امید, انفرادی, سگ کانن سالگی شات: 'Brokenhearted,'

غیر قابل تصور از دست دادن. امید انفرادی اعلام کرد که سگ او کانن درگذشت پس از سرگردان کردن اموال و ضربه بودن.

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399

غیر قابل تصور از دست دادن. امید انفرادی اعلام کرد که سگ او کانن درگذشت پس از سرگردان کردن اموال و ضربه بودن.

"ما در حال brokenhearted برای به اشتراک گذاشتن که کانن گذشت از دست دادن خون شب گذشته" سابق فوتبال, بازیکن 38 نوشت طریق Instagram روز شنبه, مارس 16. "او جنگیدند تا پایان. ما در حال خرد. فقط یک سگ در حال اجرا از طریق جنگل در تلاش برای ایجاد راه خود را در خانه."

انفرادی توضیح داد که او و همسرش Jerramy Stevensخریداری 60 هکتار ملک "ما سگ باید فضا برای اجرا و زندگی خود را به کامل ترین زندگی است." او به او گفت 1 میلیون Instagram followers که "مهربان و با محبت" کانن تا به حال "سرگردان 30 متری خاموش اموال ما زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد."

جام جهانی قهرمان توصیف خودش و سابق NFL تنگ پایان 40 عنوان "دوستداران حیوانات" انعقاد او پست "ما در حال تلاش برای ایجاد حس از هر کسی که با استفاده از حق خود به خود اسلحه به ساقه حیوانات خانگی از هر نوع. ما تا به حال حیوانات خانگی آمده بر روی اموال ما و همیشه کمک کرده و آنها را به خانه امن است."

تیراندازی رخ داده در چهار شنبه, مه 13 و چپ کانن در "وضعیت بحرانی" در آن زمان است.

"این سخت است برای به اشتراک گذاشتن اخبار است اما سخت تر به درک بهتری از این عمل شنیع,", از خود راضی نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, مه 14. "Jerramy و من شوکه هستند و دل شکسته, اما ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما به ویلکس بیمارستان دامپزشکی و کارکنان خود را برای عجله کانن به مراقبت های اورژانس و همچنین COVID-19 شیوه های مراقبت از."

در آن زمان دو بار در المپیک مدال طلا به نظر می رسید به یک چشم انداز مثبت در کانن آگهی نوشتن "ما شنیده ایم که با وجود تحولات در سگ پروتز و دوست دارم هر گونه اطلاعات در مورد گرفتن کانن یک جبهه جدید پا!"

کانن یکی از زن و شوهر پنج Dobermanns.

و استیونس شروع به دوستیابی در آگوست 2012 و گره خورده است گره که در ماه نوامبر. آنها استقبال دوقلو به نام ویتوریو و Lozen در ماه مارس پس از miscarrying سال گذشته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن