Colton آندروود را انکار می کند 'لیسانس' Ex Cassie راندولف اتهامات

پشت و جلو همچنان ادامه دارد. Colton آندروود's هرزه انتشار بیانیه ای پس از سابق خود Cassie رندولف متهم سابق لیس

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

پشت و جلو همچنان ادامه دارد. Colton آندروود's هرزه انتشار بیانیه ای پس از سابق خود Cassie رندولف متهم سابق لیسانس از تلاش برای سود کردن از خود را تقسیم می شود.

"او اتهامات به سادگی درست نیست" از 28 ساله تلویزیون واقعیت شخصیت را هرزه گفت: ما هفته در روز جمعه, جولای 10.

Randolph, 25 رفت و در آندروود در روز پنج شنبه, جولای 9, پس از او سایه تصمیم او به نظر می رسد در لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! در اوایل این هفته.

"هنگامی که ما به پایان رسید رابطه ما توافق کردند برای رسیدگی به همه چیز به عنوان بخش خصوصی به عنوان ممکن است به عنوان ما در تلاش برای حرکت به روابط جدید ما به عنوان دوستان" آندروود نوشت: روز پنج شنبه از طریق Instagram. "من تصمیم به انجام این کار از آنجا که ما زندگی می کردند در این مدت موقت اما بدیهی است که بسیاری تغییر در این هفته."

Colton Underwood Denies Cassie Randolphs Accusations
Colton آندروود و Cassie رندولف استوارت کوک/شاتر; جان Salangsang/شاتر

فارغ التحصیل و دانشجو پس از آن ادعایی که آندروود شد برنامه ریزی برای نوشتن یک فصل جدید از او خاطرات اولین باردر مورد اخیر خود فروپاشی است. Randolph همچنین اشاره کرد که او موافقت کرد به صحبت می کنند به کریس هریسون برای جمعه, جولای 6, قسمت از لیسانس: بز out احترام به حق رای دادن.

"من می خواهم برای نشان دادن قدردانی. من نمی بینم هر گونه آسیب در انجام مصاحبه به من که قرار بود به ظرف کردن جزئیات بیشتر در مورد ارتباط ما با آنها," او نوشت: روز پنج شنبه قبل از پرداختن به خود به طور مستقیم. "در روز دوشنبه شما به من اطلاع داد که قصد کسب درآمد از ما فروپاشی با نوشتن یک فصل جدید به بحث در مورد تجربه خود را با COVID (که در آن شما در آنجا ماند در خانه در طول خود را بازیابی و مورد فروپاشی). شما نیز حاضر به هر نوع از تصویب در این فصل شما خواهد بود نوشتن که به شدت از ویژگی های من ... این به نظر می رسد کمی غیر منصفانه به من. Colton شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید, اما لطفا نه باید دو برابر استاندارد است."

آندروود و راندولف که در فصل 23 لیسانس, که پخش شده در سال 2019 به نام آن واریز شده در ماه گذشته. هانتینگتون بیچ کالیفرنیا بومی نوشت که قهوه با Colton میزبان Instagram پست هر دو "غمگین" و "نا امید" ،

"به نظر می رسد شما در حال ماهرانه درگیر شدن در یک تاکتیک است که فلفل در تهاجمی نظرات مانند "بدیهی است که تغییر در این هفته' در سفارش به من نگاه مانند یک بد" راندولف نوشت. "من همچنین می خواهم بپرسم که شما نمی cloud بزرگ ما, 1 1/2 سال رابطه با یک کثیف فروپاشی است."

او نتیجه گرفت: "من از شما دوباره در ثبت عمومی به خودداری از طولانی ما فروپاشی و یا کشیدن من که ما هر دو می دانیم که آن را بی دلیل است. ... من آرزو می کنم شما جز بهترین و امیدوارم که شما می توانید در حرکت مسالمت آمیز و با موفقیت."

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب