Cole Sprouse نشان می دهد او دستگیر شد در سانتا مونیکا اعتراض

با استفاده از صدای خود را. Cole Sprouse نشان داد او را به زندان برده شد در اعتراض به تبعیض نژادی و خشونت پلیس

توسط KETABKHOOOON در 13 خرداد 1399

با استفاده از صدای خود را. Cole Sprouse نشان داد او را به زندان برده شد در اعتراض به تبعیض نژادی و خشونت پلیس در سانتا مونیکا.

"گروهی از معترضان مسالمت آمیز خودم شامل دستگیر شدند دیروز در سانتا مونیکا" 27 ساله ریوردیل استار نوشت: در جمعه, ژوئن 1, از طریق Instagram. "تا قبل از حریص گروه ترکان و مغولان از رسانه های احساسی تصمیم می گیرد به نحوی به نوبه خود آن را در مورد من وجود دارد روشن نیاز به صحبت در مورد شرایط: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. صلح شورش غارت هستند کاملا مشروع فرم اعتراض."

Sprouse در ادامه به توضیح است که او در میان گروهی از مردم "بازداشت هنگامی که ایستاده در" همبستگی برای زندگی مهم جنبش است.

Cole Sprouse Reveals He Was Arrested During Santa Monica Protest
Cole Sprouse اریک Charbonneau/شاتر

"ما با توجه به گزینه ای برای ترک و مطلع شدند که اگر ما عقب نشینی نمی کند, ما را بود دستگیر شد," او نوشت. "زمانی که بسیاری را به نوبه خود به ترک ما در بر داشت خط دیگر از افسران پلیس مسدود کردن مسیر ما, که در آن نقطه آنها آغاز شده فایل های فشرده بستن ما. برای این کار باید اظهار داشت که به عنوان صاف و سفید انسان و چهره های عمومی نهادی عواقب ناشی از بازداشت هستند و هیچ چیز در مقایسه با دیگران در درون جنبش."

این بازیگر اضافه کرد که این "روایت" است که در مورد او.

"این است و خواهد بود یک بار در مورد زمین ایستاده در نزدیکی دیگران به عنوان یک وضعیت شدت ارائه تحصیل حمایت, نشان دادن و انجام کار درست" Sprouse توضیح داد. "این دقیقا زمان برای تامل در آنچه در آن به معنی ایستاده به عنوان یک متحد. من امیدوارم که دیگران در موقعیت من را به عنوان به خوبی. متوجه شدم که وجود دارد دوربین های که رول در عرض پلیس موبایل در تمامیت ما بازداشت امید آن کمک می کند. من صحبت بیشتر در مورد این موضوع به من (1) به خوبی به اندازه کافی برای انجام این کار (2) نه موضوع جنبش و (3) بی علاقه در جلب توجه و دور از رهبران #پل جنبش است. من خواهد بود, دوباره, ارسال لینک در داستان من به یک سند جامع برای کمک و پشتیبانی می کند."

Sprouse است که در میان چندین چهره های مشهور که به خیابان آمده اند در سراسر کشور به دنبال عدالت برای جورج فلوید درگذشت on May 25 افسر پلیس درک چوین فشرده یک زانو را به گردن خود برای بیش از هشت ساعت در مینیاپولیس, مینه سوتا. با توجه به مستقل کالبد شکافی منتشر شده در دوشنبه فلوید را علت مرگ "خفگی از فشار پایدار." او 46 سال است.

چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در سهشنبه, مارس 29.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب