کلیان کانوی خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به سر Coronavirus جلسات برای افزایش مقبولیت

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به سر دادن منظم coronavir

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به سر دادن منظم coronavirus جلسات این ادعا را غرق تصویب رتبه بندی در همه گیر خواهد افزایش, اگر مردم می شنود و از او روزانه در بحران است.

در میان یک دسته از نظرسنجی های اخیر نشان اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا به شدت disapproves از رئیس جمهور رسیدگی به این ویروس که به کشته شدن نزدیک به 140,000 آمریکایی کانوی ظاهر رئیس جمهور صبح های مورد علاقه نشان می دهد فاکس و دوستان به واکنش نشان می دهند به زمان افزایش در coronavirus موارد است.

پس از کانوی خار سنبله در موارد به عنوان "کانون موج" در حالی که اطمینان روباه مخاطبان است که کاخ سفید تا به حال این ویروس را تحت کنترل شرکت میزبان استیو Doocy تعجب با صدای بلند که چرا رئیس جمهور رأی بودند "زیر آب" در coronavirus.

"شما نگاهی به داده ها از عمومی و خصوصی در مراکز و جو بایدن در واقع ضربان جمهور در COVID پاسخ و جو بایدن در زیرزمین انجام نمی دهد هر چیزی" Doocy اضافه شده است.

ارشد تهمت دستیار اول snarked سابق veep انتخاباتی استراتژی از قبل گفت: دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن "شماره ممکن است کمی نرمتر" در COVID-19 است که با توجه به پایان مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه نیروی کار جلسات.

"رئیس جمهور تعداد آنها بسیار بالاتر از زمانی که او وجود دارد و در جلسه همه در روز خود را بر اساس روز مورد کوروناویروس" او گفت:. "فقط به مردم اطلاعات است."

"آنها در خارج وجود دارد هر روز هنگامی که ما تا به حال در برخی از نقطه 2,500 مرگ و میر در یک روز در بالاترین سطح و من حدس می زنم آن را مارس یا بیشتر ماه های مارس و آوریل و رئیس جمهور و نیروی کار وجود دارد بیشتر روزهای دادن اطلاعات" کانوی ادامه داد. "من فکر می کنم رئیس جمهور باید انجام دهد."

Doocy در ضمن شروع به پریدن کرد به بپرسید که چرا رئیس جمهور متوقف شد و با جلسات روزانه در اواخر ماه آوریل باعث این مقام کاخ سفید می گویند: "برخی از مردم در حال تشویق او را به متوقف شود."

Doocy توافق کردند که تهمت باید رزومه خود را با به طور منظم نیروی کار جلسات و اضافه کرد که رئیس جمهور بود "به طور کامل درگیر" در این بیماری همه گیر. کانوی در ضمن اشاره کرد که جلسات لازم نیست به "دو ساعت" اما که آنها نباید "صفر دقیقه هر دو."

در پیگیری دسته با خبرنگاران در کاخ سفید کانوی خود را تکرار ادعا که رئیس جمهور نیاز به بازگرداندن جلسات به صراحت بیان کرد که "تعداد آنها بسیار بالاتر از زمانی که او وجود دارد و در جلسه همه در یک روز به صورت روز در مورد کوروناویروس."

روزانه نیروی کار جلسات شامل رئیس جمهور آمد به یک پایان ناگهانی در اواخر ماه آوریل پس از رئیس جمهور آشکارا پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده و نور ماوراء بنفش به بدن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک راه برای کشتن ویروس.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب