DeSantis کاهش حدود 28 میلیون از درمان بیماری در فلوریدا زندانها به عنوان همه گیر تلفات بدتر

واشنگتن — coronavirus است مواج در داخل فلوریدا زندانها با حدود 2,400 زندانیان و 600 کارمند تست مثبت برای COVID

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

واشنگتن — coronavirus است مواج در داخل فلوریدا زندانها با حدود 2,400 زندانیان و 600 کارمند تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. بیست و سه زندانی کشته شده اند. در هفته گذشته دو سیستم زندان پیمانکاران شد اولین افراد مشغول به کار در یکی از ایالت 16 زندانها به تسلیم به COVID-19.

با سومین زندان جمعیت در ایالات متحده پس از تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا می تواند با قرار دادن آن 99,000 زندانیان در حاد خطر ابتلا به کروناویروس عدالت کیفری طرفداران نگران باشید. با این وجود رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis استفاده از حق وتو قدرت در اواخر ماه گذشته به مالیات غیر مستقیم از بودجه دولت یک دلار 28 میلیون ابتکار به درمان زندانیان برای هپاتیت C و coronavirus.

حق وتو یکی از بسیاری از DeSantis ساخته شده در پیشنهادی $93.2 میلیارد بودجه دولت است. در میان ده ها تن دیگر را رد کرد بودجه مورد یک $530,000 کمک هزینه امنیتی برای یک کنیسه در تالاهاسی و $500,000 به حمایت از نوزادان متولد شده با اختلالات بصری نه به ذکر است یک میزبان از راه دور-آموزش و زیرساخت های فیزیکی برنامه های.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. (زاک Wittman/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

فرماندار آیا در همان زمان حفظ افزایش دستمزد برای کارکنان دولت است.

DeSantis تبلیغ نهایی بودجه به عنوان "تحقق تاریخی پس انداز." او استدلال کرد که کاهش شد و لازم است با توجه به کاهش درآمد به عنوان coronavirus است که در این میان برخورد یک ضربه فلج کننده به فلوریدا گردشگری وابسته به اقتصاد است که در حال حاضر از دست رفته برخی از 900 میلیون دلار در مالیات بر درآمد. کسانی که ضرر و زیان می تواند به میلیاردها اجرا تحلیلگران می گویند.

پس انداز ممکن است هیجان مالی محافظه کاران اما این کاهش خشم به طور فزاینده ای آوازی مخالفان که شارژ که اول ترم فرماندار بیشتر علاقه مند به خشنود رئیس جمهور تهمت نسبت به انجام حق خود به شمار می رود. او به طور معمول دریافت میان کمترین مقبولیت هر فرماندار در پاسخ او به این بیماری همه گیر.

"ما درک می کنیم وجود کاهش قابل توجهی در کشور ما درآمد" کری بوید از مرکز قانون فقر جنوب گفت: از اخبار یاهو. "با این حال جمعیت زندان رنج می برند باید به عنوان یک نتیجه از دولت تصمیم گیری های سیاسی."

DeSantis دفتر مطبوعاتی نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. اگر چه او هشدار داد که این بیماری همه گیر خواهد نیاز به او را به استفاده از حق وتو قدرت مخوف قلم قرمز گذشت بیش از بسیاری از فلوریدا بر اساس شرکت های بزرگ دریافت کرده است که $543 میلیون دلار معافیت های مالیاتی از دولت است.

"فرماندار DeSantis دارای یک توانایی منحصر به فرد برای پیدا کردن و اجرای مضر ترین آسیب زدن و معکوس حرکت قابل تصور" گفت: Pam کیت برجسته جنوب فلوریدا مترقی است که در حال حاضر در حال اجرا برای کنگره است. در متن پیام به یاهو, اخبار, Keith به نام حق وتو "بی عاطفه."

دلار 28 میلیون ابتکار ناشی از یک مورد شناخته شده به عنوان هافر v. اینچ یک سال 2017 طرح دعوی در دادگاه است که در آن سه زندانی افراد شکایت دولت برای عدم ارائه درمان هپاتیت C عفونی بیماری های کبدی است که گسترش در سراسر آمریکا زندانها. (علامت اینچ است که وزارت فلوریدا اصلاحات وزیر.)

Tomoka تادیبی موسسه در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. اصلاحات مقامات گزارش که 84 زندانیان و 10 کارکنان در زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. (Paul Hennessy/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

برخی از 20,000 زندانیان در فلوریدا — نزدیک به یک پنجم از دولت جمعیت زندان — اعتقاد به هپاتیت C. ادامه نبرد قانونی در حال حاضر نگرانی در فلوریدا امتناع از درمان کسانی که در این سیستم که کمتر به شدت آلوده به هپاتیت C. در یک 2019 حکم یک قاضی دادگاه منطقه متهم دولت با "بی تفاوتی عمدی" و دستور داد آن دسته از زندانیان به درمان می شود; این DeSantis دولت به دادگاه تجدید نظر که حکم به 11th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر است که حکومت می تواند به عنوان اوایل سپتامبر.

دولت قوه مقننه اختصاص داده شده به حدود 28 میلیون با پیش بینی که DeSantis خواهد از دست دادن درخواست تجدید نظر خواهد بود و باید برای درمان آن دسته از زندانیان با موارد خفیف هپاتیت C. در زمان قانونگذاران بودند تهیه بودجه در طول بهار و پس از coronavirus تا به حال محصل در ایالات متحده است.

پیش بینی که دولت در نهایت باید برای مقابله با این بیماری همه گیر قانونگذاران نوشت: بودجه مورد در چنین راهی است که وزارت فلوریدا اصلاحات همچنین می تواند درخواست که پول مورد استفاده در درمان coronavirus به جای هپاتیت C. "ما به تصویب این بودجه به عنوان همه گیر بود شروع به آشکار شدن. آن نوشته شده بود به بودجه است که این $28 میلیون نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به جای آن استفاده می شود برای درمان و یا جلوگیری از گسترش COVID ما در زندانها" دولت تشکر. کارلوس Guillermo اسمیت گفت: اخبار یاهو.

ایالتی فلوریدا در کنگره کارلوس Guillermo اسمیت در اعتراض به رئیس جمهور تهمت در روز 18 ژوئن در اورلاندو است. (Gerardo مرا/گتی ایماژ)

در پاسخ به سوال یکی از اخبار یاهو دولت وزارت اصلاحات گفت که "حصول اطمینان از زندانیان در زندانی در فلوریدا زندان دریافت یک سطح مناسب پزشکی و رفتاری درمان" یکی از بخش های "هسته ای در قانون اساسی مسئولیت دارد." یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که مسئولیت بدون جواب رفت زندان سیستم اداره امور عمومی.

"در حال حاضر زمان برای قطع کمک های مالی به صورت یک بیماری مزمن و گسترده بیماری های عفونی مانند هپاتیت C گفت:" دانته Trevisanti, مدیر اجرایی, فلوریدا, عدالت, موسسه که به اصل دعوی در دادگاه. "درمان هپاتیت C درمان COVID," Trevisanti اضافه شده است.

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه یک بیمار در حال حاضر بیمار مبتلا به هپاتیت C را در پاسخ به یک عفونت کروناویروس. در آن راهنمایی در بیماری های کبدی و coronavirus فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توضیح می دهد که بیماری های کبدی به طور بالقوه می تواند باعث تشدید نابسامانی های COVID-19 که حمله در بدن انسان باقی می ماند و تا حدودی ضعیف است.

DeSantis در ابتدا جشن توسط برخی از محافظه کاران برای coronavirus پاسخ اما این جشن به نظر می رسد شده اند زودرس. به عنوان مورد فقره افزایش یافته است در سراسر کشور به او شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از حرکت به بازگشایی فلوریدا بیش از حد به سرعت و گفته سرکوب داده است.

DeSantis در تلاش است برای به حداقل رساندن شیوع این ویروس در زندانها توصیف وضعیت پشت میله های زندان به عنوان "گسسته موضوع است که واقعا نشان دهنده یک جامعه شیوع." به عنوان او انجام داده است در دیگر نقاط در طول شیوع DeSantis سعی کراوات افزایش موارد به افزایش در تست. هر چند تست افزایش یافته در فلوریدا و در سراسر ایالات متحده است که افزایش را توضیح نمی دهد در حال رشد صورت می شمارد.

ایالتی فلوریدا مظنونان حمله به دانشگاه کارلوس Guillermo Smith and Anna Eskamani. (استیو توپ/عکس از آسوشیتدپرس)

در همان زمان به عنوان او تا به کاهش بودجه برای بیماری های عفونی درمان در داخل زندانها DeSantis کرده و به توقف قبلا زندانی از رای گیری در فلوریدا. حکم دادگاه در ماه مه گفت که افرادی که خدمت کرده بود زمان برای یک جنایت باید قادر به رای دادن در فلوریدا اما DeSantis چالش برانگیز است که حاکم است. چالش واصل شد در مدت کوتاهی قبل از فرماندار وتو $28 میلیون دلار اختصاص داده شده به بیماری های عفونی درمان در داخل زندان است.

"او محور به جوامع هستند که نه تنها به حاشیه رانده شده اما به طور بالقوه می تواند رای نیست" گفت: دولت تشکر. آنا Eskamani که شروع به جلب بحث به عنوان یک پتانسیل دموکراتیک رقیب به DeSantis در سال 2022 فرمانداری مسابقه. "این چنین یک وضعیت وخیم او گفت:" از فلوریدا زندان. "حداقل برای دولت است که برای اطمینان از ایمنی از زندانی."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب