در چهل تکه راه اندازی مجدد بخش هایی از نیویورک و دیگر ایالات آمریکا بازگشایی

1 / 22در چهل تکه راه اندازی مجدد بخش هایی از نیویورک و دیگر ایالات آمریکا بازگشاییCoronavirus بیماری (COVID-19

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399
1 / 22

در چهل تکه راه اندازی مجدد بخش هایی از نیویورک و دیگر ایالات آمریکا بازگشایی

Coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در منهتن شهر نیویورک

توسط Doina Chiacu و ناتان لین

واشنگتن (العالم) - مناطق پر جمعیت کمتر از نیویورک و ویرجینیا و مریلند در زمان اولین گام خود را نسبت به بلند کردن مستندات در جمعه بخشی از یک درهم آمیخته رویکرد به کروناویروس همه گیر شده است که در شکل نظام سیاسی در سراسر ایالات متحده است.

ساخت و ساز و امکانات تولید در پنج بیرون از 10 ایالت نیویورک مناطق داده شد چراغ سبز به راه اندازی مجدد عملیات اگر چه شهر نیویورک, این کشور پرجمعیت ترین کلان شهر باقی مانده تحت محدودیت های سفت و سخت.

جو Dundon که ساخت و ساز کسب و کار در بینگهمتون نیویورک قادر به شروع دوباره بعد از بستن در ماه مارس گفت که او تا به حال یک انبار آشپزخانه و حمام بازسازی و پروژه های مختلف برآورد صف برای جمعه.

"ما بیش از هیجان زده برای بازگشت به کار," او گفت:.

ایالت نیویورک به هم شلوغ منهتن و پر از تپه و جنگل و زمین های کشاورزی است که کشش به مرز کانادا بوده است کانون جهانی از همه گیر اما مناطق روستایی شده اند تقریبا به شدت تحت تاثیر قرار به عنوان شهر نیویورک است.

در سطح ایالت شیوع ebbing. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در نیویورک کاهش یافته است به 6,394 یک سوم از سطح در اوج یک ماه پیش فرماندار اندرو کومو گفت: در روز جمعه. تعداد coronavirus مرگ و میر 132 روز پنج شنبه دولت کمترین مجموع روزانه از مارس 25, او گفت:, اخبار جلسه.

کومو گفت: نیویورک خواهد پیوستن به نزدیکی متحده, New Jersey, کانکتیکات و دلاور در بخشی از بازگشایی سواحل برای یادبود روز تعطیلات آخر هفته در ماه مه 23-25.

جیب ویرجینیا و مریلند شد اجازه می دهد آرایه ای از کسب و کار برای بازگشایی, در مقابل به این منطقه بزرگترین شهرستانها - واشنگتن و بالتیمور - که تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات برای ترس از سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر.

این چهل تکه رویکرد تا حد زیادی شکل گرفته در طول جمعیتی و خطوط سیاسی. فرمانداران جمهوریخواه را تحت فشار قرار دادند به بازگشایی سریع تر به jumpstart فلج اقتصاد به ویژه در ایالت های جنوبی مانند گرجستان و تگزاس بودند که در میان برای اولین بار به اجازه می دهد فروشگاه ها و کسب و کار به بازگشایی شده است.

دموکراتیک فرمانداران شده اند محتاط تر به خصوص در مورد شهرهای بزرگ با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی از یک ویروس است که بیش از کشته 85,000 آمریکایی است.

نیویورک و ویرجینیا در حال اجرا توسط فرمانداران دموکرات مریلند در حالی که فرماندار لری هوگان است متوسط جمهوریخواه در یک دولت است که به شدت دموکراتیک است.


همه گیر بخش

نظام سیاسی شد بر روی صفحه نمایش در ویسکانسین این هفته بعد از آن دیوان عالی کشور باطل فرماندار اقامت در خانه سفارش باعث سردرگمی به عنوان رهبران محلی در پاسخ به روش های مختلف در سراسر غرب میانه دولت است.

میلواکی شهردار تام بارت تصمیم به نگه داشتن شهر خود را به اقامت در خانه سفارش در محل, اگر چه او به رویترز گفت او ممکن است استراحت برخی از دستورالعمل در اواخر این ماه. او گفت که او نگران می شود وجود دارد شیوع بیماری در مناطق اطراف آن است که پیدا کردن راه خود را به شهر نزدیک به 600 ، 000 مردم است.

"تعریف یک بیماری همه گیر به معنی آن است که در همه جا و گسترش این بیماری را متوقف نمی کند در شهر مرزی" بارت گفت.

اشتیاق به سهولت محدودیت نشان دهنده ویرانگر اقتصادی تلفات COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. بیش از 36 میلیون آمریکایی شده اند که تعداد مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس و دولت داده در روز جمعه نشان داد که خرده فروشی فرو 16.4% در ماه گذشته بزرگترین کاهش از دولت شروع به ردیابی این سری در سال 1992.

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان پاک راه را در روز جمعه به فشار پیش با 3 تریلیون دموکراتیک لایحه که دو مقدار از کمک های تصویب شده توسط کنگره به سهولت انسانی و اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما آن را فاقد پشتیبانی از جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنای ایالات متحده.

داشتن بنا را Nov. 3 re انتخابات امیدوار است در یک اقتصاد قوی جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست متحده به بازگشایی با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان از جمله برخی در کاخ سفید نیروی کار که یک زودرس بلند کردن اجسام از مستندات می تواند جرقه بیشتر شیوع ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: دولت ایالات متحده مشغول به کار بود با دیگر کشورها به منظور توسعه یک coronavirus واکسن در سرعت اما روشن ساخته که این کشور می تواند در حرکت از این بیماری همه گیر بدون.

"واکسن یا هیچ واکسن ما پشت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک رویداد در کاخ سفید به باغ گل رز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین اعلام حمایت از معترضان گاهی اوقات مسلح که خواست متحده به سرعت بازگشایی اقتصاد خود را.

در پنسیلوانیا صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در مراحل امور خارجه ساختمان کاپیتول در هریسبورگ جایی که آنها دست تکان داد آمریکا و تهمت 2020 پرچم و نشانه خواستار فرماندار را به طور کامل بازگشایی دولت است. رانندگان از جمله یک مرد در لباس بابا نوئل در تبدیل خوانده شده honked خود شاخ در تصویب آنها به عنوان سوار توسط.

پنسیلوانیا در رتبه 12 را در میان ایالات آمریکا در COVID-19 موارد سرانه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

سی از آن 67 شهرستانهای تحت اقامت در خانه جهت است که اجازه می دهد تا تنها ضروری کسب و کار و سفر را تا ژوئن 4. کسب و کار مجاز به باز کردن در دیگر 37 شهرستانهای اما باید به دنبال ایمنی سفارشات.


(گزارش شده توسط ناتان لین در ویلتون, کانکتیکات, Brendan o'brien در شیکاگو غنی مک کی در آتلانتا و ریچارد Cowan, سوزان Cornwell و Doina Chiacu در واشنگتن; نوشتن توسط Alistair بل; ویرایش توسط هوارد Goller سینتیا Osterman و دانیل والیس)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب