دادگاه ضبط را نشان می دهد سنت لوئیس زن و شوهر کشیده تفنگ قبل از

1 / 3APTOPIX نژادی و بی عدالتی در میسوریمسلح مالکان ایستاده در مقابل خانه خود را همراه پورتلند جای مقابله با ت

توسط KETABKHOOOON در 13 تیر 1399
1 / 3

APTOPIX نژادی و بی عدالتی در میسوری

مسلح مالکان ایستاده در مقابل خانه خود را همراه پورتلند جای مقابله با تظاهرات و راهپیمایی به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson خانه چهار شنبه, ژوئن 28 سال 2020 در مرکزی, West End of St. Louis. معترضان خواستار Krewson استعفای برای انتشار نام و آدرس از ساکنان که پیشنهاد defunding اداره پلیس. (لوری Skrivan/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP)

اوفالن, Mo. (AP) — سفید St. Louis زن و شوهر که شد در سطح بین المللی معروف به گارد ایستاده با اسلحه خارج از عمارت در طول یک اعتراض را کشیده یک تفنگ قبل از اینکه در دفاع از اموال خود را با توجه به استشهاد در جریان پرونده است.

به عنوان تظاهر کنندگان راهپیمایی در نزدیکی رنسانس ساختمان-سبک خانه را علامت و پاتریشیا McCloskey روز یکشنبه ویدئویی ارسال شده به او نشان داد و دارای حق اعمال یک خمرهای شکل تفنگ و او را با یک تفنگ دستی. هیچ عکس از کار اخراج شدند.

معترضان تخمین زده می شود در حدود 500 مختلط نواخته شد عبور از خانه در راه به نزدیکی خانه شهردار Lyda Krewson. اعتراض در میان ده ها تن در سنت لوئیس پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25.

این McCloskeys -- او 63 و 61 -- هر دو از وکلای صدمه شخصی و خانه خود را در یک خصوصی, خیابان نام محل پورتلند در سنت لوئیس " well-to-do مرکزی پایان غرب است. خود را وکیل آلبرت واتکینز گفت: زن و شوهر زمان حقوق مدنی طرفداران و پشتیبانی از پیام های سیاه زندگی مهم جنبش است. او گفت: آنها را برداشت اسلحه های خود را هنگامی که دو یا سه معترضان — که سفید به شدت در معرض تهدید و شوهر و اموال خود را که از همسایگان خود است.

مدار وکیل کیمبرلی گاردنر گفت دفتر او مشغول به کار بود با پلیس برای بررسی کرد و گفت او به دلیل احساس خطر "مسالمت آمیز معترضان ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله."

این McCloskeys و امنای پورتلند محل درگیر هستند در سه سال دعوای حقوقی بیش از یک قطعه کوچک از اموال. این McCloskeys ادعا می کنند آنها را از آن اما امنا می گویند متعلق به محله.

یک قاضی روز دوشنبه در برابر حکومت حرکت از هر دو طرف برای پایان دادن به صورت بدون محاکمه. اطلاعات بیشتر در مورد قانونی مورد اول گزارش روز شنبه توسط St. Louis Post-Dispatch.

علامت McCloskey گفت: در استشهاد که او و همسرش خریداری خانه در سال 1988 گرفته اند و چند اقدامات برای بهبود مناقشه قطعه از زمین است.

استشهاد متحده آنها را "به طور منظم ممنوع همه افراد از جمله Portland Place ساکنان از عبور بسته از جمله حداقل در یک نقطه چالش برانگیز ساکن در زور اسلحه که حاضر به توجه McCloskeys' هشدار برای اقامت کردن اموال است."

واتکینز در مصاحبه ای گفت که McCloskeys را "لمس سلاح های خود را" فقط دو بار در 32 سال در Portland Place — در طول این حادثه در سال 1988 و یا 1989 ذکر شده در استشهاد و در روز یکشنبه.

در اوایل حادثه واتکینز گفت: پاتریشیا McCloskey شنیده ام سر و صدا در شب و دیدم کسی.

"او نگاه کردن به یک تفنگ و فریاد زد برای فرد به ماندن کردن اموال" واتکینز گفت. آن را تبدیل به یک همسایه از طریق برش در راه خانه از نزدیکی منطقه کسب و کار. واتکینز گفت: همسایه شد و سپس و در حال حاضر به یک دوست ،

تظاهرکنندگان روز یکشنبه عصبانی بودند در Krewson یک دموکرات برای خواندن با صدای بلند نام و آدرس تعدادی از ساکنان که نامه نوشت و خواستار defunding نیروی پلیس است. این گروه از حداقل 500 نفر شعار, "استعفا Lyda! نگاهی پلیس با شما!" Krewson خانه فقط چند بلوک از McCloskeys' خانه.

پلیس گفت: McCloskeys شنیده اغتشاش با صدای بلند در خیابان و دیدم یک گروه بزرگی از مردم شکستن دروازه آهن مشخص شده با: "هیچ خاطی خصوصی" و "خیابان" ، این ویدئو نشان داد که معترضان راه رفتن را از طریق دروازه و معلوم بود که از آن آسیب دیده بود.

نامه ای منتشر شد شنبه با بیش از سه ده از همسایگان این زوج را محکوم کرد "رفتار هر کسی که با استفاده از تهدید خشونت به خصوص از طریق brandishing از سلاح گرم برای اخلال در تظاهرات مسالمت آمیز آن است که آیا در این محله و یا در هر نقطه در ایالات متحده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن