فریب در D-روز: چگونه جعلی ارتش نادرست رادیو ترافیک و حتی لاستیکی مخازن کمک احمق هیتلر

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.در 6 ژوئن 1944 نیروهای متفقین نصب بزرگترین دوزیست تهاجم نظامی تاریخچ

توسط KETABKHOOOON در 18 خرداد 1399

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در 6 ژوئن 1944 نیروهای متفقین نصب بزرگترین دوزیست تهاجم نظامی تاریخچه– آن را D-روز و برخی 156,000 سربازان متفقین در نرماندی فرانسه آغاز آزادی از غرب اروپا است. اما در روزها و هفته های که به دنبال نظامی آلمان – از جمله خود رهبر دیکتاتور نازی آدولف هیتلر – اعتقاد فرود در نرماندی شد صرفا ظاهری فریب با تهاجم هنوز هم در پاس د کاله.

با توجه به این حجم از حمله و این واقعیت است که یک ماه بود که تاسیس چرا آلمانی ها بر این باورند نرماندی به عنوان یک طعمه?

به دلیل کار سخت از عملیات محافظ موسوم به جنگ جهانی دوم فریب طرح همه نشانه ها اشاره کرد در این جهت است. این طراحی شده است برای گمراه کردن آلمانی دستور بالا به عنوان زمانی که و که در آن تهاجم می گیرد.

یکی از عوامل ایجاد جعلی ارتش, اما خیلی واقعی و مشخصات بالا فرمانده. این اولین بار بود که ارتش ایالات متحده گروه (FUSAG) بود که بر اساس اطراف دوور فقط در سراسر کانال انگلیسی از کاله و آن را رهبری بسیار برجسته ایالات متحده به طور کلی George S. Patton در نظر گرفته شده توسط آلمانی ها به بهترین متفقین رهبران نظامی.

FUSAG بیش از فقط یک نام جعلی حتی اگر آن را یک ارتش واقعی ، متفقین با استفاده از انواع فریب تاکتیک ها و ابزار. این شامل جعلی ارتباطات رادیویی که فرستاده شدند در حالی که تورم مخازن و faux landing craft بودند اطراف جنوب شرقی انگلستان است که دیده می شود می تواند از این منطقه و نگاه به مرحله بندی دلایل و ساخت برای یک تهاجم نیروی.

بسیار واقعی سربازان بودند و حتی ارسال پوشیدن شانه تکه لباس خود را برای غیر موجود واحد ساخته شده است که تا FUSAG. اینها حتی ایجاد شده توسط ارتش ایالات متحده را نجابت بخش است که مسئول ایجاد واقعی واحد نشان.

کسانی که تلاش شد تمام انجام شده به عنوان بخشی از شکیبایی جنوبی یک قسمت بزرگتر عملیات محافظ.

در ضمن شکیبایی شمالی – که هماهنگ از قلعه ادینبورگ و شامل جعلی انگلیسی چهارم ارتش – کمک به متقاعد کردن آلمان ها که تهاجم خواهد زمین در نروژ است. آن درگیر دیگری غیر موجود واحد انگلیسی چهارم ارتش – بود که پس از نام بسیار واقعی واحد وجود داشت که در جنگ جهانی اول و در زمان بخشی در نبرد Somme. در حالی که اثربخشی شکیبایی شمالی بحث شده است برای سال های سال آن را به احتمال زیاد کردن 13 ارتش آلمان بخش که باقی مانده مستقر در نروژ است.

جاسوسان نیز نقش مهمی در عملیات فریب. در حالی که غیر موجود واحد شانه تکه شد به طوری که شاید عوامل دشمن خواهد آنها را ببینید حقیقت این بود که در سال 1944 تقریبا همه از عوامل بوده است ره در حالی که بسیاری از استخدام به عنوان دو عوامل زیر "دو صلیب سیستم."

این تبدیل عوامل سپس عرضه اطلاعات نادرست به آلمان. سه در خصوص کمک به گسترش دروغ به آلمانی: ژوئن پوجل گارسیا یک شهروند اسپانیایی استخدام توسط سازمان اطلاعات آلمان و بعد از آن به کار گرفته شد توسط انگلیسی روم Czerniawski یک افسر لهستانی که تا به حال اسیر شده توسط آلمان ها و ارائه فرصت برای جاسوسی تنها برای روشن کردن آلمانی ها و انگلیسی ها و Dusan پوپوف یک یوگسلاوی وکیل تبدیل به دو عامل.

شناخته شده به عنوان "Garbo" ژوئن پوجل گارسیا زمام امور را حتی بیشتر و او خود را ایجاد شبکه ای از خیالی عوامل است. او گزارش کردند که آنها او تهیه اطلاعات در مورد متحدان آماده سازی. او گمراه از رهبران نازی در مورد زمان و محل حمله و کمک به متقاعد کردن آلمانی خود را گرداننده که پاس د کاله بود که هدف اصلی حمله.

فریب ادامه داد: حتی در آستانه تهاجم وقتی که راف و به ویژه خدمات هوایی (SAS) کاهش یافته و حدود 500 ساختگی چتربازان دور از واقعی D-Day هوابرد مناطق فرود. این paradummies که لقب "روپرت" توسط انگلیسی ها و "اسکار" توسط آمریکایی ها به عنوان بخشی از عملیات تایتانیک, اشتباه در آلمانی. علاوه بر این نوارهای کاغذی پوشیده شده با آلومینیوم و شناخته شده به عنوان "پنجره" مستقر شدند در امتداد ساحل فرانسه که در رادار به نظر می رسد به طور مداوم بر روی صفحه رادار است که می تواند برای نزدیک شدن ناوگان.

همه از این تاکتیک منجر به سردرگمی و توسط آلمانی ها در نهایت پذیرفته شده است که یکی دیگر از تهاجم نیست در آینده پاس د کاله متفقین بودند و آماده برای شکستن و شروع آزادی فرانسه.

پیتر Suciu است میشیگان مبتنی بر نویسنده است که به کمک بیش از چهار ده مجلات و روزنامه ها و وب سایت ها. او نویسنده چندین کتاب در مورد نظامی روسری از جمله گالری نظامی ارایش موکه در دسترس است در Amazon.com.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن