Demi Lovato BF حداکثر Ehrich واکنش نشان می دهد به او سکسی لباس شنا عکس

Va-va-voom! Demi Lovato نشان داد شکل او را در لباس شنا در یک تبادل نظر سرگرم کننده عکس و دوست پسر خود حداکثر E

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

Va-va-voom! Demi Lovato نشان داد شکل او را در لباس شنا در یک تبادل نظر سرگرم کننده عکس و دوست پسر خود حداکثر Ehrich, تصویب.

Demi Lovato's Boyfriend Max Ehrich Reacts to Her Sexy Swimsuit Photo
Demi Lovato و حداکثر Ehrich. شاتر (2)

"من عشق من" خواننده 27 مشترک دو عکس از خودش حلق آویز کردن توسط استخر از طریق Instagram در روز شنبه, مه 2. برای یک عکس Lovato جامعی عکاسی از خودش زل زده به دوربین. در دوم عکس فوری, دیزنی چنل آلوم پشت پا به او نشان دهد بی تسمه لباس شنا, از کمر به بالا.

"کش رفتن برای دیدن چگونه من کشف self-timer ویژگی برای گرفتن عکس" Lovato زیر نویس پست.

Ehrich 28 ساله نشان داد و حمایت خود را با اظهار نظر در پست, با قلب-چشم از emoji.

ما هفتگی اخبار شکست در مارس که Lovato قدمت جوان و بی قرار بازیگر تنها سه ماه پس از تقسیم او از Austin ویلسون.

زن و شوهر موجب عاشقانه شایعات زمانی که او اظهار نظر بر روی پست Ehrich آواز طریق Instagram در اوایل این ماه. از بارداری پیمان star پاسخ داد: با یک قلب و یک بی نهایت از emoji. دو هفته بعد Lovato به طور تصادفی سقوط کرد یک پیانو عملکرد است که Ehrich ارائه شده در طول یک Instagram livestream.

جفت شده اند quarantining با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک منبع گفت: ما در 15 آوریل است که Lovato و Ehrich هستند "واقعا جدی" در حالی که خود منزوی با هم.

"قرنطینه شده است واقعا برای دمی و او و حداکثر را بدست می" خودی به اشتراک گذاشته. "او در حال انجام یک کار بزرگ در ماندن هوشیار و سالم و مراقبت از خودش است."

دوم منبع افزود که این دو بدست آنقدر نزدیک است که آنها فکر شده ایم گرفتن مشغول اند.

"حداکثر قصد دارد به پیشنهاد دمی بعد از کل این بیماری همه گیر است که حل و فصل و خانواده خود را شگفت زده نمی شود پیشنهاد" این منبع گفت در آن زمان است. "آنها فکر می کنم آنها یک زن و شوهر است."

با این حال یک سوم منبع گفت که سانی با یک شانس آلوم و Ehrich هنوز هم با توجه به چیزهایی که آهسته.

"هنوز خیلی زود در رابطه" خودی گفت."دمی و حداکثر بهره گیری از فقط گرفتن به هر یک از دیگر."

Lovato دیگر معروف exes شامل جو جوناسکه او در تاریخ برای یک ماه در سال 2010 و بازیگر Wilmer Valderrama. او و این که '70s Show آلوم 40 مورخ شش سال قبل از تقسیم در سال 2016.

"هر کسی" خواننده نشان داد در هارپر بازار ممکن است سال 2020 پوشش داستان است که او نمی باید یک چک لیست از ویژگی های که آن را به یک شریک بالقوه است.

"مردم همیشه از من بپرسید" چه نوع خود را?' و من مانند " آیا شما دیده می شود تاریخچه من?' هیچ نوع. آن است که صرفا کردن اتصال. من آرزو می کنم من می توانم می گویند 'من فقط تاریخ جذاب ، اما من نمی" Lovato توضیح داد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب