دنیس ریچاردز, هارون Phypers هستند 'Solid' میان 'RHOBH' ازدواج حدس و گمان

هارون Phypers و دنیس ریچاردز حضور Monte-Carlo, تلویزیون, جشنواره, حزب, در لس آنجلس در فوریه 5 سال 2020 است. B

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
Denise Richards Aaron Phypers Are Solid Amid RHOBH Drama
هارون Phypers و دنیس ریچاردز حضور Monte-Carlo, تلویزیون, جشنواره, حزب, در لس آنجلس در فوریه 5 سال 2020 است. Broadimage/شاتر

دنیس ریچاردز و همسرش, Aaron Phypersممکن است در تقابل با زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز costars اما زن و شوهر انجام می دهند فقط خوب پشت صحنه یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته.

"دنیس و هارون را انجام می دهند" این منبع می گوید و اشاره کرد که 47 ساله مالیبو مرکز شفا مالک است و حتی کمک به 49 ساله بازیگر فیلم جسورانه و زیبا در میان coronavirus بیماری همه گیر. "همکاران و همسران مجاز به stand-ins."

خودی می افزاید که این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2018, نگران, درام اطراف ریچاردز و Brandi Glanville در براوو رسید.

"آنها بهتر از همیشه. آنها واقعا بزرگ هستند با هم" این منبع گفت. "آنها unbothered توسط آینده RHOBH خطوط داستان و یا هر گونه گمانه زنی ها در مورد ازدواج خود را زیرا آنها می دانند که آن جامد است."

Glanville, 47, قرار است به, او اولین فصل 10 ظاهر در یکشنبه, جولای 15, قسمت از RHOBH. ما به طور انحصاری تایید کرد در ماه ژانویه که نوشیدن و به Tweeting نویسنده ادعا شده در دوربین است که او تا به حال یک رابطه جنسی با چیزهای وحشی ستاره در گذشته است.

"من f–ked او بیدار شد صبح روز بعد [و] او گفت:" هارون هرگز نمی تواند این را می دانند. او kill me'" Glanville می گوید در یک supertease برای فصل.

ریچاردز برای خود را رد کرده است او costar را با خود ندارد. "آنچه f–k? که درست نیست!" او فریاد می زند: در تریلر.

Glanville دارای سوخت آتش با فعالیت های رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. در علاوه بر این به اشتراک گذاشتن یک عکس از او ظاهر بوسیدن ریچاردز از طریق توییتر ماه گذشته برادر بزرگ مشهور آلوم سمت چپ دارای گونه های برامده اظهار نظر در مورد صابون ستاره Instagram در پنج شنبه, جولای 12.

"OMG من بیش از حد!" Glanville اظهار نظر در یک تصویری از این بازیگر گفت: "من f—پادشاه دنیس ریچاردز."

ریچاردز در ضمن حفظ کرده است که او را به جای درام ماندن روی صفحه.

"من دوست دارم برای همه چیز به بازی کردن در تلویزیون به جای استفاده از رسانه های اجتماعی" دنیس گفت: در بحث در ژوئن 30. "اما این مسائل شده است که از وجود من شده اند از طریق آن در رسانه های مختلف ادعا می کند ساخته شده است. بنابراین برای من شخصا این است که مانند مهد کودک. من مانند هر چیز دیگری. ما به شما فقط اجازه دهید آن را بازی در این نمایش آن است که آنچه در آن است. ... من نمی تواند صحبت می کنند و برای هر کس دیگری."

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب