کنگره کارن باس در حال بررسی به بایدن همسر در حال اجرا

کنگره کارن باس از صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, است تحت بررسی به عنوان یک نامزد به جو بایدن در حال اجرا همسر,

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399

کنگره کارن باس از صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, است تحت بررسی به عنوان یک نامزد به جو بایدن در حال اجرا همسر, CBS News آموخته است به گفته منابع آشنا با این روند است.

پنج دوره نماینده کنگره نشان دهنده لس آنجلس و تایید بایدن برای رئیس جمهور در اواسط ماه مارس.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن باس می ایستد در پروسه بررسی اما نام او شده است شناور برای در نظر گرفتن توسط قدرتمند دموکرات مانند خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn. "کارن باس خواهد بود علاوه بر بزرگ...او یک فرد بزرگ در ذهن من من با او هر روز" Clyburn سی ان ان گفت در ماه ژوئن هنگامی که در مورد خواسته بایدن را بررسی فرایند است.

Clyburn به طور خاص ذکر شده قبلی خود تجربه رهبری به عنوان سخنران کالیفرنیا مجمع اولین آفریقایی-آمریکایی به رهبری مجلسی به عنوان اتصالات آماده سازی برای کاخ سفید است.

ویدیو های مرتبط: بایدن در ادامه معاونت جستجو پس از Klobuchar برگ استخر

او در زمان رهبری کنگره سیاه حزبی به خود گرفته و حتی بیشتر اهمیت از آنجا که او به تازگی پرده برداری آمریکا' تخته سنگ از پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید مرگ و در سراسر کشور تظاهرات برای برابری نژادی."من تمایل به فشار پاکت نامه تا آنجا که ما می توانیم چون ما یک لحظه در حال حاضر" باس گفت: پلیس پیشنهاد اصلاحات در مصاحبه با رادیو فردا' عمده گرت در "Takeout" پادکست.

باس' بررسی صلاحیت می آید که فشار ایجاد شده در بایدن به انتخاب یک رنگ برای پیوستن به او در بلیط.

در مصاحبه اخیر خود با "CBS Evening News" لنگر نورا o'donnell او پس از ملاقات با فلوید خانواده در تگزاس بایدن بود که قاطعانه اخیر تنش های نژادی و نور افکن در حقوق مدنی را به طور چشمگیری تغییر معیارهای خود را در انتخاب یک همسر در حال اجرا.

این بررسی همچنین پس از مینه سوتا سناتور ctq انصراف نام او از معاون ریاست جمهوری در نظر گفت که او به طور مستقیم التماس بایدن به انتخاب یک رنگ.

از دیدگاه او, باس گفت: Garrett او "قطعا می خواهم برای دیدن" یک زن از رنگ انتخاب شده به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر شده اند "ضروری است."

نه باس' کنگره دفتر بایدن و نه انتخاباتی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قبل از سیاست باس' حرفه ای در بهداشت و درمان به عنوان یک دستیار پزشک قابل توجه و تجربه این کشور همچنان به صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان جدی از این بیماری همه گیر در مجموعه در طول اواخر ماه مارس باس پیوست بایدن برای livestream رویداد در مورد مشکلات پزشکی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

"من مشغول به کار در مرکز تروما در ابتدای اپیدمی ایدز, من به یاد داشته باشید کار بدون حفاظت و من به خاطر ترس من تا به حال هر روز" باس گفت: در livestream در مورد کار خود را در لس آنجلس. "من می دانم که تعهد شما را به صرفه جویی در زندگی می کند حتی اگر آن را به معنی قرار دادن زندگی خود را در خطر است. ملت با تشکر از شما برای خدمات خود را."

در سال 2010 کنگره مفتخر شد با این مشخصات در شجاعت جایزه برای هر دو حزب کار در گرو قانونی معامله به آدرس 2009 بحران مالی در کالیفرنیا است. باس و سایر رهبران "خود را کنار بگذارند حزب وفاداری و اختلاف های عقیدتی و از مد افتاده راه حل برای نجات کالیفرنیا از آستانه خراب کردن مالی" کارولین کندی گفت: در ارائه این جایزه.

باس' بررسی صلاحیت می آید به عنوان بایدن تیم از همسر در حال اجرا سر شکارچیان تثبیت شده در فشرده بررسی صلاحیت نامزدها یک فرایند است که شامل یک بررسی گسترده از اسناد و مدارک و سوابق و طولانی نوشته شده پرسشنامه و مصاحبه.

وجود دارد چند تن دیگر از رنگ مورد نظر برای پیوستن به کاخ سفید بلیط. ایسنا اخیرا گزارش داد که سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس نماینده وال Demings و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در حال حاضر در نظر گرفته شده بیشتر به طور جدی برای این نقش از آنها هفته قبل. اعلام شده است به نمایش در اطراف اوت 1.

یکی از زنان کمک بایدن تصمیم خود را است دلاور نماینده لیزا بلانت روچستر. او صادقانه در مورد چگونه نژاد را عامل به شور و مشورت است.

"اگر ما می خواهیم برای تبدیل این کشور این زمان به رسمیت شناختن...رهبری سیاه" بلانت روچستر گفت: در اخیر livestream. "ما نمی خواهد برای اعطا گرفته شود."


مینیاپولیس پلیس رهبران اتحادیه در "وحشتناک" تصویری از جورج فلوید مرگ نژادپرستی در پلیس

مایکل Morell امنیت ملی پیامدهای ادعا می کند در جان بولتون کتاب جدید

مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس جمعیت دانشجویی از 3000 در ققنوس به عنوان مقامات کاخ سفید تطهیر virus تهدید
tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب