز

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

همه لبخند! کیت Gosselin خداحافظی به پرانتز بعد از 16 سال Aaden کردم ارتودنسی لوازم خانگی برداشته شود.

"پرانتز هستند چیزی از گذشته در این خانه" Gosselin, 45, نوشت طریق Instagram در دوشنبه, جولای 13. "در نهایت! بساز ما! #LastBracesOffParty #AadenIsBracesFree 😁😁😁😁."

پنسیلوانیا بومی مشترک دو عکس در جشن Aaden که یکی از این تکيه کلامها واس ماست sextuplets که او سهام با شوهر سابق جان Gosselin. یک ضربه محکم و ناگهانی به طرفداران نزدیک نگاهی به کیک ساخته شده برای شبیه نوجوان کامل با Twizzlers مو و عینک و لثه دندان.

Kate Gosselin Celebrates the Last of Her Kids Braces Coming Off
کیت Gosselin. Broadimage/شاتر

در عکس دوم نشان داد این مرد از ساعت نما را با جشن و درمان در خانواده ، نیز وجود دارد کاسه آب نبات در پس زمینه است که Aaden نمی شده اند مجاز به خوردن با پرانتز اما هم اکنون می توانید غذا خوردن.

Kate Gosselin Celebrates Son Aaden Getting His Braces Off
Aaden Gosselin حسن نیت ارائه میدهد کیت Gosselin/Instagram

این Kate Plus 8 ستاره عکس نادر از Aaden آمد و دو ماه پس از ادای احترام به او و پنج نفر دیگر از sextuplets — لی هانا, Collin, جوئل و الکسیس — در تولد 16 خود را.

"مبارک تولد 16th به من نیم دوجین 'هرشی بوسه' به عنوان آنها نامیده می شدند در بدو تولد" او نوشت: از طریق Instagram در کنار یک عکس از Hersey را بوسه حبوبات. "من شما را خیلی دوست دارم! شما 6 از شیرین ترین چیز اتفاق می افتد به زندگی من! با تشکر برای ساخت هر روز اضافی به یاد ماندنی!"

Kate Gosselin Celebrates the Last of Her Kids Braces Coming Off
حسن نیت ارائه میدهد کیت Gosselin/Instagram

کیت او را مفتخر جوانترین کودکان و نوجوانان — که او نیز سهام با جان همراه با دوقلوها سکس با نگاه, 18 — در همان روز که او جدا پسر Collin به نظر می رسد به سایه او را در روز مادر ادای احترام. Collin زندگی می کند که با جان و خواهر هانا مشترک عشق خود را برای پدر دختر کالین کنراد.

"من می توانم آن را تماس, روز مادر است, اما آن را بیش از آن کالین شما خیلی بیشتر از یک مادر به من شما یکی از دستورالعمل و یکی از چراغ هدایت" از نو نوشت از طریق Instagram. "با تشکر از شما نمی گویند به اندازه کافی, من شما را خیلی دوست دارم و شما انجام می شود بسیار برای من که ادعای شما من قوی, شاد, دوست داشتنی و بسیار جذاب مادر شما غیر قابل تعویض. از شما بسیار سپاسگزارم کالین شما را خیلی دوست دارم!!!"

در حالی که Collin نشده است در تماس با خواهر و برادر خود هانا می کند با آنها صحبت می کنند. "کیت هیچ تماسی با [Collin]," Jon گفت: در طول یک ماه فوریه قسمت از "کلاس اول پدري" پادکست. "در حال حاضر آن را بسیار پر سر و صدا."

جان 43 قبلا گفتم ما هفته ای که پویا با همسر سابق خود باعث می شود آن را غیر ممکن به coparent.

"من فکر نمی کنم coparenting همیشه رفتن وجود داشته باشد بین ما از آنجا که ما در حال رفتن هرگز برای دیدن سایه چشم برای چشم," او گفت: ما در ماه اکتبر. "ما کاملا متفاوت سبک های فرزند پروری و او هنوز هم می خواهد به فیلم, اما من هرگز به علامت اجازه کار."

جان و کیت بحباله نکاح در اوردن در سال 1999 و تقسیم یک دهه بعد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن