مرگبار مغز با خوردن' آمیب آلوده فرد در فلوریدا

ناپل فلوریدا. — یک آمیب است که تخریب بافت مغز تایید شده است در یک فرد ناشناس در فلوریدا مقامات بهداشتی می گوین

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

ناپل فلوریدا. — یک آمیب است که تخریب بافت مغز تایید شده است در یک فرد ناشناس در فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند.

این Hillsborough County, وزارت بهداشت اعلام کرد: عفونت جمعه.

عفونت ناشی از Naegleria fowleri معمولا به عنوان "مغز با خوردن آمیب" یک میکروسکوپی تک سلولی زندگی آمیب.

این آمیب می تواند باعث نادر عفونت از مغز به نام اولیه amebic مننگوانسفالیت (PAM) است که از بین می برد بافت مغز است و معمولا کشنده است.

معمولا در بر داشت در گرم آب شیرین — مانند دریاچه ها و رودخانه ها و حوضچه ها و کانال ها — آمیب وارد بدن از طریق بینی و سفر به مغز است.

عفونت معمولا زمانی رخ می دهد که درجه حرارت افزایش می دهد برای مدت طولانی و در نتیجه درجه حرارت آب بالاتر و پایین تر از سطح آب.

فصل اوج برای آمیب جولای تا سپتامبر.

بسیار به ندرت عفونت گزارش شده است که مردم غرق سر خود را و یا گرفتن آب بینی خود را پاک بینی خود را در طول مذهبی و یا آبیاری سینوس های خود را با استفاده از آلوده شدن شیر و یا شیر آب.

N. fowleri رشد می تواند در لوله های آب گرم بخاری و سیستم های آب از جمله درمان عمومی آب آشامیدنی و سیستم های.

اگر چه نادر است N. fowleri عفونت تقریبا همیشه کشنده با توجه به مراکز کنترل بیماری. از سال 2009 تا 2018, 34 عفونت گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

از این موارد 30 نفر آلوده تفریحی آب سه نفر آلوده شدند پس از انجام آبیاری با استفاده از آلوده شیر آب و یک فرد آلوده به ویروس آلوده شیر آب استفاده می شود در حیاط خلوت لغزش-n-اسلاید.

Naegleria fowleri (معمولا به عنوان "مغز با خوردن, جانور تک سلولی" یا "مغز با خوردن آمیب"), is a free-زندگی میکروسکوپی آمیب. آن می تواند باعث نادر و ویرانگر عفونت از مغز به نام اولیه amebic مننگوانسفالیت (PAM).

علائم اولیه از PAM به طور معمول شروع به حدود پنج روز پس از عفونت با توجه به CDC.

این علائم اولیه ممکن است شامل سردرد ، تب ، تهوع و یا استفراغ. بعد علائم می تواند شامل سفت گردن و سردرگمی و عدم توجه به مردم و محیط اطراف از دست دادن تعادل و تشنج و توهم.

پس از شروع علائم بیماری به سرعت در حال پیشرفت و معمولا باعث مرگ در حدود پنج روز است.

این مقاله در ابتدا در ظاهر ناپل اخبار روزانه: مغز با خوردن آمیب آلوده فرد در Hillsborough County Floridatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب