دگزامتازون باعث کاهش خطرات مرگ یک سوم جدی coronavirus موارد

مقامات انگلیسی گفت: بیماران خواهد شروع به دریافت دارو بلافاصله. — AFP/فایللندن: دگزامتازون باعث کاهش خطر مرگ

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
مقامات انگلیسی گفت: بیماران خواهد شروع به دریافت دارو بلافاصله. — AFP/فایل

لندن: دگزامتازون باعث کاهش خطر مرگ و میر در جدی coronavirus موارد یک سوم با توجه به نتایج آزمایش مورد ستایش قرار داد روز سه شنبه به عنوان "دستیابی به موفقیت بزرگ".

محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد اداره به طور گسترده ای در دسترس مواد مخدر به بیش از 2000 به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

در میان کسانی که تنها می تواند نفس کشیدن با کمک دستگاه تنفس مصنوعی دگزامتازون کاهش مرگ و میر با 35 درصد و یک پنجم دیگر بیماران دریافت کننده اکسیژن تنها با توجه به نتایج اولیه.

به طور معمول استفاده می شود برای درمان طیف وسیعی از واکنش های آلرژیک و همچنین آرتریت روماتوئید و آسم دگزامتازون ضد التهابی است.

دوز روزانه از استروئید می تواند به جلوگیری از یک در هشت تهویه بیمار مرگ و میر و نجات یک نفر از هر 25 نفر نیاز به اکسیژن به تنهایی این تیم گفت.

آزمایشی شامل گروه شاهد از 4000 بيمار که دریافت درمان.

"دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19. این است که بسیار خوش آمدید نتیجه گفت:" پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در Nuffield گروه پزشکی دانشگاه آکسفورد.

"دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است."

بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock گفت: بیماران خواهد شروع به دریافت دارو بلافاصله.

هنکاک گفت: دولت آغاز شده بود انباشت دگزامتازون در ماه مارس پس از آزمایشات اولیه نشان داد که "نشانه های اولیه" از این دارو بالقوه است.

'قابل توجه' بالقوه

محاکمه نتایج خصوص امیدوار کننده که حدود 40 درصد از COVID-19 بیمارانی که نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی تا پایان مرگ اغلب به دلیل از بدن در کنترل نشده پاسخ التهابی به ویروس.

"این است که عمده دستیابی به موفقیت: دگزامتازون اولین و تنها داروی ساخته شده است که تفاوت قابل توجهی به بیمار مرگ و میر برای COVID-19" گفت: نیک Cammack, COVID-19 درمان شتاب دهنده سرب در ولکام تراست سلامت موسسه خیریه.

"به طور بالقوه پیشگیری از یک مورد مرگ در هر هشت تهویه بیماران خواهد بود قابل توجه است."

این آزمایش نشان داد که دگزامتازون به بی اثر در درمان بیماران مبتلا به انواع خفیف COVID-19 ،

تعدادی از داروهای موجود شده اند trialled به عنوان یک درمان در برابر رمان coronavirus با نتایج مختلط.

محاکمه درمان ضد آرتروز داروی هیدروکسی کلروکین بودند متوقف و در چندین کشور پس از یک مطالعه در مجله پزشکی لانست پیشنهاد آن را نشان داد, هیچ سود میان COVID-19 بیماران و حتی افزایش خطر مرگ.

که مطالعه شده و پس گرفت.

Remdesivir ضد ویروسی که به نظر می رسد به منظور کاهش طول درمان در برخی از بیماران در حال حاضر در حال استفاده در بریتانیا اما یک مطالعه در ماه آوریل نشان داد و آن را به حال "هیچ بالینی بهره مند شوند".

این واقعیت است که یک موجود ارزان و تا حد زیادی عوارض جانبی رایگان دارو نشان داده شده است موثر باشد در شدید COVID-19 موارد است "از اهمیت فوق العاده ای" با توجه به استفان گریفین دانشیار در دانشکده پزشکی دانشگاه لیدز.

"وجود دارد (در حال حاضر) دامنه واقع بینانه برای بهبود مدیریت بالینی از این بیماری ویرانگر" گفت: گریفین بود که نه درگیر در مطالعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب