Coronavirus بی سر و صدا شروع به گسترش در اوایل ژانویه CDC می گوید

Coronavirus شروع بی سر و صدا كردن در ایالات متحده آمریکا به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه مراکز کنت

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399

Coronavirus شروع بی سر و صدا كردن در ایالات متحده آمریکا به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش جمعه — قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود سفر هوایی از چین و یک ماه قبل از جامعه گسترش برای اولین بار شناسایی شده در کشور است.

بیش از چهار ماه به این بیماری همه گیر است که به کشته شدن حداقل 102,000 آمریکایی به اطلاعات جدید است که برای اولین بار جامع فدرال تجزیه و تحلیل زمانی که COVID-19 در زمان برگزاری در آمریکا

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

همچنین در اولین جلسه رسانه از CDC در بیش از دو ماه.

"همانطور که آمریکا شروع به بازگشایی بازگشت به دنبال در چگونه COVID-19 ساخته شده راه خود را به ایالات متحده کمک خواهد کرد به درک بهتر به آماده شدن برای آینده" دکتر رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: جمعه در تماس با خبرنگاران.

CDC ترسیم اوایل گسترش در راه های مختلفی از جمله آنچه به نام سندرومی نظارت اورژانس سوابق آزمون های تنفسی نمونه و تجزیه و تحلیل از ویروس ژنتیکی توالی از اوایل موارد است.

علاوه بر این سه جدا COVID-19 نفر در کالیفرنیا را تایید کرد "مرموز گردش ویروس در اوایل ماه فوریه" CDC نویسندگان نوشت.

"اطلاعات از این متنوع منابع داده ها نشان می دهد که جامعه محدود انتقال SARS-CoV-2 در ایالات متحده رخ داده است بین حالت دوم نیمی از ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه پس از واردات از SARS-CoV-2 از چین" نویسندگان نوشت. SARS-CoV-2 نام از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

این ویروس پس از آن آمد به آمریکا از اروپا CDC گزارش شده است. "این یافته ها نشان می دهد که در اواخر فوریه و اوایل مارس متعددی وجود دارد کند واردات این ویروس از اروپا به کالیفرنیا و شمال شرقی ایالات متحده و احتمالا در جاهای دیگر" Redfield گفت.

وجود دارد هیچ نشانه ای از ویروس معرفی شده بود به آمریکا پیشتر در ماه نوامبر یا دسامبر. "ما به دنبال شواهدی از اوایل گسترده انتقال و نمی تواند آن را تایید" دکتر جی باتلر معاون مدیر برای بیماری های عفونی در CDC گفت: در جلسه رسانه جمعه.

وی افزود: تیم خود را ادامه خواهد داد به جستجو برای یافتن سرنخ هایی از موارد برای اولین بار در خاک ایالات متحده آمریکا.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مقامات بهداشتی اعلام کرد اولین coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا چهار ماه پیش در ژانویه. 21. بیمار یک مرد در 30s خود را که زندگی در خارج از سیاتل پرواز خانه در Jan. 15 پس از سفر در ووهان چین که در آن همه گیر نشات گرفته است.

اما CDC گفت: از آن خواهد شد به احتمال زیاد هرگز شناخته می شود اگر این مرد اولین کسی بود که در ایالات متحده با این ویروس. در حال حاضر آن را روشن COVID-19 را می توان در میان افرادی که هرگز علائم آن را حتی ممکن است انسان آلوده بدون علامت یک مسافر در همان پرواز از ووهان.

آن نبود تا Jan. 30 CDC اعلام کرد که اولین شواهد از فرد به فرد گسترش — یک زن و شوهر در شیکاگو است. طی تماس با خبرنگاران در آن روز Redfield گفت: "بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ارزیابی ما باقی می ماند که در معرض خطر فوری به آمریکا کم است."

آن است که در حال حاضر حذف این ویروس بود و در واقع گسترش به خصوص در طول ماه فوریه است.

"محدود جامعه گسترش ویروس است که باعث COVID-19 رخ داده است قبل از دو nontravel مربوط به مواردی است که گزارش شده است در اواخر ماه فوریه" Redfield به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

Redfield با اشاره به دو مورد در سواحل غرب است. در فوریه. 26 مقامات بهداشتی در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا اعلام کرد این ویروس تا به حال شده است در جامعه: یک زن مبتلا COVID-19 تا به حال نه به چین سفر کرده و تا به حال هیچ تماسی با تنها دیگر موارد شناخته شده در منطقه است.

"ویروس است که در اینجا در حال حاضر در سطح برخی از, اما ما هنوز هم نمی دانم به چه میزان" دکتر سارا کودی مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در فوریه. 27.

در فوریه. 28 دوم مورد منشا ناشناخته تایید شد, این بار در ایالت واشنگتن.

در فوریه. 29 مقامات بهداشتی اعلام شده COVID-19 مرگ نیز در واشنگتن است.

بعد از آزمایش نشان داد زودتر coronavirus مرگ در ایالات متحده در فوریه. 6 و همچنین به عنوان یک نامربوط بیمار که درگذشت Feb. 13. "نه تا به حال سفر در سطح بین المللی در هفته قبل از مرگ" CDC نوشت.

روز جمعه بعد از ظهر — بیش از چهار ماه پس از COVID-19 شروع به گردش در ایالات متحده بیش از 1.7 میلیون موارد تشخیص داده شده بود.

دنبال NBC سلامت در Twitter & Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب