بحران میسازد لخت فقر در ژنو به عنوان هزاران نفر صف غذا

AFPژنو: در یکی از گران ترین شهرهای هزاران نفر از مردم صف شنبه به صورت رایگان مواد غذایی به عنوان COVID-19 بح

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399
AFP

ژنو: در یکی از گران ترین شهرهای هزاران نفر از مردم صف شنبه به صورت رایگان مواد غذایی به عنوان COVID-19 بحران کست یک نور افکن در ژنو را معمولا نامرئی ضعیف است.

در سوئیس شهر معروف آن بانک های خصوصی, لوکس, ساعت ساز و فانتزی بوتیک مردم شروع پوشش در 5:00 ق. ظ (0300 GMT) روز شنبه با توجه به انجمن Caravane د Solidarite اصلی سازمان از این رویداد.

زمان توزیع در ژنو Vernets هاکی ورزشگاه آغاز شد و چهار ساعت بعد صف مردم بیشتر با پوشیدن ماسک و ایستاده دو متر (شش پا) از هم جدا کشیده و زخم در حدود 1.5 کیلومتر (1 مایل).

برگزارکنندگان گفت: آنها معتقد بودند حداقل به عنوان بسیاری از مردم تا به حال نشان داد که یک هفته قبل از آن زمانی که بیش از 2000 نفر شرکت کردند.

"ما در یک بیت از یک اوج" سیلوانا Mastromatteo رئیس Caravane د Solidarite گفته و اضافه کرد که روز شنبه توزیع ششم بود که سازمان تعیین کرده بود تا آنجا که بحران آغاز شد و با مردم بیشتر و بیشتر نشان میدهد تا در هر زمان.

"ما نیاز به مواد غذایی" سیلویا انبه 64 ساله از فیلیپین گفت: پس از انتظار به مدت سه ساعت تحت یک چشمه خورشید است.

"همه چیز خیلی خیلی سخت تر از بحران آغاز شد," او گفت: تنظیم شال گردن آویخته بر دهان و بینی و اذعان کرد این است که او برای بار دوم پذیرش یک دست بیرون.

'بلافاصله fragilised'

سوئیس معرفی طیف وسیعی از اقدامات اضطراری در اواسط ماه مارس از جمله بسته شدن رستوران ها و بسیاری دیگر از کسب و کار برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus که تا به امروز به کشته شدن بیش از 1500 نفر از بیش از 30 ، 000 آلوده در آلپ ملت است.

در حالی که این کشور آغاز شده است به تدریج بلند کردن اقدامات نزدیک به دو ماه خاموش تا به حال در خصوص عواقب وخیمی برای ثبت نشده کارگران و دیگر گروه های آسیب پذیر در حال حاضر به زندگی بر روی لبه.

با توجه به سوئیس اداره فدرال آمار حدود هشت درصد از جمعیت سوئیس و یا برخی از 660,000 مردم در نظر گرفته شده برای زندگی در فقر و خارج از حدود یک میلیون و زندگی در یک وضعیت مخاطره آمیز.

"ما می دانیم که این جمعیت وجود دارد گفت:" ایزابل Widmer که مسئول هماهنگی این شهر ژنو پاسخ به بحران و کسی که در روز شنبه بود که ارائه پشتیبانی به درایو مواد غذایی.

"اما از آن شده است حیرت انگیز را ببینید که چگونه این جمعیت بود به طوری که بلافاصله fragilised این بحران" او گفت: به عنوان داوطلب پوشیدن فلورسنت زرد و نارنجی جلیقه کیسه های انباشته از غذا پشت میز صدر با بطری از مواد ضد عفونی کننده.

COVID-19 آزمون

حدود 1500 خرید بزرگ کیسه های پر شده با برنج و ماکارونی قهوه فوری, حبوبات و سایر کالاهای آماده شده است و خط دیوار بزرگ سالن ورودی و پر کردن یک در نزدیکی سالن.

علاوه بر این یک شمع زیادی از ذخایر برج در یک گوشه ای در کنار کوه ها از کیسه های خالی و آماده پر شود اگر مورد نیاز است.

و اگر منابع غذایی اجرا 20-فرانک کوپن ها را دست گفت: Patrick Wieland از پزشک بدون مرز, موسسه خیریه همکاری سازمان از روز شنبه رویداد است که می رود با آن, فرانسوی, مخفف MSF.

علاوه بر مواد غذایی MSF ارائه شده است رایگان COVID-19 آزمون به مردم نشان دادن علائم و گفت: Wieland که مسئول MSF را COVID-19 دیدگاه در سوئیس.

Mastromatteo وجود دارد گفت: هیچ الزامی برای گیرنده برای اثبات آنها نیاز دارند.

"این آسان نیست برای ایستادن در این خط و از آنها بخواهید برای کمک به او گفت:" اصرار دارد که "هر کسی که در اینجا این است که در اینجا به دلیل آنها نیاز دارند."

میگوئل مارتینز 27-year-old مستند نشده رستوران کارگر از کلمبیا در صف اظهار تاسف کرد که "این ویروس به طرح میتوانست همه چیز را. هیچ کار وجود دارد. هیچ چیز."

او گفت: آن را خسته کننده را مجبور به قبول جزوات اما گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است.

"رستوران ها دریافت کرده اند, کمک, اما نه من. من چیزی برای خوردن."

'ما هیچ چیز'

Odmaa Myagmarjavzanlkham 27-year-old مستند نشده مهاجران از مغولستان همچنین گفت که او تا به حال هیچ جای دیگری به نوبه خود از او دیگر نمی تواند پیدا کردن کار تمیز کردن خانه و از شوهرش'gardening شغل نیز ناپدید شد.

"هیچ کار وجود دارد. ما نمی توانیم پیدا کردن مواد غذایی," او گفت:.

معمولا زن و شوهر می فرستد و بیشتر این پول را به مغولستان که در آن خود را از پنج سال هنوز هم زندگی را با مادر بزرگ خود را اما در حال حاضر آنها حتی نمی تواند خود را پوشش اجاره, او گفت:.

"بسیار گران است و ما هیچ چیز نیست."

یک بررسی انجام شده از برخی از 550 از کسانی که در صف برای مواد غذایی در هفته پیش نشان داد که بیش از نیمی از آن ثبت نشده اما نزدیک به یک سوم تا به حال اجازه اقامت و نزدیک به چهار درصد اتباع سوئیس.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 3.4 درصد از کسانی که مورد پرسش گفت: آنها در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: Wieland اشاره به این که است که سه بار در صد دیده در ژنو کلی است.

او با اشاره به این که بسیاری از کسانی که سخت ترین ضربه از بحران در زندگی تنگ و چهارم گاهی با یک دوجین اعضای خانواده و فشرده به یک آپارتمان کوچک ساخت آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت است.

"وجود فقر در ژنو که معمولا کاملا مخفی در زیر رادار" او گفت:.

"بدیهی است که با کروناویروس بحران همه چیز درست می شود خیلی بیشتر قابل مشاهده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن