"کثیف" توصیف کیم, همسر, خشم NKorea: سفیر روسیه در

مسکو (AFP) - کره شمالی خشم بر ضد پیونگ یانگ جزوات پرتاب شده از جنوب رانده است "کثیف توهین" توصیفاتی از رهبر کی

توسط KETABKHOOOON در 10 تیر 1399

مسکو (AFP) - کره شمالی خشم بر ضد پیونگ یانگ جزوات پرتاب شده از جنوب رانده است "کثیف توهین" توصیفاتی از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد همسر جمهوری روسیه نماینده در منزوی کشور گفته است.

در هفته های اخیر پیونگ یانگ صادر کرده است یک سری از تند و تیز condemnations بیش anti-شمال جزوات که جداشدگان مستقر در جنوب ارسال سراسر militarised مرز -- معمولا متصل به بالن یا شناور در بطری.

مبارزات مدت طولانی است که یک نقطه از مشاجره بین دو کره, اما این بار, پیونگ یانگ بالا برده و فشار باد تا یک دفتر رابط و تهدید به اقدامات نظامی.

یکی از جدید ترین راه -- انجام شده در مه 31 -- تا به حال شامل تحریک آمیز تصاویر از شمال بانوی اول ری سول جو جرقه "جدی خشم" در پیونگ یانگ به گفته سفیر روسیه در کره شمالی الکساندر Matsegora.

روسیه یک متحد کلیدی از جدا شمال و Matsegora یکی از طولانی ترین سفیران خدمت در پیونگ یانگ.

"جزوات با مته سوراخ کردن یک نوع خاص از کثیف توهین تبلیغات با هدف رهبر همسر" Matsegora گفت: روسیه TASS آژانس خبری روز دوشنبه.

آنها فتوشاپیه "در چنین یک درجه پایین راه" او اضافه شده و به عنوان "آخرین استراو" برای شمال.

اینتر-کره ای روابط شده اند در عمق یخ در پی سقوط یک اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال گذشته بیش از آنچه هسته ای مسلح به شمال خواهد بود مایل به رها کردن در ازای شل شدن تحریم ها ،

پیونگ یانگ تبدیل شده و خشم خود را در برابر سئول به جای واشنگتن با وجود سه اجلاس بین شمال رهبر و رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-in که میانجیگری اول مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم جلسه در سنگاپور است.

فقیر کشور منوط به های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم ها بیش از آن ممنوع سلاح های برنامه.

این دیپلمات روسی همچنین رد گمانه زنی های که کیم خواهر کوچکترش بود که آموزش دیده به عنوان بعدی رهبر کره شمالی.

از اوایل ماه ژوئن کیم یو جونگ -- یک کلید مشاور به برادر او-بوده است از پیونگ یانگ را به شدت موضع تهاجمی نسبت به جنوب بیش از جزوات.

کره شمالی منفجر کرد دفتر رابط روز پس از او هشدار داد این امر به زودی دیده می شود "به طور کامل فرو ریخت" و بعد از او به نام ماه "نفرت انگیز" و ظاهرا "مجنون".

با وجود او "جدی سیاسی و سیاست خارجی تجربه", Matsegora گفت: کیم یو جونگ بود "نه جوان".

"وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی به می گویند که او در حال آموزش" را برای گرفتن سکان Matsegora گفت.

"هیچ کس جرات نداره به خود تماس بگیرید شماره دو در کشور," او اضافه شده است.

"من فکر می کنم که اگر شما خواسته رفیق کیم یو جونگ که آیا او شماره دو او را پاسخ یک "نه"."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن