COVID-19 ممکن است منجر به 'موج' در بیماری های عفونی و مرگ و میر: گزارش

بیشترین تاثیر بود و پیش بینی می شود از وقفه ضد retrovirals برای کسانی که با اچآیوی زندگی میکنند. عکس: فایلپا

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
بیشترین تاثیر بود و پیش بینی می شود از وقفه ضد retrovirals برای کسانی که با اچآیوی زندگی میکنند. عکس: فایل

پاریس: یک تحقیق جدید هشدار داده که روز سه شنبه برای کشورهای فقیر بودند در معرض خطر از صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های اضافی و میر ناشی از بیماری های مانند ایدز ، سل و مالاریا به عنوان coronavirus مختل حیاتی خدمات بهداشتی و دسترسی به درمان صرفه جویی در زندگی.

مدلسازی تاثیر در کشور است که تحمل فشار از سه بیماری بیش از پنج سال آینده این مطالعه نشان داد که آنها حتی می تواند به عنوان بسیاری از سال از دست رفته عمر از کسانی که بیماری که از بیماری همه گیر خود را.

این تیم در پشت این تحقیقات گفت: آن حیاتی برای دولت به اطمینان حاصل شود که زندگی مردم با سه قاتلان ادامه داد: برای دسترسی به, تشخیص و درمان حتی در حالی که سلامت سیستم های کشیده شده توسط COVID-19.

HIV و سل و مالاریا کشتن نزدیک به سه میلیون نفر هر سال در اکثریت قریب به اتفاق در کم و یا کشورهای با درآمد متوسط با وجود ارزان و موثر در درمان یا پیشگیری است.

ده ها تن از کشورها در حال حاضر در, گزارش, افزایش, مردم, اجتناب از مراکز بهداشت و درمان از ترس از ابتلا به این ویروس و عرضه دارو مانند anti-retroviral درمان HIV کشیده می شوند.

"در کشورهای با مالاریا بار و بزرگ HIV و TB شیوع حتی در کوتاه مدت اختلال می تواند عواقب ویرانگر برای میلیونها نفر از مردم که بستگی به برنامه ها برای کنترل و درمان این بیماری گفت:" تیموتی Hallett از امپریال کالج لندن و کاغذ co-نویسنده.

برای مطالعه که در مجله لانست منتشر شده جهانی بهداشت مجله پزشکی تیم در چهار نگاه کرد سیاست های مختلف حالات مؤثر بر گسترش COVID-19.

سپس آنها گنجانیده انتقال مدل از اچ آی وی و سل و مالاریا به منظور برآورد تاثیر بر سلامت خدمات در حالات مختلف بیش از یک دوره پنج ساله.

بیشترین تاثیر بود و پیش بینی می شود از وقفه ضد retrovirals برای کسانی که با HIV زندگی می کنند با بخش هایی از جنوب آفریقا تجربه تا 10 درصد بیشتر HIV مرگ و میر ناشی از این امر رخ می دهد بدون COVID-19.

در بدترین سناریو مورد غربالگری و برای درمان بیماری سل — هنوز هم بزرگترین قاتل های عفونی — می تواند مرگ و میر افزایش 20 درصد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

مالاریا و میر مربوط به وقفه پشه مبارزات می تواند افزایش 36 درصد اگر کمی انجام شده است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در بالا بروز کشورها است.

مطالعه همکاری نویسنده الکساندرا هوگان گفت: این بیماری همه گیر در معرض خطر از بین بردن بسیاری از دستاوردهای ساخته شده در کنترل مالاریا بیش از دهه گذشته است.

"روال اقدامات پیشگیرانه باید همگانی حصول اطمینان از پشه توزیع مبارزات و (پیشگیرانه) درمان مانند جرم مواد مخدر و توزیع و نگهداری," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن