Coronavirus: نمودار نشان می دهد که چگونه هند را با موفقیت کنترل مرگ و میر اما پاکستان نمی

Coronavirus مرگ و میر در پاکستان به ضرب گلوله نمایی نزدیک شدن 80 تن در روز 7 ژوئن به این کشور تا به حال کامل

توسط KETABKHOOOON در 18 خرداد 1399
Coronavirus مرگ و میر در پاکستان به ضرب گلوله نمایی نزدیک شدن 80 تن در روز 7 ژوئن به این کشور تا به حال کاملا ملایم مستند بود که قبل از موعد مقرر کاسته توسط نخست وزیر عمران خان. اخبار/Haseem uz علی/فایل

مهراب: یک گراف مشترک پنج شنبه توسط روزنامه نگار ارشد فهد حسین نشان داد چرا اوتار پرادش با موفقیت کنترل coronavirus مرگ اما پاکستان نیست با وجود داشتن جمعیتی مشابه که از دولت هند.

آمار وارد شده از نشریه علمی "جهان ما در اطلاعات" پاکستان سرشماری جمعیت از سال 2017 و بانک جهانی — نشان داد که سخت مستند در هند تا دولت برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به همراه داشت ستوده نتایج.

در پاکستان از سوی دیگر میزان مرگ و میر شات نمایی که از 7 ژوئن به این کشور تا به حال کاملا ملایم مستند بود که قبل از موعد مقرر کاسته توسط نخست وزیر عمران خان.

توییتر/فهد حسین (@Fahdhusain)/از طریق اخبار

در حالی که پاکستان و هند دولت باید مشابه جمعیت 208 میلیون و 225 میلیون دلار به ترتیب تراکم در هر کیلومتر است بسیار متفاوت است. هر دو نیز مشابه تعداد زیادی از مردم در سن 45 یا بیشتر در تقریبا 40 میلیون و حتی نرخ سواد خیلی متفاوت نیست — 59 درصد در پاکستان و 68% در هند ،

پاکستان ثبت شده آن قابل توجه بیماری کیکآف در مارس 29, در حالی که هند آن را ثبت آوریل 15. نمودار آمده است که قابل توجه بیماری کیکآف نشان می دهد که "بعد از یک صلاحیت سرزمینی بازدید تجمعی مرگ و میر 10".

همانطور که از ژوئن 7, دولت هند موفق به حفظ آن روزانه مرگ و میر به ازای هر 200 میلیون نفر زیر 10 نفر در حالی که پاکستان متاسفانه آغاز شده نزدیک به 80 تن در روز است.

حسین روزنامه نگار که به اشتراک گذاشته نمودار تأکید بر میزان مرگ و میر نیز هست.

"تا یکی از کسانی که 'غنی' مکان های دولت همیشه اشاره به زمانی که توجیه باز کردن قفل. من دعوت مردم به توضیح دهد که چرا بسیاری تا به حال به مرگ در پاکستان و تا چند تا," او نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن