Coronavirus مرگ عوارض افزایش در ایالات متحده امریکا به اروپا دوباره باز می شود

پزشکی کارگر آماده به سواب نمونه از یک روزنامه نگار به آزمون برای coronavirus در پکن. AFP/Nicolas Asfouriواشن

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399
پزشکی کارگر آماده به سواب نمونه از یک روزنامه نگار به آزمون برای coronavirus در پکن. AFP/Nicolas Asfouri

واشنگتن: Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده مشخصی دوباره در حالی که آمریکای لاتین بحران عمیقتر و اروپا بازگشایی از مستند رشد جسورانه ،

گریم چهره از آمریکا همراه بودند با رشد اقتصادی ذرات با تعداد زیادی از مردم پر تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده رسیدن به 40 میلیون و برزیل ریختن پنج میلیون شغل است.

اما اروپا فشرده با تلاش برای بازگشت به حالت عادی با لیگ ایتالیا سری A رونمایی برنامه به ادامه بازی.

جمعیت در حال یادگیری برای تنظیم به زندگی با دراز مدت خطر عفونت به این ویروس در ادامه راهپیمایی خود را در اطراف جهان و واکسن همچنان دشوار است.

شرکت دارویی کارفرمایان ابراز خوش بینی یک واکسن می تواند نورد تا پایان سال اما هشدار داد "دلهره آور" چالش ها در تولید 15 میلیارد دوز مورد نیاز برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

بیش از 100 آزمایشگاه در سراسر جهان در حال تلاش به آمده تا با یک واکسن از جمله 10 نامزد را ساخته اند که آن را به کارآزمایی بالینی مرحله.

"اگر همه چیز به خوبی و ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, ما باید شواهد کافی از ایمنی و اثر بخشی به طوری که ما می توانیم... باید واکسن در اطراف پایان ماه اکتبر گفت:" فایزر رئیس آلبرت Bourla.

'همه چیز تغییر کرده است'

ضرورت تاکید شد توسط بالونی مرگ عوارض در جنوب امریکا به طور فزاینده ای جدید تمرکز همه گیر که در آن برزیل با ثبت بیش از 1 ، 000 مرگ و میر و ملی یک روز رکورد برای عفونت.

شیلی نیز وارد یک رکورد روزانه مرگ و میر پنج شنبه و در پرو مجموع مرگ و میر در صدر 4,000.

با محدود فاضلاب و فضای کمی برای اجتماعی فاصله میلیون ها نفر از مردم در محله های فقیرنشین در سراسر منطقه نمی تواند پایه اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی و باید کمی به عقب نشینی در زمانی که مستندات نابود کردن شغل.

"ما در حال ساخت و ساز کارگران و مردم که به فروش چیزهایی که افرادی که بیرون رفتن در هر روز است. با سلول همه چیز تغییر کرده است برای بسیاری از ما است. ما خودمان را پیدا کنید و بدون هیچ کار" اسکار گونزالس 43 ساله جوشکار در محروم Brisas del Sol منطقه Santiago, به خبرگزاری فرانسه گفت.

تلفات اقتصادی بر کارگران در سراسر جهان نشان داده شده بیشتر با اخبار است که با ماشین های غول پیکر رنو قصد دارد برای کاهش 15,000 شغل به عنوان بخشی از دو میلیارد یورو هزینه-برش درایو.

انگلیسی, بودجه خطوط هوایی EasyJet نیز گفت: این امر تبر تا 30 درصد از کارکنان آن و خودروساز ژاپنی نیسان گزارش یک 6.2 میلیارد دلار سالانه از دست دادن خالص.

به دنبال جلوگیری از خونریزی و اروپا شده است با دقت در حال حرکت به جلو با بلند کردن اجسام از محدودیت در زندگی روزمره با فرانسه مجموعه برای بازگشایی, میله, رستوران ها و موزه ها در هفته آینده و انگلیس فرستادن کودکان به مدرسه بیش از دو هفته آینده.

"آزادی خواهد بود که قانون و محدودیت استثنا" نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد گفت.

در جای دیگر در اروپا و اسپانیایی ها بودند بازبینی پیر شادی به زندگی می شود در مسیر برگشت — با مردم دیده تند کردن آهنگ از فیلم کلاسیک "گریس" در 1950s با مضمون رانندگی در تئاتر در مادرید.

"این به شما می دهد یک حس واقعی از آزادی است. ما واقعا می خواستم به خارج از خانه گفت:" 22 ساله بلن پرز.

اسپانیا اجازه خواهد داد که 70 درصد از جمعیت برای رفتن به رستوران ها و استخرهای شنا و مراکز خرید از هفته آینده.

در سطح جهانی مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 360,000 و تقریبا 5.8 میلیون نفر تایید شده است به عنوان آلوده از ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

محدودیت بازگشت

اما بسیاری از کشورهایی که دیده موفقیت در مهار این ویروس از اوایل شیوع بیماری در حال حاضر در حالت آماده باش برای موج دوم از عفونت با کره جنوبی و سریلانکا نشان تمدید نشانه ای از احتیاط.

کره جنوبی — برگزار شد تا به عنوان یک مدل جهانی در چگونه برای جلوگیری از ویروس ها — دارای reimposed برخی اجتماعی فاصله قوانین پس از یک سری از جدید خوشه ظهور بسیاری در سئول پایتخت.

موزه ها و پارک ها و گالری های هنری بسته شد دوباره از روز جمعه به مدت دو هفته و شرکت ها خواست به معرفی شیوه های کار انعطاف پذیر. تعداد کودکان در سئول مدارس نیز قطع.

و در سریلانکا برخی از مستند قوانین خواهد شد نورد دوباره از روز شنبه پس از بیش از 250 عودت از کویت شد به توان و حذف.

ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود بیش از 101,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

"به تمام خانواده و دوستان از کسانی که گذشت, من می خواهم به گسترش صمیمانه همدردی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن. خدا با شما باشد!" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.

پایتخت ایالات متحده در واشنگتن را به آرامی حرکت می کند به آن مرحله یکی از بازگشایی در روز جمعه در بیشتر نقاط کشور باز تا اقتصاد گاهی اوقات در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان.

همانطور که مردم به ظهور از ماه حبس برخی می گویند تجربه شده است همه بد است.

رقص های الکترونیکی موسیقی titan David Guetta گفت: مستند به او داده بود فرصتی برای نگاه به درون و نژاد الهام به عنوان 52 ساله برنده جایزه گرمی, فرانسوی, DJ چرخ دنده تا برای نیویورک COVID-19 کنسرت به نفع.

"من سعی کردم به حفاری به خودم" Guetta گفت. "من بیشتر الهام برای نوشتن آهنگ برای الهام بخشیدن به مردم و سعی کنید به آنها را به شادی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن