جیب عمیق! هری استایلز و تیلور سویفت و سخاوتمندانه تر بیان اتاق كمپرسي

ستاره همیشه نیست درست مثل ما. گاهی اوقات آنها رفتن بالا و فراتر از آن برای نشان دادن قدردانی خود را برای یک رس

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

ستاره همیشه نیست درست مثل ما. گاهی اوقات آنها رفتن بالا و فراتر از آن برای نشان دادن قدردانی خود را برای یک رستوران waitstaff با ترک یک فک انداختن نکته ، در حالی که اوج بین 18 و 20 درصد در نظر گرفته شده است "عادی" یک تعداد انگشت شماری از افراد مشهور را توسعه داده اند سخاوتمندانه عادت اوج 100 درصد یا بیشتر زمانی که آنها از ناهار خوردن.

برای بسیاری از افراد مشهور تصمیم به نکته copiously ناشی از خود اتصالات و یا pasts در صنعت خدمات. زمانی که امی شومر مخفیگاه آنان از 1000 $در $77 نوار تب در حالی که از دیدن همیلتون در مارس 2016 به عنوان مثال او به متصدی بار او چرا که او را درک میکنند. "من شده است وجود دارد من آن را دریافت" نیویورک مادری به او توضیح داد سرور در زمان.

شومر سپس با اشاره به تعامل از طریق رسانه های اجتماعی به tweeting: "تعداد زیادی از عشق به همکار من bartenders و هنرمندان. ممنون میشم به آنها و بازیگران و عوامل برای بزرگ دیگر شب است."

Donnie Wahlberg است نمونه دیگری از ستاره که غالبا راهنمایی بیش از لازم است. برای Blue Bloods ستاره که پدر و مادر هر دو مشغول به کار در صنعت خدمات ترک یک جایزه بزرگ است که به سادگی به خود راه دادن و نشان دادن قدردانی برای دیگران. "مادر من منتظر جداول و پدرم تمایل میله — برای سال!" او توضیح داد که از طریق Instagram در جولای 2017 پس از اوج خود وفل خانه پیشخدمت $2,000. "زمانی که من راه رفتن را به یک #WaffleHouse و کارکنان رفتار من مثل یک پادشاه شما بهتر است باور من درمان آنها را مانند ملکه!"

ماساچوست بومی اضافه شده در ساعت: "با تشکر برای این تیم در @wafflehouseofficial شارلوت, NC!"

والبرگ عناوین ساخته شده دوباره در ژانویه 2020 زمانی که او در سمت چپ $2,020 نکته برای پیشخدمت زن در یک ایلینوی IHOP. در علاوه بر این به تند "سال نو مبارک" در این لایحه What doesn't Kill You بازیگر شامل عبارت "2020 نکته چالش" درخواست از دیگران برای پرداخت آن را به جلو.

روز بعد در حالی که با بهره گیری از شام با آدل و James Corden در کارائیب و هری سبک نگه داشته و روند رفتن و چپ که دقیق همین نکته در سه دلار 473 لایحه. مانند والبرگ "در قند هندوانه" خواننده همچنین نوشت: "سال نو مبارک" در صورتحساب خود را.

"@donniewahlberg شما رو دوم در سراسر جهان پاسخ از Harry Styles تمام راه را از سنت توماس جزایر ویرجین با @j_corden و @آدل" سبک' سرور اعلام شده در Instagram در آن زمان است.

پایین ببینید بیشتر وبلاگ با جیب عمیق!tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب