دموکرات ها می گویند کاخ سفید مسدود کردن CDC سر از شهادت

1 / 2شیوع ویروسمدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield صحبت می کند در کاخ سفید Coronavirus وظیفه ن

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399
1 / 2

شیوع ویروس

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield صحبت می کند در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در وزارت آموزش و پرورش در 8 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار اخیر coronavirus میزگرد با خیال راحت به بازگشایی مدارس, صندلی های اطراف او پر شد با معلمان و بهداشت محلی مقامات. سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سپرده شد ثانویه صندلی در سمت. این یک گفتن نشانه ای از چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است طرد و تضعیف فدرال کارشناسان بهداشت و درمان. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

واشنگتن (AP) — آمریکا در حال انتقاد از کاخ سفید برای مسدود کردن سر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از شهادت در یک جلسه عمومی با خیال راحت در بازگشایی این کشور مدارس.

دموکرات ها گفت: آنها دعوت CDC مقامات از جمله مدیر رابرت Redfield برای شهادت در جلسه پنجشنبه آینده شد اما رد شده توسط کاخ سفید است. یک سخنگوی کمیته گفت پانل خواسته برای هر CDC رسمی به شهادت اما رد شد.

تشکر. بابی اسکات ویرجینیا از حزب دموکرات که ریاست خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته آن را به نام نگران کننده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلوگیری می کند CDC مقامات از ظاهر می شود قبل از کمیته "در زمانی که آن تخصص و راهنمایی بسیار حیاتی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان ، والدین و مربیان است."

دولت را "عدم شفافیت می کند زیانی بزرگ برای بسیاری از جوامع در سراسر کشور در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد بازگشایی مدارس در این پاییز" اسکات گفت.

یک سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت که دکتر Redfield تا شهادت در کاپیتول هیل حداقل چهار بار در طول سه ماه گذشته. "ما نیاز به پزشکان ما متمرکز بر این بیماری همه گیر پاسخ" سخنگوی جاد Deere گفت.

این تصمیم برای جلوگیری Redfield شهادت را به یاد می آورد یک اقدام مشابه جلوگیری Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری رسمی از شهادت قبل از یک خانه جداگانه کمیته در اوایل این سال است. Fauci به پایان رسید تا شهادت هفته بعد قبل از جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و به نظر می رسد قبل از یک خانه پنل در ماه گذشته.

"دولت استراتژی اولویت سیاست بر علم تا به حال تاثیر مخربی در کشور ما در طول این همه گیر" اسکات گفت. "این را باید همان اشتباه را وقتی که می آید به بازگشایی مدارس است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مدارس به عنوان برنامه ریزی شده این سقوط استدلال است که بسیاری از والدین مضطرب به دیدن مدارس رزومه در کلاس های حضوری. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: این تصمیم احتمالا به جلوگیری از انجام این کار در برخی از مناطق است که بیشتر با انگیزه های سیاست از ترس مشروع در مورد این بیماری همه گیر.

"آنها فکر می کنم آن را به خوبی برای آنها را به لحاظ سیاسی به طوری که آنها نگه داشتن مدارس بسته" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بحث برنامه های مدرسه در هفته گذشته. "به هیچ وجه. ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس است."

او تهدید کرده است که خودداری از بودجه فدرال از مدارس که حاضر به بازگشایی شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن