Coronavirus: ایتالیا به بازگشایی مرزهای اتحادیه اروپا برای گردشگران در اوایل ماه ژوئن

ونیز نشان می دهد gondoliers تمرین در گراند کانال در کشور مستند با هدف مهار گسترش Covid-19 عفونت در مارس 12 س

توسط KETABKHOOOON در 27 اردیبهشت 1399
ونیز نشان می دهد gondoliers تمرین در گراند کانال در کشور مستند با هدف مهار گسترش Covid-19 عفونت در مارس 12 سال 2020 است. — AFP

رم: ایتالیا خواهد بازگشایی به جهانگردان اروپایی از اوایل ماه ژوئن و ضایعات 14 روز اجباری قرنطینه دوره دولت گفت: در روز شنبه آن را به عنوان سریع خروج از coronavirus مستند.

نخست وزیر جوزپه کونته اجرا از لحاظ اقتصادی فلج کننده shutdown در اوایل مارس برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که تا کنون به کشته شدن بیش از 31,500 مردم در ایتالیا.

خاموش کردن را متوقف تمام holidaymaking در یک کشور به شدت وابسته به صنعت گردشگری است.

اگر چه ایتالیا هرگز به طور رسمی مرزهای خود را بسته و اجازه داده است مردم برای عبور از عقب و جلو برای کار و یا دلایل بهداشتی از آن ممنوع جنبش برای گردشگری و تحمیل دو هفته انزوا دوره برای تازه واردان است.

در ماه مارس اتحادیه اروپا ممنوع اتباع خارجی از ورود به آن منطقه شنگن باز منطقه مرزی متشکل از 22 از 27 عضو با استثنا پزشکی کارگران و سفر ضروری است.

اما در روز چهارشنبه اتحادیه اروپا مجموعه ای از برنامه به صورت مرحله به مرحله راه اندازی مجدد سفر تابستانی, اصرار کشورهای عضو به بازگشایی داخلی آن مرزها در حالی که توصیه که مرزهای خارجی باقی می ماند بسته برای بسیاری از سفر حداقل تا اواسط ماه ژوئن.

در آزادی مطبوعات ایتالیا دولت را به صراحت دولت که اتباع خارجی اجازه داده می شود را وارد کنید اما گفت که آن اقدامات جدید احترام "در نظم حقوقی اتحادیه اروپا".

ابتدا در ژوئن 3, بازدید کننده در منطقه شنگن خواهد شد اجازه ورود به ایتالیا با هیچ الزامی به خود منزوی. ایتالیایی ها همچنین قادر خواهد بود برای حرکت بین مناطق هر چند مقامات محلی می تواند به محدود کردن سفر اگر عفونت سنبله.

حرکات و از خارج از کشور را می توان با محدود منطقه ای فرمان "در رابطه با خاص متحده و سرزمین های مطابق با اصول کفایت و تناسب به اپیدمیولوژیک خطر" دولت گفت.

آخرین فرمان نیز یک مزیت به ایتالیا بخش کشاورزی که متکی بر حدود 350,000 کارگران فصلی از خارج از کشور.

کشاورزی لابی گروه Coldiretti گفت: مزارع در حال حاضر در حال آماده شدن برای سازماندهی برخی از 150,000 کارگران از اماکن از جمله رومانی و لهستان و بلغارستان.

اوج ایتالیا سرایت گذشت در پایان ماه مارس است اما با کارشناسان هشدار دهنده در موج دوم را نمی توان رد کرد کونته بوده است تمایلی به بلند مستند به سرعت.

رویکرد خود را نا امید بسیاری از ایتالیا به مناطق با برخی از در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی قبل از این محدودیت برداشته شد.

رستوران ها و آرایشگاه ها مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه دو هفته زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده است.

مغازه ها را نیز باز خواهد شد و ایتالیایی ها در نهایت قادر خواهد بود برای دیدن دوستان به عنوان طولانی به عنوان آنها به زندگی می کنند در همان منطقه است.

خدمات کلیسا دوباره آغاز خواهد شد اما مؤمنان باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و آب مقدس فونت خالی خواهد بود. مساجد نیز بازگشایی شده است. گردهمایی بزرگ گروه هنوز هم ممنوع است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن