اخراج گسترده ارسال مهاجران به دنبال شغل جدید در دبی

دبی: مصطفی یک نوپرست پاکستان هنرمند گرافیک یک ماه برای پیدا کردن یک کار جدید و یا مجبور به ترک دبی در میان خ

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

دبی: مصطفی یک نوپرست پاکستان هنرمند گرافیک یک ماه برای پیدا کردن یک کار جدید و یا مجبور به ترک دبی در میان خروج از مهاجران که آتی شده اند تا به کوروناویروس.

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) -- ساخته شده از هفت نشین از جمله نفت خیز پایتخت ابوظبی و هرزگرد دبی -- تبدیل به یک hub برای حرفه ای جوان و یک پناهگاه امن در یک منطقه رنگ باخته با آشفتگی های سیاسی و فقر است.

اما همه گیر شده است مجموعه ای در حرکت یک بحران اقتصادی جهانی است که یک مطالعه گفت که می بینیم برخی از 900,000 مشاغل از دست رفته در امارات متحده عربی -- در میان جمعیت زیر 10 میلیون-و زور 10 درصد از آن مهاجرت ساکنان به ترک.

در کشوری که در آن اقامت دائم نیست و به طور کلی ارائه شده حتی برای کسانی که دهه را صرف در امارات متحده عربی به عنوان موانعی شروع به کوه بسیاری از آنها مجبور به فروش همه چیز خود را و خروج سریع.

"همه ما می دانیم که چگونه درهم موقت است و یک روز دیگر و یا همه ما باید برای رفتن به صفحه اصلی و یا در جای دیگر گفت:" مصطفی که قبل از بحران به دست آورده و حقوق و دستمزد خوب با ورزش شرکت بازاریابی.

بدون یک کار جدید در یک بازار که در آن دهانه چند و متقاضیان بسیاری هستند 30 ساله انتخاب خواهد شد اما به بازگشت به خانه به پاکستان -- یک چشم انداز او احساس غم انگیز در مورد.

"در اینجا من با هتل لوکس مارک, فرودگاه, اتومبیل, مارک های ورزش شدید است. آنها لازم نیست که یک بازار بزرگ به اشتراک گذاری وجود دارد," او گفت: در مورد پاکستان اضافه کرد که حتی اگر او پیدا کردن یک شغل, حقوق و دستمزد خواهد بود "نیمی از آنچه که شما پرداخت می شود در دبی".

- 'شرح نه مهاجران -

مهاجران که در حدود 90 درصد از دبی جمعیت بیش از 3.3 میلیون دلار کمک کرده اند ایجاد و راه اندازی آن مگا مراکز جاذبه ها و هتل پنج ستاره و تبدیل آن به یک جهانی hub برای گردشگری, بانکداری و خدمات است.

اما با سفر جهانی فقط در حال ظهور از یک وقفه و مستند اقدامات هنوز هم در نیروی در بسیاری از کشورها تمام این صنایع گرفته اند یک ضربه سنگین.

اسکات لیورمور اقتصاددان ارشد در آکسفورد اقتصاد خاورمیانه گفت: خلیج سیستم این طراحی شده است برای نگه داشتن خارجی ها به عنوان "شرح به جای مهاجران" با دولت رفاه حمایت مادی و معنوی برای شهروندان است.

"مهاجران پس از بازگشت به کشور خود را از مبدا و یا حرکت به یک کشور دیگر" لیورمور به خبرگزاری فرانسه گفت. "این است که آگاهانه طراحی شده سیاست."

بی پایان planeloads آبی-قلاده کارگران در حال حاضر سمت چپ دبی در بازگشت پروازهای اما شهر -- به عنوان کهن الگوی جهانی مصرف -- می تواند خود را رنج می برند از خروج از رایگان-هزینه درآمد بالاتر بگیر.

با توجه به اقتصاد آکسفورد تحصیل اشتغال در سراسر خلیج فارس می تواند با 13 درصد در طول بحران و در نتیجه جمعیت کاهش بین چهار درصد در عربستان سعودی و عمان و حدود 10 درصد در امارات متحده عربی و قطر.

"در حالی که مهاجرین خروج ممکن است که شورای همکاری خلیج فارس 'صادرات' برخی از تاثیر رکود اقتصادی آن را نیز برخی از عواقب نامطلوب در بخش های کلیدی" مطالعه گفت.

در دبی که در حال حاضر رنج می برند از یک oversupply ملک در خصوص این مطالعه گفت: "بخش هایی که آسیب پذیر هستند در حال سفر و گردشگری, هتل ها و رستوران ها و املاک و مستغلات و تدارکات".

- "من می خواهم به ماندن' -

شرکت هواپیمایی امارات یکی از شرکت هایی که گرفته اند یک ضربه عمده در بحران برش یک دهم غول پیکر آن نیروی کار 60,000 از جمله 4,300 خلبانان و حدود 22,000 خدمه کابین.

سامی های مصر پرواز که در سفر به دور دنیا با هواپیمایی برای شش سال یکی از کسانی که گذاشته در ماه ژوئن در "پنج دقیقه ملاقات" را به عنوان آن را پردازش اخراج در مقیاس صنعتی.

"ما بسیاری از ما صدها نفر در انتظار در اطراف در تمام طول روز به صورت یک در یکی از جلسات" او گفت:.

32 ساله که در زمان از یک وام برای خرید یک اسمارت SUV و تبدیل به عادت کرده اند به یک "زندگی لوکس" در حال حاضر خواهد شد به بازگشت به خانواده خود در قاهره با "هیچ برنامه ای" در ذهن است.

"من واقعا می خواهم برای اقامت در دبی, اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه فرصت های مناسب و معقول در حال حاضر," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب