پدر و دختر! بیلی ری سایرس Gushes بیش از پدر مایلی سایرس' 'روح'

برای همیشه لطفا برای, پدر, دختر کوچولو! بیلی ری سایرس به حال چیزهای زیادی برای گفتن در هنگام صحبت در مورد خود

توسط KETABKHOOOON در 7 تیر 1399

برای همیشه لطفا برای, پدر, دختر کوچولو! بیلی ری سایرس به حال چیزهای زیادی برای گفتن در هنگام صحبت در مورد خود دختر مایلی سایرس و چقدر او را تحسین "روح."

"او یک دهنده. او معتقد است که همه ما در حال قرار دادن در اینجا برای یک دلیل و آن را به عقب به مرد همکار ما" به "شهر قدیمی جاده" هنرمند 58 ساله گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه 26 ژوئن در حالی که ترویج همکاری خود را با Busch. "من واقعی او افتخار است."

بیلی ری گفت: او می دانست که 27 ساله نامزد جایزه گرمی "خاص" از لحظه ای که متولد شد و در نوامبر سال 1992. "همین دلیل است که ما به نام سرنوشت امید. Destiny Hope Cyrus نام او است — حداقل از آن استفاده می شود [قبل از او از نظر قانونی آن را تغییر]," او توضیح داد.

Billy Ray Cyrus Gushes Over Daughter Miley Cyrus Performing
مایلی سایرس و بیلی ری سایرس Broadimage/شاتر

"اما بدون توجه به آنچه شما تماس او هنوز هم سرنوشت امید" این ستاره کشور ادامه داد. "او یک اشعه آفتاب. او است که ویژه انسان است. او یک قلب بزرگ."

بیلی ری سهام مایلی با همسر Tish کوروش. این زوج که ازدواج کرده اند از سال 1993 نیز به اشتراک گذاری Brandi, 33, ردیابی, 31, Braison, 26 و نوح, 20. (این "achy Breaky Heart" چوب زیر گهواره نیز سهام و پسر کریستوفر, 28 با کریستین Luckey.)

در بیلی ری مصاحبه با مااز هانا مونتانا آلوم همچنین raved در مورد او جوانترین فرزند نوح. او اشاره کرد که "بسیار افتخار" او از "جوان و غمگین" خواننده به خصوص با EP پایان همه چیز.

"این کاملا ذهن دمیدن" افتخار پدر گفت. "اگر آنها این جایزه گرمی [در] 2021 او باید نامزد [a] گرمی. ... آن است که واقعا خاص رکورد است."

گذشته از ستایش او بیلی ری افتتاح شد تا به ما در مورد همکاری جدید با Busch. آبجو شرکت استخدام "آماده, مجموعه, نمی رویم" اواز خوان برای از نو خلق کردن نام تجاری 1980s, صدای جرنگ جرنگ "سر به کوه." بیلی ری تفسیر در نظر گرفته شده است به عنوان یک الهام بخش, سنگ پله برای علاقه مندان به دریافت خلاق و ایجاد پیچ و تاب خود را در مسیر.

Billy Ray Cyrus Gushes Over Daughter Miley Cyrus
بیلی ری سایرس مایلی سایرس. مت بارون/شاتر

شروع در حال حاضر از طریق پنج شنبه, جولای 5, طرفداران, دعوت به ارائه نسخه خود را از "سر به کوه." Busch و بیلی ری را دست چین کردن مطالب ارسالی برای شرکت در یک آبجو ساز 2021 تجاری. برنده خواهد نمره $10,000 انگیزه و خصوصی جلسه ضبط با بیلی ری.

"که آهنگ پخش شده در همه جا. آن بخشی از تار و پود که من هستم جایی که من هستم. آن را مانند یک پس زمینه. تقریبا مانند یک آهنگ از آن زمان که دوران" او توضیح داد. "این واقعیت است که آن را الهام بخش هنرمندان دیگر به فرصتی برای قرض دادن خلاقیت خود را به چیزی جدید و در واقع مانند یک جایزه است که شما می توانید برنده شوید. ... که هیجان انگیز برای جوان یا پیر در تلاش هنرمندان در خارج وجود دارد."

با گزارش توسط Marc Lupo

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!
آخرین مطالب