Coronavirus ضربات سخت به عنوان ما سوابق بزرگترین زیان کار در تاریخ

AFPواشنگتن: تقریبا تمام شغل های ایجاد شده در اقتصاد آمریکا در دهه گذشته محو شد در یک ماه تنها به عنوان مغازه

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399
AFP

واشنگتن: تقریبا تمام شغل های ایجاد شده در اقتصاد آمریکا در دهه گذشته محو شد در یک ماه تنها به عنوان مغازه ها و کارخانه ها بسته باقی می ماند در سراسر کشور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بی سابقه 20.5 میلیون شغل نابود شد در ماه آوریل در بزرگترین اقتصاد جهان, رانندگی, نرخ بیکاری به 14.7 درصد نسبت به 4.4% در ماه مارس وزارت کار گفت: در گزارش ماهانه خود برای اولین بار به تصرف تاثیر ماه کامل از مستندات.

ایالات متحده به بزرگترین و مرگبارترین شیوع کروناویروس با بیش از 75 ، 000 مرگ و میر و 1.2 میلیون مورد گزارش شده که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آسیب اقتصادی شده است سریع و خیره کننده.

در این دو سال از بحران مالی جهانی بزرگترین اقتصاد جهان از دست 8.6 میلیون شغل و نرخ بیکاری به اوج خود رسید و در 10 درصد در اکتبر 2009. در طول بهبودی از فوریه 2010 تا فوریه سال 2020 به 23 میلیون موقعیت ایجاد شد.

غوطه در اشتغال بخش حقوق و دستمزد و اشتغال در ماه گذشته بزرگترین تا کنون ثبت شده و قدمت آن به سال 1939 در حالی که نرخ بیکاری در آن دیدم بالاترین و بزرگترین افزایش قدمت آن به سال 1948 در این گزارش گفت:.

و زیان کار در ماه مارس شد و بدتر از ابتدا گزارش سقوط 870,000 حتی اگر کسب و کار تعطیلی اتفاق افتاده عمدتا در نیمه دوم ماه.

اشتغال به شدت کاهش یافت و در تمام بخش های صنعت. اوقات فراغت و مهمان نوازی بود که اولین بخش آمار و تحمل فشار از تاثیر مستندات, شده و یک دست از 7.7 میلیون شغل است.

با این حال وزارت کار اشاره کرد که برخی از کارگران misclassified در این گزارش به عنوان شاغل زمانی که آنها باید شمارش شده است به عنوان گذاشته است. تا به حال آنها شده است ذکر شده به درستی نرخ بیکاری شده اند که نزدیک به پنج درصد بالاتر است.

'هیچ جا در نزدیکی اوج'

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه اعداد بودند انتظار و وعده داد: "من آن را به عقب."

"کشور ما این است که رزمندگان و شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه چرا که آنها در حال رفتن به محل کار او گفت:" در فاکس نیوز.

و حتی که دو رقمی نرخ اهمیت جلوه تاثیر این ویروس از آنجا که بسیاری از کارکنان به سادگی ترک نیروی کار در دسترس نباشد و یا مجبور شده اند به کار پاره وقت به جای تمام وقت.

اندازه گیری از نیروی کار به عنوان یک سهم از کل جمعیت کاهش یافته و به 51.3% پایین ترین سطح در تاریخ, در حالی که تعدادی از مردم در نیروی کار که در حال حاضر می خواهم یک کار تقریبا دو برابر به 9.9 میلیون.

ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری در باقی می ماند متناوب 33.5 میلیون دلار از اواسط ماه مارس به این معنی که نرخ بیکاری می تواند بسیار بالاتر است.

"ما می دانستیم که بد وجود دارد اما به دنبال آن است مانند آن است که حتی بدتر است که ما فکر می کردیم" اقتصاددان Joel Naroff گفت: در تجزیه و تحلیل خود را قبل از انتشار داده است.

"در حال حاضر من اگر ما آمار 40 میلیون (مشاغل از دست رفته) که ما را به یک نرخ بیکاری 25 درصد یا بیشتر است. که واقعا ترسناک به عنوان شما را مجبور به بازگشت به اوایل دهه 1930 در دوران رکود بزرگ به دیدن هر چیزی تقریبا مانند این که" او گفت:.

با وجود نزدیک به 3 تریلیون دلار در کمک های مالی تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به تنهایی و تریلیون ها بیشتر در نقدینگی ارائه شده توسط فدرال رزرو در حال رشد است که از ترس موقت خاموش شدن ناگهانی اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس را تبدیل به دائم برای بسیاری از شرکت ها.

کانادا از دست می دهد اکثر مشاغل تا کنون با توجه به همه گیر

در ضمن کانادا ریختن سه میلیون شغل در دو ماه گذشته با توجه به کروناویروس مستند باعث نرخ بیکاری تا 13 درصد در ماه آوریل دولت روز جمعه گزارش داد.

این نرخ بیش از دو برابر شده است, پس یک افزایش کوچک ماه گذشته زمانی که محدودیت شروع به قرار دادن در محل خود آماری آژانس گفت.

نرخ جدید است دوم تنها به 13.1 درصد مشاهده شده در طول رکود اقتصادی از سال 1982 اما پایین تر از پیش بینی تحلیلگران بود.

اداره آمار کانادا گفت: این رقم را بسیار بالاتر بود و آن شامل تعداد زیادی از افرادی که می خواستند به کار می کنند اما نمی تواند کار-شکار "احتمالا به علت فقر و تعطیلی کسب و کار و فرصت های محدود برای پیدا کردن کار جدید."

بسیاری نیز مشغول به کار کمتر ساعت, آژانس گفت.

کاهش بیش از دو ماه گذشته مشاهده شد در تمام استان ها, اما کبک است که ثبت بالاترین تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر — led بسته با 821,000 شغل از دست داده است.

اشتغال نیز به شدت کاهش یافته است در Canadas سه تا از بزرگترین شهرهای -- مونترال و تورنتو و ونکوور.

اداره آمار کانادا اشاره کرد که بسیاری از تازه بیکار بودند به طور موقت گذاشته بدین معنی که می تواند بازگشت به کار هنگامی که محدودیت ها برداشته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن