دموکراتها ناامیدی در مورد تارا Reade در حال رشد است. بنابراین نفاق خود را.

Tدر اینجا نیست یک تن از مترادف برای کلمه "نفاق." من آگاه شدن از این مشکل از زمانی که من شروع به نوشتن در مورد

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399

Tدر اینجا نیست یک تن از مترادف برای کلمه "نفاق." من آگاه شدن از این مشکل از زمانی که من شروع به نوشتن در مورد تارا Reade–جو بایدن وضعیت. من در حفظ و جذب شدن به سمت عباراتی مانند "نفرت نفاق" یا "حزبی نفاق" یا "بی وجدانی نفاق" اما شما فقط می توانید به خوبی به طوری که اغلب. واقعا هر چند من مطمئن هستم که چگونه دیگری برای توصیف اقدامات فردی مانند سناتور دایان فاینستاین.

شما ممکن است به یاد بیاورید که آن را فاینستاین, رتبه بندی عضو قوه قضائیه کمیته که نکردن کریستین Blasey فورد را از اتهام سوء رفتار جنسی در برابر دادگاه عالی مهاجرت برت Kavanaugh از سنا به طوری که آن را نمی تواند به درستی بررسی و در آخرین تلاش خندق به نزول نامزدی.

فاینستاین می دانستند که فورد اعتبار شد شکننده — قربانی ادعا نمی تواند به ما بگویید که در آن یا زمانی که حمله رخ داده است اشاره نشده Kavanugh نام برای هر کسی که بیش از 30 سال و ارائه چیزی نزدیک هم شاهد.

در ابتدا فاینستاین نمی خواهید به ارائه فورد نام و یا مکان و یا زمان از اتهام حمله و یا اجازه می دهد تا متهم به دیدن هر گونه مدارک و شواهد علیه او انکار او توانایی برای پاسخ به این اتهامات.

از این پس این نام تجاری از عدالت می تواند اشاره به عنوان "جو بایدن استاندارد" پس از آن دقیقا همان نوع از نمایش دادگاه presumptive دموکراتیک نامزد وعده کالج کودکان و نوجوانان از طریق Title IX قوانین.

هنگامی که در نهایت خواسته در مورد Reade دیروز فاینستاین پاسخ داد: "و من نمی دانم این فرد در تمام ساخته شده است که این اتهامات است. او از هیچ جا آمد. که در آن او شده است این همه سال ؟ او معاون رئیس جمهور."

برای قرار دادن در این دیدگاه زمانی که فورد جلو آمد "از هیچ جا" فاینستاین گفت: "قربانیان باید قادر به جلو آمده و تنها زمانی که آنها آماده هستند."

چه چیزی تغییر کرده است ؟

در طول Kavanaugh جلسات فاینستاین اشاره کرد که "به اشتراک گذاری یک تجربه مربوط به تجاوز جنسی — به ویژه هنگامی که آن را شامل سیاسی متصل مرد با نفوذ اقتدار و قدرت فوق العاده دشوار است."

است بایدن و نه سیاسی متصل مرد با نفوذ اقتدار و قدرت ؟ فاینستاین در حال حاضر این استدلال مخالف است: او گفت: ما باید اخراج Reade به اتهامات چرا که او موفق به جلو آمده و در برابر مرد قدرتمند زودتر.

اما برای پاسخ به فاینستاین سوال در مورد آنچه Reade شده است "تا به" گذشته از 27 سال به او شده است گفتن مردم که بایدن به حال درگیر در سوء رفتار جنسی. او رله داستان او را به سابق خود را همسایه و برادر سابق او همکار و حداقل دو نفر دیگر از دوستان. همچنین این احتمال وجود دارد که مادر به نام Larry King Live درخواست مشاوره برای دخترش سال از اتهام حمله.

دیروز یک سند کشف شده توسط روزنامه نگاران محلی در کالیفرنیا — به نحوی از دست رفته توسط باراک اوباما کرک بررسی تیم — را نشان می دهد Reade سابق, شوهر, تقویت ادعای خود را در سال 1996 به طلاق: "در موارد متعدد [Reade] مربوط به یک مشکل است که او در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ،

واکنش به طلاق شده است فوق العاده است. بایدن مدافعان استدلال می کنند که چون Reade اتهام "آزار جنسی" — گرفتن تمام مدت مورد استفاده در 1990s زمانی که مردان بودند دور شدن با نفرت رفتار به مراتب بیشتر — آن را ثابت می کند داستان او تغییر کرده است. بایدن از طریق معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield, مدعی است که "بیشتر و بیشتر تناقضات" آمده است تا در هر روز است.

حتی اگر Reade را نمی گوید هر کس هر چیزی که گفته شده اتفاق افتاده است و هر بار او با اشاره به حادثه نیست که قطعی اثبات هر چیزی. اگر آن را هیچ یک از ما را که تا کنون شنیده ام نام کریستین Blasey فورد.

در واقع در زمان فورد در حال تحول داستان وجود دارد کشت و روزنامه نگاران در نظر گرفتن عمیق غواصی به عدم اطمینان از حافظه و تروما و پیچیدگی رله حمله به اتهامات. من فرض کنیم که علم تغییر نکرده در دو سال است.

بیایید همچنین فراموش نکنید که با وجود فورد تناقضات بایدن هنوز هم استدلال می کرد که Kavanaugh باید فرض گناه. چرا باید او نیست ؟

آن را نیز بسیار شگفت انگیز برای دیدن بایدن را مدافعان به طور ضمنی رقیب که Reade است تنها معتبر این ادعا که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت برای نزدیک به 30 سال پس از داستان او باید با انگیزه های سیاسی.

حتی اگر ما بپذیریم که Reade است زیرک ساندرز عمل و یا دست نشانده پوتین چه انگیزه های سیاسی می تواند Reade احتمالا تا به حال در سال 1993 — بعد از کار برای بایدن — به لام سناتور? چه انگیزه ای او را به تکرار این داستان را به خانواده او قبل از ساندرز نامزد یا پوتین در حال اجرا بود روسیه ؟

راه لیبرالها هرگز استدلال کرد که انگیزه های سیاسی باید رد صلاحیت. فورد جلو آمد خود را پذیرش زیرا او باور ندارد این مرد که به اتهام تجاوز در دبیرستان باید یک صندلی در بالاترین دادگاه در زمین است. Reade می گوید او نمیخواهد یک مرد که به اتهام ضرب و شتم او — زمانی که او در 50s خود را — نگه داشتن قدرتمند ترین در جهان است.

فاینستاین البته نه تنها به شرکت در این نوع شفاف دو برابر استاندارد است. وقتی پرسیده شد که در مورد Reade های آرمانگرا اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: "من مطمئن نیستم. رک و پوست کنده, این کثیف است و من فکر می کنم ما باید اذعان کرد که — آن است که روشن نیست."

کجا بود این همه wringing دست و احتیاط بیش از messiness جنسی-حمله ادعا می کند که تقریبا هر حزب دموکرات و تمام متحدان خود در مطبوعات پخش می شد جولی Swetnick را به اتهام "تجاوز" قطعه ؟ هیچ جا.

AOC که موقعیت آن در بایدن تکامل یافته دعوت Ana Maria Archila, زنانی که تا به حال معروف در گوشه ای ضعیف و سست عنصر سناتور جف پوسته پوسته شدن در آسانسور و فریاد زد و او را مورد Kavanaugh به 2019 دولت از آدرس اتحادیه. Archila در حال حاضر می گوید: "من احساس می کنم بسیار به دام افتاده است."

من شرط می بندم.

مردم اشاره می کنند که وجود دارد متعدد جنسی-سوء اتهامات وارد شده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع. اگر آنها هنوز رسانه های خبری باید مورد مداقه قرار دادن و بررسی اعتبار آن اتهامات به عنوان آنها را برای بایدن اما نه برای Kavanaugh. اما این مهم است به یاد داشته باشید که تهمت دزدى E. ژان کارول داده شد فوری و گسترده پوشش در کابل, اخبار, در حالی که Reade گزارش نمی خواست به او بگویم داستان اصلی هر شبکه — صرفه جویی در فاکس نیوز — تا این هفته.

البته اکثر بایدن مدافعان هستند که به عمد منفرجه مورد بحث — مونا Charen اخیر ستون یک نمونه عالی است. مشکل این نیست که بایدن در حال درمان به ناحق یا این که او باید درمان شود به ناحق; آن است که او در حال درمان عادلانه توسط مردم همان است که رفتار دیگران به ناحق. دموکرات ها هنوز به توضیح دهد که چرا بایدن فراهم شده است هر نفع شک اما نه Kavanaugh و نه میلیون ها نفر از دانشجویان.

چهره های عمومی مانند بایدن از هر حق تقاضای عادلانه دادرسی و تشریفات. رای دهندگان حق دارند برای قضاوت در مورد اعتبار هر دو شاکی و متهم. بسیاری از زنان قربانیان. بسیاری از زنان هستند که قربانی ناتوان هستند به آن را اثبات کند. و برخی از زنان تقلب هستند. شما نمی توانید نگه دارید و خواستار آن است که سیستم سیاسی ما داوری حوادث مشابه در دو کاملا متفاوت مجموعه ای از قوانین. آن را قابل دفاع است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • خواهد بایدن زندگی می کنند تا خود را اصول?
  • فاینستاین انفجار تارا Reade: "که در آن به او شده است این همه سال؟'
  • دلیل واقعی جو بایدن نخواهد انتشار مقالات خود را


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de