وزارت دفاع می گوید آن را در مورد اجرای قانون پانسمان در لباس ارتش

وزیر دفاع علامت Esper رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.کوین لمرقو / ایسناوزیر دفاع علامت Esper ساخته

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
وزیر دفاع علامت Esper رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کوین لمرقو / ایسنا

  • وزیر دفاع علامت Esper ساخته شده است برگ برنده دولت آگاه از نگرانی های خود را با تخصیص بودجه های نظامی آمریکا را با اجرای قانون.
  • "ما شاهد این اتفاق در ماه ژوئن هنگامی که وجود دارد برخی از اجرای قانون که عینک لباس است که آنها را به نظر می رسد نظامی" سخنگوی وزارت دفاع Jonathan هافمن, گفت, مرجع جورج فلوید تظاهرات در سراسر این کشور در اوایل این سال است.
  • این سردرگمی شده است و مرکب های مسلح شبه نظامی از اعضای که لباس نظامی به سبک دنده به تظاهرات.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزیر دفاع علامت Esper ساخته شده است برگ برنده دولت آگاه از نگرانی های خود را با تخصیص بودجه های نظامی آمریکا را در لباس قانون-سازمان های اجرای آنها با معترضان در شهرهای پورتلند اورگان یک سخنگوی پنتاگون روز سه شنبه گفت بعد از ظهر.

"ما شاهد این اتفاق در ماه ژوئن هنگامی که وجود دارد برخی از اجرای قانون که عینک لباس است که آنها را به نظر می رسد نظامی" سخنگوی وزارت دفاع Jonathan هافمن, گفت, خبرنگاران, اشاره به جورج فلوید تظاهرات در سراسر این کشور در اوایل این سال است.

"وزیر است ابراز نگرانی از این در دولت است که ما می خواهیم یک سیستم که در آن افراد می توانند تفاوت را بگویید," او اضافه شده است.

سردرگمی آشکار شد پس از فیلم ها و تصاویر نشان داد که اجرای قانون مقامات بسیاری از آنها حاضر به شناسایی خود و یا سازمان آنها مشغول به کار بودند برای پوشیدن ارتش ایالات متحده را استتار مدرسه به عنوان آنها مواجه شدند.

این سردرگمی شده است مرکب پس از دیگر فعالان از جمله اعضای Boogaloo حرکت قطعه از همان مدرسه و یا انجام با آنها نظامی به سبک دنده به همان تظاهرات در سراسر کشور است.

گمرک و حفاظت مرزی فوری-واکنش نیروی, همچنین شناخته شده به عنوان گشت مرزی واحد تاکتیکی اغلب پوشیدن لباس نظامی با تکه های سفارشی.

اعضای این گروه فرستاده شد به پورتلند به سرکوب تظاهرات که در ادامه برای بیش از 50 روز و در ارتباط بودند به defacement از ساختمان های فدرال با توجه به CBP. گشت مرزی واحد تاکتیکی اقدامات در این تظاهرات به طلبه پس از فیلم نشان داد عوامل آن بازداشت فردی مظنون به حمله یا تخریب اموال و دستگاه های همزن آنها را دور در بینام و وانت. این حادثه باعث شد نمایندگان مجلس به تقاضای تحقیق و تفحص است.

ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش قبلا برجسته نگرانی های خود را در مورد اپتیک از اجرای قانون مقامات پانسمان مانند سربازی اعضای در حالی که در پاسخ به اعتراضات گفت: وجود نیاز به روشن "بصری تمایز" میان این دو سازمان است.

"شما می خواهید یک تعریف روشن بین که که و که که پلیس در نظر من" Milley گفت: در کنگره شنوایی در جولای 9. "از آنجا که زمانی که شما شروع به معرفی شما در حال صحبت کردن در مورد سطح های مختلف از تلاش وجود دارد."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب