Coronavirus موارد در ما موج گذشته 3 میلیون

واشنگتن: ایالات متحده روز چهارشنبه به تصویب رسید یکی دیگر از گریم coronavirus نقطه عطف با سه میلیون مورد تأی

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

واشنگتن: ایالات متحده روز چهارشنبه به تصویب رسید یکی دیگر از گریم coronavirus نقطه عطف با سه میلیون مورد تأیید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان خطرات ناشی از این بیماری همه گیر و به شدت تحت فشار قرار دادند برای مدارس برای بازگشایی شده است.

Coronavirus است صعودی در چندین جنوبی نقاط از جمله تگزاس و فلوریدا, لوئیزیانا و آریزونا در حالی که آن را تقریبا به طور کامل فروکش از آن سابق کانون در نیویورک و شمال شرق.

دانشگاه جانز هاپکینز قرار دادن کل در 3,009,611 در آن زمان واقعی شمارش از تایید COVID-19 موارد است.

"در این مرحله ما تست شده بیش از 39 میلیون آمریکایی" معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت:.

"در میان کسانی که بیش از سه میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت و بیش از 1.3 میلیون آمریکایی به بهبود است."

مغلوب ساختن پیشی جستن سوار در صبح tweetstorm پیش از یک جلسه عمومی از coronavirus نیروی کار که در آن او به نام برای دانش آموزان برای بازگشت به مدارس خود در پاییز و دو جنگ جهاني را در خود بالا آژانس بهداشت.

"در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با مشکلات," او گفت:.

"این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!"

او اضافه کرد که او در مخالفت با ارشاد برای بازگشایی مدارس تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و خواهد بود "ملاقات با آنها!!!"

فرستادن کودکان به مدرسه حیاتی است اگر پدر و مادر به بازگشت به تولید و مشاغل دیگر که نیاز به حضور فیزیکی.

تمام کشورهای ذکر شده با مغلوب ساختن پیشی جستن به مراتب کوچکتر از شیوع ایالات متحده در حالی که سوئد مشاهده شده است توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان یک داستان اخطار میداد تا پس از مستندات و تجربه بالا و مرگ و میر.

امریکا تا کنون سخت ترین-آمار کشور در جهان با بیش از 130,000 مرگ و میر-حتی به عنوان نرخ مرگ و میر کاهش یافته و از بالا دیده می شود در اواخر بهار اوج.

- مردم -

در آوریل و مه به عنوان بسیاری از 3000 نفر در حال مرگ بودند هر روز در حالی که در چند روز گذشته شده است حدود 600.

کارشناسان دلایل متعددی را برای این سقوط.

این شامل خیلی بیشتر از سطح تست چیدن بیشتر موارد خفیف یک جمعیت جوان آلوده شدن بهتر درمان-و زمان تاخیر بین عفونت و مرگ در میان بیماران بدحال.

از نظر درمان پزشکان آموخته اند که با قرار دادن بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی در معده خود را شناخته شده به عنوان "مستعد" و موقعیت می تواند به سهولت بار در ریه های خود را.

آنها همچنین با استفاده از رقیق کننده های خون preventatively برای جلوگیری از تهدید کننده زندگی لخته در ریه ها و مغز و اندام; و با استفاده از استروئیدها مانند دگزامتازون در کاهش پاسخ ایمنی غیر طبیعی است که نابسامانی اندام.

ضد ویروسی remdesivir در ضمن نشان داده شده است به کاهش طول مدت بستری در بیمارستان است اما نه تا کنون ثابت شده است که تاثیر قابل توجهی در مرگ و میر.

ما اپیدمی نیز به مراتب جوان با متوسط سن برای موارد جدید در فلوریدا نوسان در اواسط 30s, به عنوان مثال.

در بیشتر منطقه ققنوس عمده مرکز سرایت در آریزونا نیمی از آنها زیر سن 35.

این افراد جوان می تواند به نوبه خود به آلوده کردن افراد مسن و یا پزشکی آسیب پذیر که یک بار دیگر افزایش مرگ و میر.

ما وزارت بهداشت است سوار بر موج تست کمپین در سایت های مختلف در جنوب به منظور بهتر پیگیری خفیف یا بدون علامت موارد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن