Darius Rucker و بث لئونارد تقسیم پس از 20 سال از ازدواج

Hootie & the Blowfish خواننده Darius Rucker اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 11, که او و همسرش, بث لئوناردرا ت

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

Hootie & the Blowfish خواننده Darius Rucker اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 11, که او و همسرش, بث لئوناردرا تقسیم پس از 20 سال از ازدواج.

"بث و من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که بعد از انعکاس ما را ساخته اند این تصمیم آگاهانه uncouple" او زیر نویس یک عکس در Instagram جفت ارز در CMA Awards در سال 2017 در حالی که با اشاره به عبارت گوئینت پالترو و کریس مارتین به جهان معرفی شده زمانی که آنها را شکست تا سال 2014.

"ما باقی می ماند دوستان و پدر و مادر همکاران و در ادامه به هر یک از دیگر بزرگترین cheerleaders" او ادامه داد. "اولویت ما همیشه خواهد بود ما خانواده است. ما خیلی دوست دارم در قلب ما برای هر یک از دیگر و ادامه خواهد داد برای تشویق رشد و توسعه در یکی دیگر. لطفا نوع که ما را در این سفر ما با تشکر از شما برای عشق و حمایت خود را همیشه."

Darius Rucker and Wife Beth Leonard Split After 20 Years of Marriage
Darius Rucker و بث لئونارد در the51st Annual CMA Awards در نشویل تنسی در 8 نوامبر 2017. اندرو ثانیه واکر/شاتر

این زن و شوهر که نکاح در سال 2000 سهم دختر, معصوم, 19, و, پسر, جک, 15. این خواننده کشور همچنین دارای 25 سال دختر قدیمی, کارولین از یک رابطه قبلی.

Rucker و لئونارد ملاقات در سال 1998 زمانی که او مشغول به کار بود در نیویورک برای VH1 و او در شهر با Hootie & the Blowfish.

"من در تلاش بود به او به بیرون رفتن با من و نه با" این "خوبه" خواننده گفت: بوت در سال 2010. "[این گروه] تا به حال شب خاموش بود و من تنها در اتاق هتل. او به من زنگ زد و گفت: "آیا شما می خواهید برای دیدن این بازی؟' گفتم مطمئن!'"

پس از نشان دادن "او در بالا رفتن از پله ها [به آپارتمان او] و به من گفت:" خوب, شما می دانید که من قصد دارم به ازدواج با شما مناسب است؟' او فقط خندید" او به یاد می آورد. "او هم اتاقی یا دوست پسر خود داشت تا در آپارتمان خود را و من فریاد زد:" برای هر کس وجود دارد در بث لئونارد آپارتمان شما فقط می توانید ترک چون من فقط می خواهم شما بدانید که من قصد دارم به ازدواج با او!'"

در سال 2018 به او گفت: خروجی که او نبود ساده ترین فرد به ازدواج به و گفت که او تشکری همسرش "هر روز برای ماندن و بودن قوی او است."

"شما می دانید او و کشور موسیقی زندگی من را نجات داد," او اضافه شده است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب