درک چوین سابق افسر متهم در جورج فلوید مرگ چهره چند اتهام جنایت برای فرار از پرداخت مالیات

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد در 29 مه سال 2020 برای مرگ جورج فلوید.حسن نیت ارائه میدهد از رمزی

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد در 29 مه سال 2020 برای مرگ جورج فلوید.

حسن نیت ارائه میدهد از رمزی شهرستان کلانتر دفتر از طریق AP

  • درک چوین سابق افسر در مینیاپولیس متهم در جورج فلوید مرگ نیز رو به چند جرم تقلب مالیاتی اتهامات چندین رسانه گزارش شده است.
  • چوین و همسر خود جدا صورت شش فقره از پرونده های نادرست و یا تقلب مالیاتی از سال 2014 تا 2019 و سه فقره از عدم به فایل از 2016 تا 2018.
  • چوین در حال حاضر در بازداشت با $1.25 میلیون وثیقه برای اتهامات مربوط به Floyd مرگ است.
  • همسرش, Kellie چوین برای ثبت طلاق هنگامی که او متهم شده بود در ماه مه.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از ex-افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس همچنین در حال حاضر چهره چند اتهام فرار از پرداخت مالیات آسوشیتد پرس گزارش داد.

درک چوین که چهره های درجه دوم به اتهام قتل به Floyd مرگ و همسر خود جدا Kellie ممکن است چوین شد, به اتهام چند فقره جنایت از فرار از پرداخت مالیات در شهرستان واشنگتن. جفت شد با اتهام شش فقره از پرونده های نادرست و یا تقلب مالیاتی از سال 2014 تا 2019 و سه فقره از عدم به فایل از 2016 تا 2018 با توجه به بیانیه ای از Washington County دفتر دادستان.

"هنگامی که شما موفق به انجام این پایه تعهد به پرونده و پرداخت مالیات شما در حال گرفتن پول از جیب شهروندان در مینه سوتا. دفتر ما است و ادامه خواهد داد تا پرونده این اتهامات زمانی که ارائه شده است. این که آیا شما یک دادستان و یا افسر پلیس و یا شما به پزشک و یا یک مشاور هیچ کس بالاتر از قانون" شهرستان وکیل پیت Orput در بیانیه ای گفت:.

با توجه به استار تریبیون این Chauvins underreported $464,433 درآمد. حداقل $96,000 از گزارش نشده درآمد ناشی از درک چوین را خاموش وظیفه امنیت کار با توجه به شکایت کیفری دیده AP. آنها بدهکار $21,853 در مالیات است که پس از بهره و هزینه است که در حال حاضر $37,868 بدهی به دولت با توجه به شکایت.

دیگر اتهامات در این شکایت شامل که Chauvins پرداخت نمی مینه سوتا مالیات در یک سال 2018 خرید از $100,000 اولی که آنها خریداری شده از مینه سوتا نمایندگی ولی به جای ثبت نام ماشین در فلوریدا. Kellie چوین گفته دادستان خودرو ثبت شده بود در فلوریدا به دلیل آن ارزان تر بود.

چوین است که در زندان برای اتهام مربوط به Floyd مرگ است. او وثیقه تعیین شد برای $1.25 میلیون دلار برای این مورد. در پایان ماه مه فلوید درگذشت پس از چوین kneeled در گردن او برای چند دقیقه در طول بازداشت. چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه توماس Lane, J الکساندر Kueng و Tou Thao در ابتدا از کار اخراج و تمام بعد از مواجه اتهامات از روبرو می شوند.

Kellie چوین که برای ثبت طلاق پس از چوین متهم شد برای Floyd مرگ است در بازداشت AP گزارش شده است. با این حال او شده است در تماس با چوین در مورد رسیدگی به مالیات خود را.

با توجه به مستقل یک قاضی حکم داد که این زن و شوهر را از طلاق فایل خواهد بود مهر و موم شده بیش از "ثابت از آزار و اذیت مردم" در روز چهارشنبه.

تشکیل پرونده از Kellie چوین وکیل گفت که یک شماره امنیت اجتماعی و همچنین دیگر اطلاعات مالی هک شد و به عنوان یک نتیجه وجود دارد تلاش برای به دست آوردن هزاران دلار پول نقد پیشرفت.

"اجازه می دهد دسترسی عمومی از این فایل اجازه خواهد داد که بیشتر آزار و اذیت درخواست و اجازه نمی دهد هر گونه حریم خصوصی در این زمینه میگوید:" این پرونده گفت: با توجه به تریبون. "علاوه بر این اجازه می دهد دسترسی عمومی اجازه خواهد داد که مردم و رسانه ها به اطلاع از زمانی که جلسات رخ می دهد و اجازه می دهد تا عموم مردم به دانستن محل نگهداری هر یک از طرفین در طول رسیدگی است. چنین دسترسی منفی تحت تاثیر قرار خواهد طرفین از نظر ایمنی."

تریبون گزارش داد که درک چوین پدر یک حسابدار آماده به مالیات در سال 2014 و 2015 را بر اساس اطلاعات آنها را به او داد. محققان جستجو خانه خود را. او همچنین در زمینه گسترش خود را برای سال 2016 می گرداند اما این زن و شوهر هرگز به او این اطلاعات به آنها را به پایان برساند.

Orput گفت: تریبون که رسیدگی به تقلب مالیاتی در حال انجام قبل به اتهامات ناشی از فلوید مرگ است.

با توجه به تریبون وزارت امور خارجه از مقامات درآمد گفت Orput در ژوئن 2020 که آنها فرستاده چوین نامه سال گذشته و عدم پاسخ, اما زمانی که او ساخته شده سرفصل های ملی پس از مرگ فلوید درآمد مقامات "خواندن آن مرد نام و تحقق بخشیدن به این است که خود را مرد."

"آن مرد به ما پول بدهکار و من می خواهم به جمع آوری. من اهمیتی نمی دهند در مورد دیگر مشکلات" Orput گفت: تریبون.

  • ادامه مطلب:
  • از درک چوین مامور پلیس به اتهام قتل جورج فلوید فایل برای طلاق
  • 18 شکایات در 19 سال و به اتهام قتل: آنچه ما می دانیم درباره ex-مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین
  • "من نمی توانم نفس بکشم': 4 مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند پس دخالت خود را در یک مرد سیاه و سفید را مرگ پس از یک پلیس به زانو در گردن او برای 8 دقیقه
  • مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون منجر خواهد شد تعقیب پلیس متهم با جورج فلوید قتل

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب